Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Krajská soutěž 2.třídy B
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Vesecký David, Makara MichalSTC Slaný B30100.00%
2.Rudolf Tomáš, Vojtěch DušanTJ Úholičky A30100.00%
3.Jansa Stanislav st., Sosna PetrSokol Rakovník A20100.00%
4.Jirkovský Václav, Hrbek JiříSokol Lány B20100.00%
5.Velc Tomáš, Jedlička JaroslavSokol Stochov Honice A20100.00%
6.Mach Libor, Urban JiříSokol Unhošť20100.00%
7.Fryš Zdeněk, Bucek JindřichSokol Unhošť20100.00%
8.Gecašek Marek, Brož PetrDynamo Nelahozeves A10100.00%
9.Janoušek Zdeněk, Jedlička JaroslavSokol Stochov Honice A10100.00%
10.Pírka Josef, Jedlička StanislavTTC Kladno C10100.00%
11.Točík Radek, Štipák RomanDynamo Nelahozeves A10100.00%
12.Lev Leoš, Lev DanielSokol Hudlice B10100.00%
13.Macek Zdeněk ml., Mikeš MilanKST Rakovník C10100.00%
14.Točík Radek, Sirůček JiříDynamo Nelahozeves A10100.00%
15.Kraml Václav, Gecašek MarekDynamo Nelahozeves A10100.00%
16.Tuček Miroslav, Jedlička StanislavTTC Kladno C10100.00%
17.Pírka Josef, Strejc VáclavTTC Kladno C10100.00%
18.Stočes Luděk, Kasík MartinSokol Dříň A2166.67%
19.Novák Martin, Kozel VilémTJ Úholičky A2166.67%
20.Řezníček Lukáš, Lafek DominikSokol Buštěhrad1150.00%
21.Vaculík Stanislav ml., Bartůněk DavidSokol Hudlice B1150.00%
22.Chrt Lukáš, Běloušek DavidSokol Lány B1150.00%
23.Krejčí Tomáš, Hnidka MarianSokol Buštěhrad2250.00%
24.Lafek Dominik, Sláma JanSokol Buštěhrad010.00%
25.Pírka Josef, Tuček MiroslavTTC Kladno C010.00%
26.Jedlička Stanislav, Horbaj DušanTTC Kladno C010.00%
27.Strejc Václav, Horbaj DušanTTC Kladno C010.00%
28.Navrátil Tomáš, Levenec AlexandrTTC Kladno C010.00%
29.Lážnovský Jiří, Jedlička StanislavTTC Kladno C010.00%
30.Jansa Stanislav ml., Stibor JosefSokol Rakovník A010.00%
31.Jansa Stanislav st., Cibulka JosefSokol Rakovník A010.00%
32.Sklenář David, Lev DanielSokol Hudlice B010.00%
33.Běloušek David, Jirkovský VáclavSokol Lány B010.00%
34.Sklenář Tomáš, Sklenář DavidSokol Hudlice B010.00%
35.Novotný Josef, Štipák RomanDynamo Nelahozeves A010.00%
36.Gecašek Marek, Točík RadekDynamo Nelahozeves A010.00%
37.Lev Leoš, Sklenář LukášSokol Hudlice B010.00%
38.Krob Pavel, Hudeček JosefSokol Stochov Honice A010.00%
39.Lafek Dominik, Táborský OldřichSokol Buštěhrad010.00%
40.Kapoun Ondřej, Macek Zdeněk ml.KST Rakovník C010.00%
41.Janoušek Zdeněk, Žák RomanSokol Stochov Honice A020.00%
42.Jansa Stanislav ml., Pitař MichalSokol Rakovník A020.00%
43.Zýmová Pavla, Chadima OndřejSTC Slaný B020.00%
44.Adamczuk Janusz, Barsa TomášKST Rakovník C020.00%
45.Šulc Jiří, Teiml MarekSokol Dříň A030.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy