Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Krajská soutěž 2.třídy C
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Břetenář Petr, Hradecký PetrSokol Krchleby B20100.00%
2.Hrstka Tomáš, Slunéčko RadekSokol Přezletice A20100.00%
3.Kolman Leon, Kepka Jaroslav ml.Sokol Malín B20100.00%
4.Trávníček Luboš, Dusil PetrSokol Mnichovo Hradiště B10100.00%
5.Paclt Milan, Janda MartinSokol Krchleby B10100.00%
6.Stejskal Tomáš, Žežule OndřejTJ Sadská C10100.00%
7.Soumar Vladimír, Čuban JiříSokol Kosmonosy B10100.00%
8.Niems Dušan, Kouřil LubomírAŠ Mladá Boleslav C10100.00%
9.Hrdý Radek, Danaj TomášSokol Dolní Beřkovice10100.00%
10.Eliška Roman, Hájek ZdeněkLokomotiva Nymburk10100.00%
11.Vydrová Lucie, Žežule OndřejTJ Sadská C10100.00%
12.Špitálský Ladislav, Hradecký PetrSokol Krchleby B10100.00%
13.Beniš Ondřej, Dusil PetrSokol Mnichovo Hradiště B10100.00%
14.Růžička Dušan, Sytař DanSokol Malín B10100.00%
15.Vojáček Jiří, Vydrová LucieTJ Sadská C10100.00%
16.Danaj Milan, Danaj TomášSokol Dolní Beřkovice10100.00%
17.Piroutek Květoslav, Hájek ZdeněkLokomotiva Nymburk10100.00%
18.Rubín Pavel, Moulis PavelSokol Všetaty A3175.00%
19.Kastner Patrik, Pleticha VladimírSokol Mnichovo Hradiště B3175.00%
20.Dvořák Jan, Poláček PetrSokol Přezletice A2166.67%
21.Charvát Jaroslav, Šimůnek ČestmírSokol Otradovice1150.00%
22.Hrdý Miroslav, Papež MiloslavSokol Dolní Beřkovice1150.00%
23.Žerava Miroslav ml., Fidrant MichalSokol Otradovice1150.00%
24.Třešňák Josef, Dvořák JaroslavLokomotiva Nymburk1150.00%
25.Němeček Jakub, Jelínek PavelTJ Neratovice C1150.00%
26.Hrdý Miroslav, Danaj TomášSokol Dolní Beřkovice1150.00%
27.Motl Milan, Vydra MilanTJ Sadská C1233.33%
28.Primáč Vojtěch, Polák KarelSokol Všetaty A1233.33%
29.Trávníček Luboš, Beniš OndřejSokol Mnichovo Hradiště B010.00%
30.Botková Michaela, Oplt PavelAŠ Mladá Boleslav C010.00%
31.Botka Jan, Oplt MiroslavAŠ Mladá Boleslav C010.00%
32.Jaroňová Karolína, Miškovský JosefSokol Krchleby B010.00%
33.Janda Martin, Jaroňová KarolínaSokol Krchleby B010.00%
34.Růžička Dušan, Bureš BohumilSokol Malín B010.00%
35.Polák Karel, Urban MilanSokol Všetaty A010.00%
36.Halama Jiří, Papež MiloslavSokol Dolní Beřkovice010.00%
37.Jaroň Daniel, Špitálský LadislavSokol Krchleby B010.00%
38.Danaj Milan, Papež MiloslavSokol Dolní Beřkovice010.00%
39.Horsák Oldřich, Veselý MartinSokol Kosmonosy B010.00%
40.Oplt Pavel, Oplt MiroslavAŠ Mladá Boleslav C010.00%
41.Slunéčko Radek, Weishaupt RobertSokol Přezletice A010.00%
42.Botková Michaela, Kupec PetrAŠ Mladá Boleslav C010.00%
43.Kouřil Lubomír, Botka JanAŠ Mladá Boleslav C010.00%
44.Horsák Oldřich, Bernát JanSokol Kosmonosy B010.00%
45.Durdis Petr ml., Čuban JiříSokol Kosmonosy B010.00%
46.Piroutek Květoslav, Kyncl MiloslavLokomotiva Nymburk010.00%
47.Jaroňová Karolína, Břetenář PetrSokol Krchleby B010.00%
48.Dusil Petr, Kroupa MilanSokol Mnichovo Hradiště B010.00%
49.Třešňák Josef, Piroutek KvětoslavLokomotiva Nymburk010.00%
50.Vilhelm Oldřich, Janda FilipTJ Neratovice C020.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy