Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Krajská soutěž 2.třídy D
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Vala Martin, Hladík JanSokol Malín A40100.00%
2.Štus Radek, Dusil FilipSokol Malín A40100.00%
3.Erlich Luboš, Pígl TomášTTC Říčany B30100.00%
4.Hrušková Hana, Hameta OldřichKST Týnec nad Sázavou A20100.00%
5.Lupták Marián, Řehák Josef st.SK Nová Ves I. A20100.00%
6.Řehák Josef st., Pych LuděkSK Nová Ves I. A20100.00%
7.Zahrádka Zdeněk, Čížová TerezaSokol Uhlířské Janovice A20100.00%
8.Vaigl Martin, Šturc JiříST Benešov B10100.00%
9.Vendl Jakub, Ulrich RadekSokol Velký Osek10100.00%
10.Jindra Josef, Cincibus Milan ml.Sokol Velký Osek10100.00%
11.Steffl Jan, Maršál PetrSokol Velké Popovice B10100.00%
12.Kvasnička Daniel st., Bečvářová MichaelaTTC Žehuň A10100.00%
13.Erlich Luboš, Plíhal MartinTTC Říčany B10100.00%
14.Lauko Ladislav, Šoltés MartinSokol Velké Popovice B10100.00%
15.Hameta Oldřich, Balata VladimírKST Týnec nad Sázavou A10100.00%
16.Pokorný Petr, Čihák MilanSokol Kostelec nad Černými lesy3175.00%
17.Stárek Karel st., Stárek Karel ml.TTC Říčany B3175.00%
18.Mucha Ondřej, Líska FilipSokol Čáslav B2166.67%
19.Janeček Martin, Liška JosefSokol Močovice A1150.00%
20.Kvasnička Daniel ml., Kvasnička JanTTC Žehuň A2250.00%
21.Vosátka Patrik, Steffl JanSokol Velké Popovice B1150.00%
22.Cikán Michal, Cyrus MiroslavSokol Čáslav B1150.00%
23.Řehák Josef ml., Hladík MartinSK Nová Ves I. A010.00%
24.Šorejs Jaroslav, Houdek JakubSokol Čáslav B010.00%
25.Vosátka Patrik, Lauko LadislavSokol Velké Popovice B010.00%
26.Líska Filip, Petržílka OndřejSokol Čáslav B010.00%
27.Kašpárek František, Balata VladimírKST Týnec nad Sázavou A010.00%
28.Cyrus Miroslav, Houdek JakubSokol Čáslav B010.00%
29.Hladík Martin, Šíma RomanSK Nová Ves I. A010.00%
30.Hrušková Hana, Kašpárek FrantišekKST Týnec nad Sázavou A010.00%
31.Vacek Miroslav, Pak ViktorSokol Kostelec nad Černými lesy010.00%
32.Lupták Marián, Šíma RomanSK Nová Ves I. A010.00%
33.Hrazdíra Jiří, Zrcek MiroslavST Benešov B010.00%
34.Dvořák Martin, Žydyk RomanST Benešov B010.00%
35.Hrazdíra Jiří, Žydyk RomanST Benešov B010.00%
36.Dvořák Martin, Zrcek MiroslavST Benešov B010.00%
37.Cincibus Milan ml., Buriánek DanielSokol Velký Osek010.00%
38.Lupták Marián, Voslař JiříSK Nová Ves I. A010.00%
39.Pokorný Jaroslav, Vacek MiroslavSokol Kostelec nad Černými lesy010.00%
40.Kořínek Miroslav, Hrčka MilanSokol Močovice A010.00%
41.Kašpárek František, Kratochvíl ChristianKST Týnec nad Sázavou A010.00%
42.Táborský Vladimír, Kristek OndřejSokol Močovice A010.00%
43.Lauko Ladislav, Strnad MartinSokol Velké Popovice B010.00%
44.Vendl Jakub, Buriánek DanielSokol Velký Osek010.00%
45.Žydyk Roman, Nádvorník ŠtěpánST Benešov B010.00%
46.Číž Josef, Švarc OndřejSokol Uhlířské Janovice A020.00%
47.Burda Roman, Vacek MiroslavSokol Kostelec nad Černými lesy020.00%
48.Čebiš Luboš, Jindra JosefSokol Velký Osek020.00%
49.Bečvářová Michaela, Kloz DanielTTC Žehuň A030.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy