Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - RSST Přerov 2. třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Slezák Radek, Frydrych RadomírTJ Sokol Opatovice B20100.00%
2.Sehnal Zdeněk, Petřvalský RomanSDH Lhota A20100.00%
3.Gajdoš Vladan, Strapek TomášST Rajnochovice A20100.00%
4.Šeda Pavel, Anděl PavelTJ Sokol Dolní Újezd B20100.00%
5.Cagášek Pavel, Horák VlastimilTJ Sokol Čekyně A20100.00%
6.Olivík Martin, Rozkošný FilipTJ Sokol Osek A10100.00%
7.Gerhát Michal, Čada HynekSK Přerov D10100.00%
8.Šindelek Josef, Šurin JanStolní tenis klub Komárno10100.00%
9.Bouchal Jaroslav, Olivík MartinTJ Sokol Osek A10100.00%
10.Vitoul Pavel, Šeděnka JaroslavTJ Sigma Cidemat Hranice C10100.00%
11.Gerhát Michal, Zachrla RadimSK Přerov D10100.00%
12.Simandl Marek, Šindelek Jiří st.Stolní tenis klub Komárno1150.00%
13.Suchý Ondřej st., Kotlán Miroslav ml.TJ Sokol Dolní Újezd B1150.00%
14.Káďe Ladislav, Hradil BedřichTJ Sokol Opatovice B1150.00%
15.Zavadil Dominik, Kaspar MichalTJ Sigma Cidemat Hranice C1150.00%
16.Blabla Vojtěch, Sedláček JaroslavST Rajnochovice A1150.00%
17.Andrš Jakub, Trousil MartinSDH Špičky A1150.00%
18.Michálek Antonín, Florián MiroslavTJ Sokol Kojetín C1150.00%
19.Zedníček Martin, Vrtěl LuděkTJ Sokol Kojetín C1150.00%
20.Šindelek Jiří ml., Šurin JanStolní tenis klub Komárno010.00%
21.Kuchař Vlastimil, Němeček LadislavTJ Sigma Cidemat Hranice C010.00%
22.Hrabal Pavel, Rozkošný MartinTJ Sokol Osek A010.00%
23.Zámorský Josef, Šandl JaromírSDH Lhota A010.00%
24.Zámorský Josef, Urbášek PetrSDH Lhota A010.00%
25.Kužílek Tomáš, Rozkošný MartinTJ Sokol Osek A010.00%
26.Frankovič Jaroslav, Kotlán MiroslavTJ Sokol Jezernice C020.00%
27.Hubáček Vladimír, Zenáhla PetrTJ Sokol Jezernice C020.00%
28.Boháč Petr, Frkal TomášSDH Špičky A020.00%
29.Dvouletý Dan, Cápík AntonínSK Přerov D020.00%
30.Kundrát Ladislav, Štengl LiborTJ Sokol Čekyně A020.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy