Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - RSST Přerov 3. třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Olivík Martin, Rozkošný FilipTJ Sokol Osek B20100.00%
2.Bluma Jindřich, Kubica PeterTJ Sokol Loučka B20100.00%
3.Zlámal Vladimír ml., Šromota JosefKST Hlinsko, z.s. C20100.00%
4.Procházka Luděk, Vašina RomanStolní tenis Radkovy20100.00%
5.Kořínek Lukáš, Poštulka IvoTJ Sigma Cidemat Hranice D10100.00%
6.Viliš Libor, Holík CtiradTJ Sokol Dolní Újezd C10100.00%
7.Kozelský Marek, Pavlištík ArnoštTJ Hustopeče nad Bečvou10100.00%
8.Špaček Josef, Spáčil MartinTJ Sokol Čekyně B10100.00%
9.Horák Vlastimil, Strnadel ViktorTJ Sokol Čekyně B10100.00%
10.Dvořáková Eva, Vysloužil JarmilSK Přerov E10100.00%
11.Šikl Richard, Červinka LukášSK Přerov E10100.00%
12.Sieklík Jaroslav, Kuruc MichalTJ Sokol Loučka B10100.00%
13.Vysloužil Jarmil, Čada HynekSK Přerov E10100.00%
14.Rozkošný Martin, Fryštacký MiroslavTJ Sokol Osek B10100.00%
15.Dorazil Stanislav, Dorazil JiříTJ Hustopeče nad Bečvou10100.00%
16.Zelenka Václav, Kouřil JosefTJ Sokol Brodek u Přerova10100.00%
17.Zlámal Adam, Přikryl FilipKST Hlinsko, z.s. C10100.00%
18.Viliš Libor, Suchý Ondřej ml.TJ Sokol Dolní Újezd C10100.00%
19.Kollár Ladislav, Jurák ZdeněkTJ Hustopeče nad Bečvou1150.00%
20.Nehyba Petr, Hynčica PetrTJ Sokol Černotín A1150.00%
21.Vitoul Pavel, Šuba Vojtěch st.TJ Sigma Cidemat Hranice D010.00%
22.Gerhát Michal, Dvořáková EvaSK Přerov E010.00%
23.Kouřil Josef, Přivřel ZdeněkTJ Sokol Brodek u Přerova010.00%
24.Ház Martin, Ház JaroslavTJ Sokol Dolní Újezd C010.00%
25.Vaculka Vratislav, Školoud MiroslavTJ Sokol Brodek u Přerova010.00%
26.Kratochvíl Tomáš, Ondruška IvoStolní tenis Radkovy010.00%
27.Ondruška Ivo, Šimák JiříStolní tenis Radkovy010.00%
28.Vaculka Vratislav, Přivřel ZdeněkTJ Sokol Brodek u Přerova010.00%
29.Sieklík Jaroslav, Pavlík JiříTJ Sokol Loučka B010.00%
30.Machač Radek, Zlámal Vladimír st.KST Hlinsko, z.s. C010.00%
31.Fryštacký Ondřej, Rozkošný MartinTJ Sokol Osek B010.00%
32.Spáčil Martin, Strnadel ViktorTJ Sokol Čekyně B010.00%
33.Zábranský Marek, Kolek JanTJ Sokol Dolní Újezd C010.00%
34.Stuchlík Pavel, Šeděnka JaroslavTJ Sigma Cidemat Hranice D010.00%
35.Horák Vlastimil, Hrabica ZdeněkTJ Sokol Čekyně B010.00%
36.Poštulka Ivo, Stuchlík PavelTJ Sigma Cidemat Hranice D010.00%
37.Ištvánek Dalibor, Doseděl FrantišekTJ Chropyně "C"020.00%
38.Vacek Michal, Vašek MichalTJ Sokol Černotín A020.00%
39.Zawadski Michael, Krejčíř JiříTJ Chropyně "C"020.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy