Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Divize mužů
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Gombarčík Karel ml., Kollert DavidSlovan Broumov40100.00%
2.Ornst Jan, Jurička Stanislav st.Jiskra Nový Bydžov30100.00%
3.Hušek Adam, Hrunka JakubSokol PP Hr.Králové 2 D20100.00%
4.Šajner Lubomír, Vajgl PavelSokol Stará Paka20100.00%
5.Čenovský David, Divecký FilipJiskra Jaroměř20100.00%
6.Hušek Adam, Zoubek ŠimonSokol PP Hr.Králové 2 D20100.00%
7.Krýza Luděk, Jež RostislavTJ Dvůr Králové n.L.20100.00%
8.Dlabola Petr, Vajgl PavelSokol Stará Paka20100.00%
9.Lučan Martin, Šumpík ViktorDTJ Hr.Králové C20100.00%
10.Kříž Milan ml., Sebera PetrTJ Jičín3175.00%
11.Šmidrkal Jan, Knap LukášTJ Nová Paka2166.67%
12.Malík Lukáš, Bolehovský Martin st.TTC Kostelec n.O.2166.67%
13.Dlabola Petr, Krtička LubošSokol Stará Paka1150.00%
14.Pugzík Antonín, Klemperer JanDTJ Hr.Králové C1150.00%
15.Hrycík Radim, Hardubej Eduard ml.Jiskra Jaroměř1150.00%
16.Jirásek Milan, Rejha JanSokol Valdice1150.00%
17.Červenka Jan, Vraštil TomášTJ Jičín2250.00%
18.Jakubec Jan, Vrkoslav MartinBaník Vamberk1150.00%
19.Sixta Daniel, Šorm Luboš ml.Tatran Hostinné C1150.00%
20.Kačer Radek, Jirásek Martin ml.Sokol PP Hr.Králové 2 D1233.33%
21.Mrázek Jiří, Vízek MartinJiskra Nový Bydžov1233.33%
22.Sixta Vít, Klimenta MatějTatran Hostinné C1325.00%
23.Brzecki Pawel, Vodal VladimírSlovan Broumov1325.00%
24.Ducháč Radek, Valášek MilanBaník Vamberk020.00%
25.Koblížek Oldřich, Martin PetrBaník Rtyně v P.020.00%
26.Koblížek Michal, Dušek JaroslavBaník Rtyně v P.020.00%
27.Krtička Luboš, Handschug JanSokol Stará Paka020.00%
28.Jež Rostislav, Šulc PetrTJ Dvůr Králové n.L.020.00%
29.Jirásek Martin st., Kašpar PetrSokol Valdice020.00%
30.Brůna Petr, Jakubec MartinTTC Kostelec n.O.030.00%
31.Kazda Vojtěch, Fejfar JakubTJ Nová Paka030.00%
Dvojice, které odehrály méně než 2 zápasy
1.Krýza Luděk, Kléma JanTJ Dvůr Králové n.L.10100.00%
2.Jakubec Martin, Malík TomášTTC Kostelec n.O.10100.00%
3.Šulc Petr, Foff Miroslav st.TJ Dvůr Králové n.L.10100.00%
4.Koblížek Oldřich, Koblížek MichalBaník Rtyně v P.10100.00%
5.Jirásek Martin ml., Čepelka JanSokol PP Hr.Králové 2 D10100.00%
6.Kábrt Vratislav, Martin PetrBaník Rtyně v P.10100.00%
7.Lučan Martin, Tesolin RiccardoDTJ Hr.Králové C10100.00%
8.Divíšek Dušan, Lipenský JakubTTC Kostelec n.O.010.00%
9.Krýza Luděk, Foff Miroslav st.TJ Dvůr Králové n.L.010.00%
10.Pugzík Antonín, Bohdanecký JakubDTJ Hr.Králové C010.00%
11.Jakubec Jan, Ducháč RadekBaník Vamberk010.00%
12.Sixta Daniel, Antoš MichalTatran Hostinné C010.00%
13.Růžek Roman, Stoklas HorstTJ Nová Paka010.00%
14.Luňák Michal, Virag MiroslavTJ Nová Paka010.00%
15.Valášek Milan, Kotyza OndřejBaník Vamberk010.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy