Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Krajská soutěž 1. třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Brázda Adam, Studecký IvanTTC KB Vrchlabí40100.00%
2.Hanzl Matěj, Šanc PřemyslSokol Stěžery B30100.00%
3.Kodym Tomáš, Souček MartinSokol Stěžery B30100.00%
4.Rákosník Vladimír, Rambousek MartinKPST Hr.Králové20100.00%
5.Mokrejš Zbyněk, Fiala JosefSokol České Meziříčí20100.00%
6.Hauschwitz Pavel, Vitvar RomanTTC KB Vrchlabí20100.00%
7.Kycelt Martin, Šedivý RomanSokol Chlumec n.C.3175.00%
8.Kycelt Jakub, Kycelt PetrSokol Chlumec n.C.2166.67%
9.Běloušek Jiří, Hampl MichalSalamandr Hr.Králové2166.67%
10.Polívka Marian, Lulek RadimSokol České Meziříčí2166.67%
11.Horák Jaroslav, Vitvar RomanTTC KB Vrchlabí1150.00%
12.Daněk Roman, Skákal DominikDTJ Hr.Králové D1150.00%
13.Kopecký Pavel, Kadaník MartinSokol Jar.-Josefov 2 B1150.00%
14.Brett Ondřej, Žežule OndřejSokol Nemyčeves1150.00%
15.Trč Roman ml., Trč TomášSokol Nemyčeves2250.00%
16.Mokrejš Zbyněk, Černohorský JindřichSokol České Meziříčí1150.00%
17.Klejch Adam, Klejch FilipTJ Lázně Bělohrad2250.00%
18.Kollár Štěpán, Švorc JanSalamandr Hr.Králové2250.00%
19.Trojan Luděk, Grešo VojtěchDTJ Hr.Králové D1233.33%
20.Cibor Pavel, Příborský DavidKPST Hr.Králové1233.33%
21.Bárta Pavel, Marx JanTJ Náchod1233.33%
22.Sedloňová Aneta, Klimeš ZbyšekTJ Náchod1233.33%
23.Sucharda Antonín, Smékal LubomírSparta Úpice1233.33%
24.Bartoš Petr st., Voňka Karel ml.Tatran Hostinné D020.00%
25.Kadaník Martin, Joneš PatrikSokol Jar.-Josefov 2 B020.00%
26.Brett Ondřej, Stejskal TomášSokol Nemyčeves020.00%
27.Zoubek Šimon, Řehounek KristianSokol PP Hr.Králové 2 E020.00%
28.Brát Marek, Kocián LiborSparta Úpice030.00%
29.Petřivý Michal, Valčík RomanTJ Lázně Bělohrad040.00%
Dvojice, které odehrály méně než 2 zápasy
1.Bartoš Petr st., Kalvach PetrTatran Hostinné D10100.00%
2.Trojan Luděk, Pugzík AntonínDTJ Hr.Králové D10100.00%
3.Drahotský Tomáš, Petružálková AnnaTatran Hostinné D10100.00%
4.Kačer Radek, Jirásková TerezaSokol PP Hr.Králové 2 E10100.00%
5.Grešo Vojtěch, Píše PavelDTJ Hr.Králové D10100.00%
6.Píše Pavel, Klemperer JanDTJ Hr.Králové D10100.00%
7.Slobodzian Adam, Krulich MilošSokol Jar.-Josefov 2 B10100.00%
8.Bartoš Petr st., Dymák LadislavTatran Hostinné D10100.00%
9.Joneš Patrik, Krulich MilošSokol Jar.-Josefov 2 B10100.00%
10.Novák Daniel, Bláha PetrSokol PP Hr.Králové 2 E010.00%
11.Rákosník Vladimír, Loskot VáclavKPST Hr.Králové010.00%
12.Vícha Jan, Novák DanielSokol PP Hr.Králové 2 E010.00%
13.Novák Hynek, Bláha PetrSokol PP Hr.Králové 2 E010.00%
14.Voňka Karel ml., Drahotský TomášTatran Hostinné D010.00%
15.Dymák Ladislav, Drahotský TomášTatran Hostinné D010.00%
16.Stein Martin, Krulich MilošSokol Jar.-Josefov 2 B010.00%
17.Jirásková Tereza, Zoubková AdélaSokol PP Hr.Králové 2 E010.00%
18.Slobodzian Adam, Joneš PatrikSokol Jar.-Josefov 2 B010.00%
19.Vícha Jan, Novák HynekSokol PP Hr.Králové 2 E010.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy