Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Krajská soutěž 2. třídy, sk. B
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Bín Roman, Martinek MilanTTC Nové Město n.M.30100.00%
2.Sedláček Petr ml., Hlávková HanaTTC Lhoty u Potštejna30100.00%
3.Bláha Petr, Zoubková AdélaSokol PP Hr.Králové 2 F20100.00%
4.Hardubej Eduard st., Vacek RomanJiskra Jaroměř B20100.00%
5.Hauschke Tomáš, Mifek MilanSlovan Broumov B20100.00%
6.Zhuravljev George, Hauschke TomášSlovan Broumov B20100.00%
7.Šrůtek Milan, Barták ZdeněkTTC Nové Město n.M.20100.00%
8.Landsmannová Alena, Glemba AdamSparta Úpice B1150.00%
9.Folc Martin, Hofman JanSparta Úpice B1150.00%
10.Vavruška Jiří, Kovaříček MatějTTC Lhoty u Potštejna1150.00%
11.Brát Karel st., Kábrt VratislavBaník Rtyně v P. B2250.00%
12.Folc Martin, Míl PavelSparta Úpice B1150.00%
13.Kárník Milan, Matouš PavelSokol Libchyně1150.00%
14.Mifek Milan, Šuda RadekSlovan Broumov B1150.00%
15.Krejčí Petr, Nowacki OlgierdLokomotiva Meziměstí2250.00%
16.Divecký Jan, Vojtíšek Radomír ml.Jiskra Jaroměř B1150.00%
17.Hejna Vít, Hlávka JiříBaník Rtyně v P. B1325.00%
18.Podhorský Pavel, Radwaňski KazimierzLokomotiva Meziměstí020.00%
19.Zoubek Šimon, Řehounek KristianSokol PP Hr.Králové 2 F020.00%
20.Mach Milan ml., Mach Milan st.Sokol Libchyně020.00%
21.Hofman Jan, Landsmannová AlenaSparta Úpice B020.00%
Dvojice, které odehrály méně než 2 zápasy
1.Malík Tomáš, Lipenský JakubTTC Kostelec n.O. B10100.00%
2.Balous Milan, Bolehovský Martin st.TTC Kostelec n.O. B10100.00%
3.Divíšek Dušan, Malík TomášTTC Kostelec n.O. B10100.00%
4.Petr Lukáš, Šilar PetrTTC Kostelec n.O. B10100.00%
5.Tomanec Jan, Oláh JanSokol Jar.-Josefov 2 C10100.00%
6.Schlappl Jaroslav, Částka DavidSokol Stěžery C10100.00%
7.Michl Jakub, Kovaříček MatějTTC Lhoty u Potštejna10100.00%
8.Ducháč Martin, Matouš PavelSokol Libchyně010.00%
9.Mach Milan st., Stejskal JiříSokol Libchyně010.00%
10.Sedláček Petr ml., Vavruška JiříTTC Lhoty u Potštejna010.00%
11.Vávra Pavel, Stein MartinSokol Jar.-Josefov 2 C010.00%
12.Hrbek Martin, Krása JakubSokol Stěžery C010.00%
13.Krejčí Jan, Podhorský PavelLokomotiva Meziměstí010.00%
14.Gombarčík Karel st., Šuda RadekSlovan Broumov B010.00%
15.Dubský Filip, Petr LukášTTC Kostelec n.O. B010.00%
16.Petr Lukáš, Lipenský JakubTTC Kostelec n.O. B010.00%
17.Šuda Radek, Richtr JaroslavSlovan Broumov B010.00%
18.Lipenský Jakub, Dubský FilipTTC Kostelec n.O. B010.00%
19.Petr Lukáš, Malík TomášTTC Kostelec n.O. B010.00%
20.Krejčí Jan, Krejčová KateřinaLokomotiva Meziměstí010.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy