Úspěšnost čtyřher - Regionální soutěž III třídy.
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Kobza Zdenek, Šimek PavelSCB Petrov20100.00%
2.Šimek Jiří, Kymadze RomanSCB Petrov20100.00%
3.Janda František, Berka MartinTJ Sokol Vel. Losiny C20100.00%
4.Pavlík František, Král RobertTTC Úsov B20100.00%
5.Holešovský Bohumil, Kubálek RadekKST Linhartice B10100.00%
6.Šenk Zbyňek, Kunst JaroslavST Šumvald-Břevenec C10100.00%
7.Kubíček František, Diviš OndřejTJ Sokol Jedlí C10100.00%
8.Rabenseifner Pavel, Los AloisSK Kolšov D10100.00%
9.Klimeš Jiří, Navrátil FrantišekTJ Sokol Dol. Studénky B10100.00%
10.Pavlík František, Havlík VlastimilTTC Úsov B10100.00%
11.Drugda Aleš, Dus JakubTJ Sokol Nov. Malín D10100.00%
12.Pytlík Josef, Špaček JaromírKST Linhartice B2166.67%
13.Iša Ivan, Kočka FilipTTC Úsov B2166.67%
14.Benda Hynek, Navrátil KamilTJ Sokol Dol. Studénky B2166.67%
15.Bureš Ondřej, Hejtmánek LukášTJ Sokol Vel. Losiny C1150.00%
16.Linhart Josef, Hegr RadekKS Lišnice B1150.00%
17.Kubálek Radek, Štrauch RichardKST Linhartice B1150.00%
18.Struhár Radek, Berka JíříST Šumvald-Břevenec C010.00%
19.Plhal David, Drugda AlešTJ Sokol Nov. Malín D010.00%
20.Henner Jaroslav, Kacr AntonínTJ Slavoj Loštice B010.00%
21.Valenta Ivan, Zatloukal BohumilTJ Slavoj Loštice B010.00%
22.Langmann Pavel, Hauser MiroslavTJ Libina A010.00%
23.Hegr Ladislav, Štěpán ZdeněkTJ Libina A010.00%
24.Hatala Milan, Klimeš ZdenekSK Kolšov D010.00%
25.Haltmar Antonín ml., Haltmar AntonínTJ Sokol Jedlí C010.00%
26.Hatala Milan, Rabenseifner PavelSK Kolšov D010.00%
27.Balšánek František, Šíbl MartinSK Kolšov D010.00%
28.Kunst Jaroslav, Valuch PavelST Šumvald-Břevenec C010.00%
29.Berka Jíří, Unzeitig JiříST Šumvald-Břevenec C010.00%
30.Schnaubeltová Dana, Dus JaroslavTJ Sokol Nov. Malín D020.00%
31.Michal Vojtěch, Havlíček JosefKS Lišnice B020.00%
32.Navrátil František, Vavruša FrantišekTJ Sokol Dol. Studénky B020.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy