Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Regionální přebor 1.třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Krejčí Roman, Vopat LuborSK Chraštice A30100.00%
2.Vlasák Jan, Plecitý OndřejTJ Sokol Hluboš - Paseky "A"20100.00%
3.Málek Miloš, Černý JanTJ Tatran Sedlčany D10100.00%
4.Málek Miloš, Strnad VladimírTJ Tatran Sedlčany D10100.00%
5.Soused Daniel, Sousedová JohanaSK Březnice C10100.00%
6.Melichar Luboš, Kadeřábek OndřejTJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "B", spolek10100.00%
7.Veltruský Jan, Pfleger LambertSK Březnice C10100.00%
8.Ondráček Oldřich, Chvojka IvanTJ Sokol Drahlín10100.00%
9.Říha Vladislav, Silavecká JulieTTC Příbram "B"10100.00%
10.Michal Tomáš, Suchopár MiroslavSK Březnice C10100.00%
11.Eisenreich Lukáš, Eisenreich Jindřich st.TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "B", spolek10100.00%
12.Ondráček Oldřich, Müller JanTJ Sokol Drahlín10100.00%
13.Šutek Josef, Ondráček OldřichTJ Sokol Drahlín10100.00%
14.Samek Jaroslav, Müller JanTJ Sokol Drahlín10100.00%
15.Strnad Vladimír, Procházka MichalTJ Tatran Sedlčany D10100.00%
16.Haník Josef, Bubeníček OndřejSK Březnice D10100.00%
17.Kovalčík Vladimír, Krýsl RomanTJ Sokol Hluboš - Paseky "A"10100.00%
18.Málek Miloš, Procházka MichalTJ Tatran Sedlčany D10100.00%
19.Voska Lukáš, Macoun JakubSK Chraštice A2166.67%
20.Tůma Radek, Steiner PetrTJ SLAVOJ Obecnice "C"2166.67%
21.Podsedník Jaroslav, Vinš StanislavTJ SLAVOJ Obecnice "C"1150.00%
22.Eisenreich Lukáš, Hořejší MiroslavTJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "B", spolek1150.00%
23.Šutek Josef, Samek JaroslavTJ Sokol Drahlín1150.00%
24.Skopec Martin, Palan JosefTJ Sokol Voznice B1233.33%
25.Pinkava Pavel, Bláha JiříTTC Příbram "B"1233.33%
26.Čížek Radek, Anděl MilanTJ Spartak Čenkov A010.00%
27.Medvecký Jan, Sousedová JohanaSK Březnice C010.00%
28.Zelenka Jiří, Šarközy TiborSK Klučenice A010.00%
29.Bubeníček Josef ml., Haník JosefSK Březnice D010.00%
30.Moravec Patrik, Čepelák MiroslavTJ Spartak Čenkov A010.00%
31.Bubeníček Josef, Ovsík LukášSK Březnice D010.00%
32.Ženíšek Jakub, Králíčková JanaSK Klučenice A010.00%
33.Bubeníček Josef, Bubeníček Josef ml.SK Březnice D010.00%
34.Vacek Pavel, Koš VítTJ Sokol Voznice B010.00%
35.Říha Vladislav, Silavecká EmaTTC Příbram "B"010.00%
36.Hořejší Miroslav, Melichar LubošTJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem "B", spolek010.00%
37.Bambas Filip, Ovsík LukášSK Březnice D010.00%
38.Čajan Karel, Štverák ŠtěpánTJ Sokol Hluboš - Paseky "A"010.00%
39.Král Pavel, Brabenec VáclavTJ SLAVOJ Obecnice "C"010.00%
40.Hovorka Karel, Koš VítTJ Sokol Voznice B010.00%
41.Moravec Patrik, Volek VáclavTJ Spartak Čenkov A010.00%
42.Vacek Pavel, Hovorka KarelTJ Sokol Voznice B010.00%
43.Haník Pavel, Štefan JosefSK Březnice D010.00%
44.Suchopár Miroslav, Medvecký JanSK Březnice C010.00%
45.Michal Tomáš, Sousedová JohanaSK Březnice C010.00%
46.Čížek Radek, Škrabal JaroslavTJ Spartak Čenkov A010.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy