Úspěšnost čtyřher - Krajská soutěž I. třídy B
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Morávek Zdeněk, Jamný PetrTJ Jiskra Strážnice A40100.00%
2.Buriánek Patrik, Kosík TomášSKST Hodonín D40100.00%
3.Libánek Ondřej, Lužný PetrKST DRAGON Vyškov A40100.00%
4.Konečný Jaroslav, Zajíc RenéTJ Jevišovka-Drnholec A30100.00%
5.Bábíček Josef, Kouřil PřemyslSK Baník Ratíškovice A20100.00%
6.Studýnka František, Kalivoda PetrTJ Sokol Klobouky u Brna A3175.00%
7.Mosnák Milan, Kubík JosefTJ Sokol Kobylí A3175.00%
8.Tomeček Tomáš, Obrdlík ŠtěpánTJ Jiskra Strážnice A2166.67%
9.Damborský Bohumil, Pešek OldřichTJ Jevišovka-Drnholec A2166.67%
10.Volek Pavel ml., Studýnka MiloslavTJ Sokol Klobouky u Brna A2166.67%
11.Novák Martin, Herman JaroslavTTC MS Brno D1150.00%
12.Pelikán Jan, Šmídek RomanKST Oltec Brno A2250.00%
13.Třináctý Richard, Fila MartinSK Slatina B1150.00%
14.Oleksík Václav, Fila MartinSK Slatina B1150.00%
15.Tupec Pavel, Táborský JindřichSK Slatina B1233.33%
16.Jangl Marek, Charvát VavřinecTJ Sokol Kobylí A1233.33%
17.Charvát Vít ml., Hrubý OttoSK Baník Ratíškovice A1233.33%
18.Grufík Kamil, Podrazil DavidTJ Sokol Lanžhot B1233.33%
19.Srna Antonín, Trávniček BorisKST DRAGON Vyškov A020.00%
20.Vízner Jiří, Hanák PetrTJ Brno-Bystrc B040.00%
21.Dědek Zdeněk, Tatar IvoKST Oltec Brno A040.00%
Dvojice, které odehrály méně než 2 zápasy
1.Trávníček Tomáš, Kobolka LubošTJ Brno-Bystrc B10100.00%
2.Pecka Karel, Buk LukášTTC MS Brno D10100.00%
3.Havránek Lukáš, Trávníček TomášTJ Brno-Bystrc B10100.00%
4.Wirth Imrich, Grufík KamilTJ Sokol Lanžhot B10100.00%
5.Volek Pavel ml., Kratochvíl JaroslavTJ Sokol Klobouky u Brna A10100.00%
6.Charvát Vít ml., Kuchařič Jiří st.SK Baník Ratíškovice A10100.00%
7.Nespěšný Hynek, Pecka KarelTTC MS Brno D10100.00%
8.Havránek Lukáš, Chlíbek DavidTJ Brno-Bystrc B10100.00%
9.Oleksík Václav, Táborský JindřichSK Slatina B10100.00%
10.Nespěšný Hynek, Janošek AdamTTC MS Brno D10100.00%
11.Soukal Jiří ml., Jangl MarekTJ Sokol Kobylí A010.00%
12.Veselý Jan, Brhel TomášSKST Hodonín D010.00%
13.Kouřil Přemysl, Hrbáček MilanSK Baník Ratíškovice A010.00%
14.Polášek Zdenek, Hrubý PetrTJ Sokol Lanžhot B010.00%
15.Veselý Jan, Šprtová KarolínaSKST Hodonín D010.00%
16.Pavelka Jakub, Herman JaroslavTTC MS Brno D010.00%
17.Pyskatá Denisa, Koníček MarekTJ Sokol Lanžhot B010.00%
18.Chlíbek David, Mrkvan MiroslavTJ Brno-Bystrc B010.00%
19.Srna Antonín, Dofek DavidKST DRAGON Vyškov A010.00%
20.Kuchařič Jiří st., Kouřil PřemyslSK Baník Ratíškovice A010.00%
21.Veselý Jan, Grabovský Jaroslav ml.SKST Hodonín D010.00%
22.Wirth Imrich, Koníček MarekTJ Sokol Lanžhot B010.00%
23.Pešek Oldřich, Hanák ZdeněkTJ Jevišovka-Drnholec A010.00%
24.Trávniček Boris, Dofek DavidKST DRAGON Vyškov A010.00%
25.Němeček Radek, Hrubý PetrTJ Sokol Lanžhot B010.00%
26.Kamenský Petr, Frolek RadekTJ Jiskra Strážnice A010.00%
27.Mikulecký Marek, Grabovský Jaroslav ml.SKST Hodonín D010.00%
28.Zajíc René, Filip BohumírTJ Jevišovka-Drnholec A010.00%
29.Herman Jaroslav, Kysela ŠtěpánTTC MS Brno D010.00%
30.Pecka Karel, Janošek AdamTTC MS Brno D010.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy