Úspěšnost čtyřher - Krajská soutěž II. třídy B
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Bubla Jaroslav st., Vojáček JaromírTJ Sokol Otnice A40100.00%
2.Jelínek Marek, Mráz DavidTJ Velešovice A30100.00%
3.Brozák Radomír, Mikulinec RomanSTP Mikulov B20100.00%
4.Ondrovčák Ladislav, Tuhý RomanKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E20100.00%
5.Netolička Lubomír, Jedlička JindřichMK Řeznovice C20100.00%
6.Kamenský Petr, Žajdlík LudvíkTJ Jiskra Strážnice B20100.00%
7.Černý Zdeněk, Lanová RenataTJ Jiskra Strážnice B3175.00%
8.Hofírek Dominik, Hofírek FilipKST Prace A3175.00%
9.Rybár Dušan st., Bezucha JanT.J. Sokol Hodonín A2166.67%
10.Hladký Rostislav, Šimon PeterSPIN Lednice B1150.00%
11.Záděra František, Vašulín KarelOrel jednota Silůvky C1150.00%
12.Rulíšek Karel, Dřímal JosefTJ Velešovice A1150.00%
13.Šebeček Marek, Salajka Jaroslav ml.TJ Sokol Otnice A2250.00%
14.Vala Vítězslav, Anth ZdeněkTJ Sokol Rakvice A1150.00%
15.Suský Stanislav, Hanák JiříTJ Sokol Rakvice A1150.00%
16.Mrkvica Lukáš, Kuklínek MilošKST Prace A1233.33%
17.Pop Miroslav, Tuhý RomanKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E020.00%
18.Bařina Leoš, Gajan Pavel ml.STP Mikulov B020.00%
Dvojice, které odehrály méně než 2 zápasy
1.Záděra František, Křupala VladislavOrel jednota Silůvky C10100.00%
2.Pagáč Martin, Bobrzyk DavidSPIN Lednice B10100.00%
3.Dřímal Josef, Kordiovský ZbyněkTJ Velešovice A10100.00%
4.Šaur Ivo, Pařízek RichardT.J. Sokol Hodonín A10100.00%
5.Lustig Adam, Fučík MartinMK Řeznovice C10100.00%
6.Záděra Kamil, Kolbert RadekOrel jednota Silůvky C10100.00%
7.Kamenský Petr, Frolek RadekTJ Jiskra Strážnice B10100.00%
8.Pagáč Martin, Zechmeister JanSPIN Lednice B10100.00%
9.Pařízek Richard, Rybár Dušan st.T.J. Sokol Hodonín A010.00%
10., T.J. Sokol Hodonín A010.00%
11.Šaur Ivo, Hromek František st.T.J. Sokol Hodonín A010.00%
12.Halačka Milan, Staněk MilanMK Řeznovice C010.00%
13.Pop Miroslav, Durda VojtěchKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E010.00%
14.Kolbert Radek, Křupala VladislavOrel jednota Silůvky C010.00%
15.Jedlička Jindřich, Fučík MartinMK Řeznovice C010.00%
16.Záděra Kamil, Křupala VladislavOrel jednota Silůvky C010.00%
17.Suský Stanislav, Valoušek FrantišekTJ Sokol Rakvice A010.00%
18.Anth Zdeněk, Suský StanislavTJ Sokol Rakvice A010.00%
19.Vala Vítězslav, Valoušek FrantišekTJ Sokol Rakvice A010.00%
20.Tuhý Roman, Housar JiříKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E010.00%
21.Šaur Ivo, Mikuš MartinT.J. Sokol Hodonín A010.00%
22.Šaur Ivo, Bezucha JanT.J. Sokol Hodonín A010.00%
23.Pagáč Martin, Hladký RostislavSPIN Lednice B010.00%
24.Zechmeister Jan, Mikuš JosefSPIN Lednice B010.00%
25.Křupala Vladislav, Vašulín KarelOrel jednota Silůvky C010.00%
26.Vašulín Karel, Vališ PetrOrel jednota Silůvky C010.00%
27.Valoušek František, Anth ZdeněkTJ Sokol Rakvice A010.00%
28.Žajdlík Ludvík, Martinek TomášTJ Jiskra Strážnice B010.00%
29.Mikulinec Roman, Čížek OndřejSTP Mikulov B010.00%
30.Fučík Martin, Lehocký VojtěchMK Řeznovice C010.00%
31.Housar Jiří, Durda VojtěchKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E010.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy