Úspěšnost čtyřher - Divize mužů
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Malý Michal, Hofmann Martin ml.Baník Březenecká A40100.00%
2.Peterka Milan ml., Smíšková MartinaSKP Sever Ústí nad Labem A20100.00%
3.Šťovíček Petr, Bartes PetrSKST Baník Most B20100.00%
4.Luňák Radek, Smíšková MartinaSKP Sever Ústí nad Labem A20100.00%
5.Kastner Milan, Beránek MiroslavTTC Litvínov A20100.00%
6.Franěk Tomáš, Neumann JanTJ Sokol Filipov A20100.00%
7.Hybler Martin, Kabelka JakubKST Apollo Ústí nad Labem A20100.00%
8.Matas Jan, Kacálková KristýnaSKST Děčín B20100.00%
9.Bartes Petr, Klouček LubošSKST Baník Most B2166.67%
10.Šmucr Jiří, Hrnčál MiroslavKST Jirkov A - TECHNOLINE1150.00%
11.Klouček Luboš, Schmoranz PavelSKST Baník Most B1150.00%
12.Kubelka Jan, Držálek JanBaník Březenecká A2250.00%
13.Černý Jaroslav, Černý TomášSKST Teplice A1150.00%
14.Zedník Josef, Peterka Milan ml.SKP Sever Ústí nad Labem A1150.00%
15.Matas Jan, Svěchota VojtěchSKST Děčín B1150.00%
16.Budinský Petr, Fiklík MichaelKST Apollo Ústí nad Labem A1150.00%
17.Hejč Antonín st., Skružný VratislavSKST Baník Most C1150.00%
18.Rovner Antonín, Šťovíček PetrSKST Baník Most B1150.00%
19.Luňák Radek, Nováková MartinaSKP Sever Ústí nad Labem A1150.00%
20.Fencl Lukáš, Bencs LadislavTTC Litvínov A1150.00%
21.Keller Filip, Záruba DavidSKST Baník Most C1233.33%
22.Chrvala Radovan, Pospíšil VáclavTTC Litoměřice C1233.33%
23.Balcar František, Brhovský VáclavTTC Litoměřice C1325.00%
24.Krejčí Ladislav, Feifrlík MarcelKST Jirkov A - TECHNOLINE1325.00%
25.Krejčí Karel, Průša DominikTJ Sever Žatec A020.00%
26.Hrnčál Miroslav, Veselý PetrKST Jirkov A - TECHNOLINE020.00%
27.Hampejs Vladislav, Novák OndřejSKST Děčín B020.00%
28.Rambousek Jiří ml., Neumann MartinTJ Sokol Filipov A020.00%
29.Hybler Martin, Nechyba RadimKST Apollo Ústí nad Labem A020.00%
Dvojice, které odehrály méně než 2 zápasy
1.Hampejs Vladislav, Grubr VojtěchSKST Děčín B10100.00%
2.Hofreiter Zdeněk, Kubovský ZdeněkTJ Sever Žatec A10100.00%
3.Broum Pavel, Hofreiter ZdeněkTJ Sever Žatec A10100.00%
4.Hampejs Vladislav, Svěchota VojtěchSKST Děčín B10100.00%
5.Čejka Vratislav, Bláha RadekTTC Litvínov A10100.00%
6.Skružný Vratislav, Vaník Jiří ml.SKST Baník Most C10100.00%
7.Rúža David, Růžička JiříSKST Teplice A10100.00%
8.Boháč Dominik, Jedlička KarelKST Apollo Ústí nad Labem A010.00%
9.Reichl Jaroslav ml., Filín JanTJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A010.00%
10.Zlatohlávek Jaroslav, Polanecký MiroslavTJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A010.00%
11.Pospíšil Václav, Steif RichardTTC Litoměřice C010.00%
12.Rovner Antonín, Schmoranz PavelSKST Baník Most B010.00%
13.Hejč Antonín st., Holovčák JiříSKST Baník Most C010.00%
14.Kadlec Michal, Bencs LadislavTTC Litvínov A010.00%
15.Reichl Jaroslav ml., Baláž JosefTJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A010.00%
16.Fiklík Michael, Boháč DominikKST Apollo Ústí nad Labem A010.00%
17.Filín Jan, Zlatohlávek JaroslavTJ Sokol Lenešice - Dobroměřice A010.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy