Úspěšnost čtyřher - Krajský přebor I. třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Štěpánek Ivan, Štika Jiří st.SKST Teplice B40100.00%
2.Vaník Jiří ml., Srp PavelSKST Baník Most E30100.00%
3.Cipro Petr, Šimonek MilanKST Jirkov C30100.00%
4.Průša Vojtěch, Dänner MichalKST Jirkov B4180.00%
5.Görner Darin, Gono MilanTJ Spartak Lubenec A3175.00%
6.Mašek Lubomír, Weichart MartinTJ Slavoj Krásné Březno A3175.00%
7.Dudek Jaroslav, Dvořák MartinSK Štětí B3175.00%
8.Veselý Petr, Pavlica JanKST Jirkov C4266.67%
9.Čejka Vratislav, Bláha RadekTTC Litvínov B2166.67%
10.Chalupa Radek, Ruta VladimírSKST Baník Most D2250.00%
11.Schmoranz Pavel, Městka PetrSKST Baník Most D2340.00%
12.Skružný Vratislav, Žielinský TomášSKST Baník Most E1233.33%
Dvojice, které odehrály méně než 3 zápasy
1.Nechyba Radim, Kabelka JakubKST Apollo Ústí nad Labem B20100.00%
2.Brožek Miroslav, Ajdini TerezaTJ Krupka A20100.00%
3.Jedlička Karel, Vršovský TadeášKST Apollo Ústí nad Labem B20100.00%
4.Vích Luděk, Kövér LubomírSK TTC Duchcov A20100.00%
5.Vích Luděk, Pomej TomášSK TTC Duchcov A20100.00%
6.Chalupa Radek, Schmoranz PavelSKST Baník Most D10100.00%
7.Podařil Petr, Kieswetter Vojtěch st.TJ Spartak Lubenec A10100.00%
8.Stehlík Petr, Soukup KarelSKST Teplice B10100.00%
9.Líska Vladislav, Oliva MichalSK Štětí B10100.00%
10.Fürst Ladislav, Cipro PetrKST Jirkov C1150.00%
11.Merxbauer Martin, Jelínek ŠimonKST Jirkov B1150.00%
12.Burš Pavel, Piskáček OndřejTTC Litvínov B1150.00%
13.Jedlička Karel, Nechyba RadimKST Apollo Ústí nad Labem B1150.00%
14.Štěpánek Jiří, Stehlík PetrSKST Teplice B1150.00%
15.Líska Vladislav, Cedrych MilanSK Štětí B010.00%
16.Vích Josef, Janečka JosefSK TTC Duchcov A010.00%
17.Brožek Miroslav ml., Šnajdr AntonínTJ Krupka A010.00%
18.Skopec Pavel, Zápotocký MilanTJ Slavoj Krásné Březno A010.00%
19.Žielinský Tomáš, Vaník Jiří ml.SKST Baník Most E010.00%
20.Líska Vladislav, Jurista JosefSK Štětí B010.00%
21.Jelínek Šimon, Kotrba LuděkKST Jirkov B010.00%
22.Plutnar Stanislav, Skopec PavelTJ Slavoj Krásné Březno A010.00%
23.Mandík Ladislav, Žielinský TomášSKST Baník Most E010.00%
24.Šich Jaroslav, Boehm PřemyslTJ Krupka A010.00%
25.Šnajdr Antonín, Mach DaliborTJ Krupka A010.00%
26.Bláha Radek, Jankovič ŠtěpánTTC Litvínov B010.00%
27.Podařil Petr, Vukliševič Zdeněk st.TJ Spartak Lubenec A010.00%
28.Vích Josef, Štika Jiří ml.SK TTC Duchcov A010.00%
29.Šnajdr Antonín, Mokriš JakubTJ Krupka A010.00%
30.Nedoma Jiří, Cedrych MilanSK Štětí B010.00%
31.Vaník Jiří ml., Lipiner PetrSKST Baník Most E020.00%
32.Kotrba Luděk, Merxbauer MartinKST Jirkov B020.00%
33.Sebránek Jan, Beneš JanSKST Baník Most D020.00%
34.Skopec Pavel, Brázda ZdeněkTJ Slavoj Krásné Březno A020.00%
35.Lipiner Petr, Skružný VratislavSKST Baník Most E020.00%
36.Vích Josef, Hanousek JosefSK TTC Duchcov A020.00%
37.Vršovský Tadeáš, Kabelka JakubKST Apollo Ústí nad Labem B020.00%
38.Demeter Jan, Mach DaliborTJ Krupka A020.00%
39.Burš Pavel, Kadlec MichalTTC Litvínov B020.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy