Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Okresní přebor 3.třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Znamenáček Petr, Pastír RomanTJ Sokol Nehvizdy B20100.00%
2.Pivoňka Bedřich, Cafmeyer NathanJizera Káraný B20100.00%
3.Hozman Luděk, Procházka MartinSokol Velké Popovice D20100.00%
4.Dvořák Jakub, Wolf JosefTJ Spartak Čelákovice D10100.00%
5.Kohout Jindřich, Mencl AdamTTC Říčany F10100.00%
6.Čech Jakub, Wolf JosefTJ Spartak Čelákovice D10100.00%
7.Kohout Jindřich, Dušek ZdeněkTTC Říčany F10100.00%
8.Liehm Ondřej, Jankovská IvetaTJ Sokol Nehvizdy A10100.00%
9.Pospíšil Ondřej, Tyller JiříSokol Velké Popovice D10100.00%
10.Čech Ondřej, Knor TomášTJ Spartak Čelákovice D10100.00%
11.Ženíšek Zbyněk, Kuběna OndřejSKST Úvaly D10100.00%
12.Coufal Petr, Hůlka BohuslavSKST Úvaly D10100.00%
13.Coufal Petr, Procházka MilanSKST Úvaly D10100.00%
14.Cimbůrek Martin, Počepický PetrTJ Sokol Nehvizdy A10100.00%
15.Bébr Leoš, Severa Lukáš st.TTC Říčany G10100.00%
16.Čech Jakub, Čech OndřejTJ Spartak Čelákovice D10100.00%
17.Semerák Lukáš, Kápar MiroslavSokol Mratín B10100.00%
18.Stárek Karel nejml., Tůma AdamTTC Říčany G10100.00%
19.Skála Lukáš, Macková DanaTJ Spartak Čelákovice E10100.00%
20.Macko Arnošt, Macko LukášTJ Sokol Nehvizdy A1150.00%
21.Mencl Adam, Navrátil PavelTTC Říčany F1150.00%
22.Bébr Leoš, Jaroš PetrTTC Říčany G010.00%
23.Hobzík Ondřej, Menclová KateřinaTTC Říčany F010.00%
24.Severa Lukáš, Severa Lukáš st.TTC Říčany G010.00%
25.Ulman Jiří, Macková DanaTJ Spartak Čelákovice E010.00%
26.Karel Dušan, Karel BřetislavSokol Zvánovice010.00%
27.Severa Lukáš, Havlík ŠimonTTC Říčany G010.00%
28.Lágner Václav, Marfinec VáclavTJ Spartak Čelákovice E010.00%
29.Jarý Jan, Leistner PetrJizera Káraný B010.00%
30.Švinger Jan, Smetana RomanSokol Líbeznice D010.00%
31.Švec Karel, Srbek JiříSokol Líbeznice D010.00%
32.Tvrdý Vladimír, Mužíková JanaTJ Spartak Čelákovice E010.00%
33.Hrdina Pavel, Holub DanielTJ Sokol Nehvizdy B010.00%
34.Slouka Martin, Carda RomanSokol Mratín B010.00%
35.Mrázová Aneta, Jarý JanJizera Káraný B010.00%
36.Tyller Jiří, Hynek JaroslavSokol Velké Popovice D010.00%
37.Navrátil Pavel, Peřinová AdélaTTC Říčany F010.00%
38.Mouchová Andrea, Koch AntonínSKST Úvaly D010.00%
39.Strnad Václav, Krčmář DanielSokol Zvánovice010.00%
40.Severa Lukáš, Stárek Karel nejml.TTC Říčany G010.00%
41.Horák Pavel, Holub DanielTJ Sokol Nehvizdy B010.00%
42.Hobík Zdeněk, Kubíček JanSokol Zvánovice020.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy