Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Regionální přebor 1. třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Zajíček Ivan, Darius StanislavSKP Olympia Kutná Hora A30100.00%
2.Čtveráček Martin, Švarc PetrTJ Sokol Uhlířské Janovice B20100.00%
3.Kunášek Josef, Vrána MiroslavSKP Olympia Kutná Hora A20100.00%
4.Novotný Ondřej, Dejnožka TomášSokol Močovice B2166.67%
5.Váša Jan, Vlasák OtaTJ Sokol Uhlířské Janovice B2166.67%
6.Jandejsek Zdeněk, Herout VáclavSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B2166.67%
7.Jirásek Zdeněk, Kořínek MilanTJ Sokol Malín C1150.00%
8.Somberg Petr, Hnízdo PetrTJ Sokol Zbraslavice A1150.00%
9.Čakovský Milan st., Čakovský MichalTJ Sokol Starkoč1150.00%
10.Kristek Ondřej, Dastych JiříSokol Močovice B1233.33%
11.Šorejs Jaroslav, Líska DavidTJ Sokol Čáslav C020.00%
12.Fuchs Martin, Světlík Milan ml.TJ Sokol Zbraslavice A020.00%
13.Palát Dominik, Čakovský KarelTJ Sokol Starkoč020.00%
Dvojice, které odehrály méně než 2 zápasy
1.Kunášek Josef, Chyba JaroslavSKP Olympia Kutná Hora A10100.00%
2.Somberg Petr, Fuchs MartinTJ Sokol Zbraslavice A10100.00%
3.Sytař Dan, Kolman LeonTJ Sokol Malín D10100.00%
4.Křenovský Štěpán, Kárník JiříTJ Sokol Malín D10100.00%
5.Němec Marek, Förster VojtěchSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B10100.00%
6.Jandejsek Pavel, Němec MarekSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B10100.00%
7.Širák Daniel, Beran StanislavTJ Sokol Čáslav D10100.00%
8.Kořínek Zdeněk, Líska FilipTJ Sokol Čáslav C10100.00%
9.Pufler Václav, Švarc PetrTJ Sokol Uhlířské Janovice B10100.00%
10.Čakovský Milan st., Palát DominikTJ Sokol Starkoč10100.00%
11.Němec Marek, Babka DominikSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B10100.00%
12.Kvíz Martin, Cihlář JanTJ Sokol Malín C10100.00%
13.Fryml Filip, Křenovský ŠtěpánTJ Sokol Malín D010.00%
14.Kořínek Zdeněk, Petržílka OndřejTJ Sokol Čáslav C010.00%
15.Hnízdo Petr, Světlík Milan ml.TJ Sokol Zbraslavice A010.00%
16.Stínil Václav, Kotrba JaroslavTJ Sokol Čáslav D010.00%
17.Beňuš Petr, Kořínek MilanTJ Sokol Malín C010.00%
18.Stínil Václav, Beran StanislavTJ Sokol Čáslav D010.00%
19.Širák Daniel, Kotrba JaroslavTJ Sokol Čáslav D010.00%
20.Kořínek Zdeněk, Kasal JanTJ Sokol Čáslav C010.00%
21.Sytař Dan, Fryml FilipTJ Sokol Malín D010.00%
22.Kárník Jiří, Fiedler JanTJ Sokol Malín D010.00%
23.Beran Stanislav, Kotrba JaroslavTJ Sokol Čáslav D010.00%
24.Širák Daniel, Stínil VáclavTJ Sokol Čáslav D010.00%
25.Petržílka Ondřej, Líska DavidTJ Sokol Čáslav C010.00%
26.Sosnovec Bohumil, Růžička DanielTJ Sokol Malín C010.00%
27.Kolman Leon, Kárník JiříTJ Sokol Malín D010.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy