Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Regionální přebor 2. třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Svoboda Josef, Lepič JaroslavTJ Sokol Kácov30100.00%
2.Ronovský Milan, Hatala PeterSokol Močovice C30100.00%
3.Šimková Aneta, Mulenková EvaTJ Sokol Uhlířské Janovice C20100.00%
4.Vaněk Jiří, Kačírek DavidSKP Olympia Kutná Hora B2166.67%
5.Vlach Luděk, Krupička JaroslavSKP Olympia Kutná Hora B1150.00%
6.Sosnovec Bohumil, Veverková KateřinaTJ Sokol Malín E1150.00%
7.Frajt František, Novotný PavelTJ Sokol Kácov1150.00%
8.Fuchs Josef, Jandík LubošTJ Sokol Zbraslavice B1233.33%
9.Novotný Luboš, Kvaček MiloslavSokol Močovice C1233.33%
10.Vacík Patrick, Jajčišin MartinSKC Zruč nad Sázavou RABBIT D020.00%
11.Hnízdo Petr, Břečka JosefTJ Sokol Zbraslavice B020.00%
Dvojice, které odehrály méně než 2 zápasy
1.Pufler Václav, Puflerová MarkétaTJ Sokol Uhlířské Janovice C10100.00%
2.Pufler Václav, Král JiříTJ Sokol Uhlířské Janovice C10100.00%
3.Frajt František, Kohout MilanTJ Sokol Kácov10100.00%
4.Fiedler Jan, Svoboda JiříTJ Sokol Malín E10100.00%
5.Zikmunda Petr, Franc LukášTJ Sokol Chlístovice10100.00%
6.Babka Dominik, Förster VojtěchSKC Zruč nad Sázavou RABBIT D10100.00%
7.Friš Miroslav, Dolejš LadislavSKC Zruč nad Sázavou RABBIT C10100.00%
8.Franc Lukáš, Král MilanTJ Sokol Chlístovice10100.00%
9.Cendelín Filip, Förster TomášSKC Zruč nad Sázavou RABBIT D10100.00%
10.Babka Dominik, Cendelín FilipSKC Zruč nad Sázavou RABBIT D10100.00%
11.Douda Jiří, Melvald LukášTJ Sokol Malešov10100.00%
12.Král Milan, Zikmunda PetrTJ Sokol Chlístovice10100.00%
13.Fiedler Jan, Kárník JiříTJ Sokol Malín E10100.00%
14.Král Miloslav, Podholová SoňaTJ Sokol Chlístovice010.00%
15.Nešpor Miroslav, Skalický TomášTJ Sokol Uhlířské Janovice C010.00%
16.Veverková Kateřina, Uhrová TerezaTJ Sokol Malín E010.00%
17.Krupička Jaroslav, Hurt JanSKP Olympia Kutná Hora B010.00%
18.Babka Dominik, Jajčišin MartinSKC Zruč nad Sázavou RABBIT D010.00%
19.Douda Jiří, Kamenář JanTJ Sokol Malešov010.00%
20.Kupsa Radim, Kupsa TomášSKC Zruč nad Sázavou RABBIT C010.00%
21.Fuchsová Kateřina, Baloun JanSKC Zruč nad Sázavou RABBIT C010.00%
22.Herout Václav, Nácovský OndřejSKC Zruč nad Sázavou RABBIT C010.00%
23.Kapička Aleš, Kamenář JanTJ Sokol Malešov010.00%
24.Sojka Tomáš, Podholová SoňaTJ Sokol Chlístovice010.00%
25.Mráz Zdeněk, Douda JiříTJ Sokol Malešov010.00%
26.Zatřepálek Filip, Hervertová NatálieTJ Sokol Chlístovice010.00%
27.Kapička Aleš, Starý MilanTJ Sokol Malešov010.00%
28.Nácovský Ondřej, Baloun JanSKC Zruč nad Sázavou RABBIT C010.00%
29.Břečka Josef, Stoklasa JanTJ Sokol Zbraslavice B010.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy