Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Regionální soutěž 1. třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Palička Jiří, Koch PetrTJ Sokol Záblatí B20100.00%
2.Sivek Martin, Prefetová LucieTJ Sokol Bohumín B20100.00%
3.Slowiaczek Tomasz, Cienciala DanielTJ Sokol Chotěbuz B1150.00%
4.Frycz Adam, Plasgura DominikTJ Sokol Záblatí C1233.33%
5.Vaněk Tomáš, Břenková KristinaKlubSten Karviná C020.00%
6.Palowski Vít, Roman BřetislavTJ Sokol Chotěbuz B020.00%
7.Cieslar Dominik, Sajko RostislavTJ Sokol Záblatí C030.00%
Dvojice, které odehrály méně než 2 zápasy
1.Sitková Valentina, Valošková JanaTTC Siko Orlová F10100.00%
2.Vicherek Pavel, Frenzel PetrTJ Sokol Bohumín B10100.00%
3.Czolko Daniel, Valošek PavelTTC Siko Orlová F10100.00%
4.Jochym David, Pavlas DavidTJ Sokol Záblatí B10100.00%
5.Erban Čestmír, Krzystek IvoT3 Table Tennis Těrlicko10100.00%
6.Snášel František, Wojtyna JosefT3 Table Tennis Těrlicko10100.00%
7.Pelikán Antonín, Swaczyna BrunoSK Slavia Orlová D10100.00%
8.Valošek Pavel, Valošková JanaTTC Siko Orlová F10100.00%
9.Serafín Jaromír, Kusýn PavelTJ Sokol Rychvald B10100.00%
10.Brudny Sebastian, Sagan JakubTJ Slavoj Český Těšín D10100.00%
11.Pociskova Alena, Serafín JiříTJ Sokol Rychvald B10100.00%
12.Jochym David, Táborská EliškaTJ Sokol Záblatí B10100.00%
13.Gavlas Libor, Mrvečka Justin st.SKST Baník Havířov G10100.00%
14.Pociskova Alena, Kusýn PavelTJ Sokol Rychvald B10100.00%
15.Schneeberger Antonín, Snášel FrantišekT3 Table Tennis Těrlicko10100.00%
16.Barabasz Gustav, Erban ČestmírT3 Table Tennis Těrlicko010.00%
17.Sitková Valentina, Florková AdelaTTC Siko Orlová F010.00%
18.Sikora Michal, Lukášová LenkaSK Slavia Orlová D010.00%
19.Vrožina Vlastimil, Serafín JiříTJ Sokol Rychvald B010.00%
20.Brudny Sebastian, Janeczek OndřejTJ Slavoj Český Těšín D010.00%
21.Szczelina Krystian, Janeczek OndřejTJ Slavoj Český Těšín D010.00%
22.Hořavka Jan, Klus DanielSKST Baník Havířov G010.00%
23.Břenek Jiří, Martinovský OndřejKlubSten Karviná C010.00%
24.Martinovský Ondřej, Pružinský JanKlubSten Karviná C010.00%
25.Szczelina Krystian, Sagan JakubTJ Slavoj Český Těšín D010.00%
26.Fusek Jan, Lukášová LenkaSK Slavia Orlová D010.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy