Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Divize mužů
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Krajčí Josef, Tichavský FilipTJ Frenštát pod Radhoštěm40100.00%
2.Vrtal Oldřich, Válek FilipTTC MG Odra GAS Vratimov B40100.00%
3.Martynek Krzysztof, Szotkowski JanTJ TŽ Třinec30100.00%
4.Kotek Dominik, Maršálek PatrikTTC Frýdlant B20100.00%
5.Lisztwan Jan, Chaloupka FrantišekTJ Ostrava KST E20100.00%
6.Jiříček Dalibor, Randis VilémASK Tatra Kopřivnice20100.00%
7.Mazůrek Matěj, Slaný VojtěchSKST Baník Havířov D20100.00%
8.Beneš Radek, Herold JanTJ Sokol Brušperk2166.67%
9.Gřunděl Matěj, Pěnkava PavelTTC Frýdlant B2166.67%
10.Kleprlík Kamil, Heuman IvanSK Slavia Orlová A1150.00%
11.Neuwirth Jaroslav, Foldyna LukášTJ Sokol Brušperk1150.00%
12.Sikora Ladislav, Wawrosz PavelTTC Siko Orlová C1150.00%
13.Vícha Radomír, Bereiter MarekKST Slezan Opava B1150.00%
14.Skulina David, Martinák LukášSK - Svinov B1150.00%
15.Bezdíček Milan, Branný TomášTTC Siko Orlová C1150.00%
16.Roleder Ondřej, Kašpar TomášTJ Sokol Kateřinky2250.00%
17.Gembala Jan, Heuman IvanSK Slavia Orlová A1150.00%
18.Lorenc Roman, Mezera OndřejTJ Frenštát pod Radhoštěm2250.00%
19.Niedoba Roman, Rucki SylwesterTJ Slavoj Český Těšín1233.33%
20.Skácelík František, Urbanczyk JakubTJ Slavoj Český Těšín1233.33%
21.Uhlář Radim, Guřan JiříTTC MG Odra GAS Vratimov B1325.00%
22.Ribka Jakub, Střílka JakubTJ Sokol Kateřinky1325.00%
23.Foldyna Radek, Kus OndřejSK - Svinov B020.00%
24.Foldyna Radek, Przybyla MichalSK - Svinov B020.00%
25.Kleprlík Kamil, Kupec RostislavSK Slavia Orlová A020.00%
26.Rajnoch Tomáš, Pařil OndřejASK Tatra Kopřivnice020.00%
27.Przybyla Michal, Martinák LukášSK - Svinov B020.00%
28.Szwarc Matěj, Pilch JakubTJ TŽ Třinec030.00%
Dvojice, které odehrály méně než 2 zápasy
1.Kotek Dominik, Horáková LibušeTTC Frýdlant B10100.00%
2.Sargánek David, Bezdíček MilanTTC Siko Orlová C10100.00%
3.Wawrosz Pavel, Cabák JosefTTC Siko Orlová C10100.00%
4.Vaňous Jiří, Gřunděl MatějTTC Frýdlant B10100.00%
5.Bereiter Marek, Wallik LukášKST Slezan Opava B10100.00%
6.Pěnkava Pavel, Kotek DominikTTC Frýdlant B10100.00%
7.Bystřičan Josef, Neuwirth JaroslavTJ Sokol Brušperk10100.00%
8.Randis Vilém, Merenda LadislavASK Tatra Kopřivnice10100.00%
9.Bezdíček Milan, Wawrosz PavelTTC Siko Orlová C10100.00%
10.Vitásek Adam, Schwan JaroslavKST Slezan Opava B10100.00%
11.Krupník Jan, Rak JonášTJ Ostrava KST E10100.00%
12.Křenek Tomáš, Rak JonášTJ Ostrava KST E10100.00%
13.Vitásek Adam, Dzida MartinKST Slezan Opava B10100.00%
14.Macurák Michal, Horut DanielSKST Baník Havířov D10100.00%
15.Macurák Michal, Přeček ErikSKST Baník Havířov D010.00%
16.Bereiter Marek, Schwan JaroslavKST Slezan Opava B010.00%
17.Rajnoch Tomáš, Jiříček DaliborASK Tatra Kopřivnice010.00%
18.Mazůrek Matěj, Slaný MartinSKST Baník Havířov D010.00%
19.Kupec Rostislav, Kupec LadislavSK Slavia Orlová A010.00%
20.Macurák Michal, Košťál DanielSKST Baník Havířov D010.00%
21.Sargánek David, Branný TomášTTC Siko Orlová C010.00%
22.Mazůrek Matěj, Macurák MichalSKST Baník Havířov D010.00%
23.Dzida Martin, Schwan JaroslavKST Slezan Opava B010.00%
24.Zářický Petr, Čempel MilanSK Slavia Orlová A010.00%
25.Vitásek Adam, Wallik LukášKST Slezan Opava B010.00%
26.Vitásek Daniel, Jůza JaroslavTJ Ostrava KST E010.00%
27.Slavík Lukáš, Rak JonášTJ Ostrava KST E010.00%
28.Rak Jonáš, Vitásek DanielTJ Ostrava KST E010.00%
29.Slavík Lukáš, Jůza JaroslavTJ Ostrava KST E010.00%
30.Slaný Vojtěch, Balvar OliverSKST Baník Havířov D010.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy