Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Krajská soutěž I.třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Moravec Michal, Mohelník RadekKST Darkovice30100.00%
2.Berbr Aleš, Berbr MarekTJ TTC Vendryně30100.00%
3.Kocián Petr, Hudeczek RomanTJ Sokol Brušperk B20100.00%
4.Blatný Jaroslav, Theodor FilipSK - Svinov C20100.00%
5.Opřálka Roman, Zajíc JosefSK Stolní tenis Pstruží20100.00%
6.Popelář Radim, Babinec ZdeněkSK Stolní tenis Pstruží20100.00%
7.Drozd Aleš, Cieslar MarcinTJ TTC Vendryně20100.00%
8.Pavliska Martin, Pustka MatoušST Kozlovice2166.67%
9.Filípek Ondřej, Molin VojtěchTJ Sokol Hrabůvka2166.67%
10.Urbaniec Radim, Jurga Filip ml.TJ TŽ Třinec B2166.67%
11.Chvojka Peter, Vavrečka MichalKST Darkovice1150.00%
12.Danko Petr, Pařenica VladimírTTC Ostrava-Poruba B1150.00%
13.Unzeitig Daniel, Vidlička RadomírTJ Sokol Nová Bělá1150.00%
14.Przeczek Kamil, Volný MarekTJ Sokol Ropice2250.00%
15.Blatný Jaroslav, Javůrek MartinSK - Svinov C1150.00%
16.Jonáš Bartoloměj, Chvojka PeterKST Darkovice1150.00%
17.Kocián Petr, Pajak WojciechTJ Sokol Brušperk B1150.00%
18.Hrachovec Jakub, Lakomý RomanTJ ODRY B1150.00%
19.Chalupa Michal, Kolář MartinTTC Ostrava-Poruba B020.00%
20.Chlad Petr, Valošek JakubTJ Sokol Hrabůvka020.00%
21.Pustka Mikuláš, Mohyla JanST Kozlovice020.00%
Dvojice, které odehrály méně než 2 zápasy
1.Bača Jaroslav, Holemý JosefTJ ODRY B10100.00%
2.Lasota Laurent, Kliment MiroslavTJ TŽ Třinec B10100.00%
3.Březina Tomáš, Lasota LaurentTJ TŽ Třinec B10100.00%
4.Unzeitig Daniel, Balušek ZdeněkTJ Sokol Nová Bělá10100.00%
5.Ogrocki Tomáš, Literáková TaťánaTJ Sokol Ropice10100.00%
6.Moravec Michal, Jonáš BartolomějKST Darkovice10100.00%
7.Lakomý Roman, Holemý JosefTJ ODRY B10100.00%
8.Jašek Milan, Chovanec PavelSK - Svinov C10100.00%
9.Hudeczek Roman, Mrowetz BrunoTJ Sokol Brušperk B10100.00%
10.Novák Michal, Neuwirth Jaroslav ml.Orel Paskov10100.00%
11.Valenta Daniel, Michna PetrOrel Paskov010.00%
12.Mohyla Petr, Pustka MikulášST Kozlovice010.00%
13.Růža Jiří ml., Němčík PavelOrel Paskov010.00%
14.Drozd Aleš, Zavřel IvoTJ TTC Vendryně010.00%
15.Koval Jakub, Mrowetz BrunoTJ Sokol Brušperk B010.00%
16.Holemý Josef, Gajdičiar OndřejTJ ODRY B010.00%
17.Hendrych Vojtěch, Hrachovec JakubTJ ODRY B010.00%
18.Vojtek Lukáš, Novák MichalOrel Paskov010.00%
19.Ogrocki Tomáš, Čellár JaroslavTJ Sokol Ropice010.00%
20.Hudeczek Roman, Hýl JakubTJ Sokol Brušperk B010.00%
21.Horná Petra, Pařenica VladimírTTC Ostrava-Poruba B010.00%
22.Jašek Milan, Lysek TomášSK - Svinov C010.00%
23.Holaň Petr, Vidlička RadomírTJ Sokol Nová Bělá010.00%
24.Benesz Radomír, Ogrocki TomášTJ Sokol Ropice010.00%
25.Koval Jakub, Vantuch TomášTJ Sokol Brušperk B010.00%
26.Chlad Petr, Rak JonášTJ Sokol Hrabůvka010.00%
27.Kolář Martin, Kolář Martin ml.TTC Ostrava-Poruba B010.00%
28.Oborný Dominik, Lysek TomášSK - Svinov C010.00%
29.Popelář Radim, Neubauer ValdemarSK Stolní tenis Pstruží010.00%
30.Lachowicz Jiří, Lasota LaurentTJ TŽ Třinec B010.00%
31.Vojtek Lukáš, Poloch RomanOrel Paskov010.00%
32.Urbaniec Radim, Szotek DavidTJ TŽ Třinec B010.00%
33.Vojtek Lukáš, Neuwirth Jaroslav ml.Orel Paskov010.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy