Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Krajská soutěž II. třídy sk. A
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Havrlant Jaromír, Kratochvíl RomanKST NOVÝ JIČÍN C20100.00%
2.Skácelík Richard, Lupinski MilanTJ Slavoj Český Těšín B20100.00%
3.Literáková Taťána, Ogrocki TomášTJ Sokol Ropice B10100.00%
4.Boszczyk Petr, Dočkálek TomášTJ Sokol Ropice B10100.00%
5.Ogrocki Tomáš, Benesz RadomírTJ Sokol Ropice B10100.00%
6.Lorenc Martin, Hüttl AdolfTJ Frenštát pod Radhoštěm B10100.00%
7.Mezera Ondřej, Martiňák VojtěchTJ Frenštát pod Radhoštěm B10100.00%
8.Turay Tomáš, Milkov TomášSK - Svinov D10100.00%
9.Neuwirth Jaroslav, Mrowetz BrunoTJ Sokol Brušperk C10100.00%
10.Židek Jiří, Vaňous JiříTTC Frýdlant C10100.00%
11.Návrat Lubomír, Galuszka WeronikaSSK Komorní Lhotka10100.00%
12.Neuwirth Jaroslav, Pajak WojciechTJ Sokol Brušperk C10100.00%
13.Vantuch Tomáš, Janečka MartinTJ Sokol Brušperk C10100.00%
14.Poruba Jiří, Velička LukášTJ Sokol Příbor1150.00%
15.Vojtěšek Martin, Hrstka DavidTJ MSV Studénka1150.00%
16.Krček Kamil, Pavlištík BřetislavTJ Sokol Příbor1150.00%
17.Chovanec Pavel, Zapletal FrantišekSK - Svinov D1150.00%
18.Galuszka Weronika, Přibyl JanSSK Komorní Lhotka010.00%
19.Kelnar Miroslav, Beier DavidKST NOVÝ JIČÍN C010.00%
20.Benesz Radomír, Krucina VojtěchTJ Sokol Ropice B010.00%
21.Neubauer Valdemar, Ivánek SvatomírSK Stolní tenis Pstruží B010.00%
22.Janečka Martin, Humplík DavidTJ Sokol Brušperk C010.00%
23.Petr Jaromír, Veličková PetraSK Stolní tenis Pstruží B010.00%
24.Maršálek Patrik, Ondračka AdamTTC Frýdlant C010.00%
25.Branny Daniel, Chylek RostislavSSK Komorní Lhotka010.00%
26.Branny Daniel, Čech JiříSSK Komorní Lhotka010.00%
27.Spiel Petr, Velička MartinSK Stolní tenis Pstruží B020.00%
28.Zíka Tadeáš, Jokiel PatrikTJ Slavoj Český Těšín B020.00%
29.Žigmund Daniel, Vavřík LukášTJ MSV Studénka020.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy