Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Okresní přebor
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Neřold Luboš, Salon JanSenior Club Český Krumlov A30100.00%
2.Příchovský Karel, Grubmüller VáclavSenior Club Český Krumlov A30100.00%
3.Kratochvílová Mirka, Wolowiec JaroslavTJ Spartak Kaplice D30100.00%
4.Skypala Jan, Michalisko DavidTJ Spartak Kaplice E20100.00%
5.Blaženec Dušan, Javořík MiroslavOST Velešín C20100.00%
6.Hladík František, Štrob OttoSenior Club Český Krumlov B20100.00%
7.Sviták Josef, Kodym FrantišekTJ Sokol Benešov nad Černou20100.00%
8.Soukup Pavel, Cipín VladimírTJ Dolní Třebonín20100.00%
9.Dibitanzl František, Schánělec MilanKST Vltavan Loučovice20100.00%
10.Šítal Roman, Bicek KryštofTJ Dolní Třebonín20100.00%
11.Sláma Luboš, Mácha KarelTJ Spartak Kaplice D10100.00%
12.Sláma Luboš, Mašek JosefTJ Spartak Kaplice D10100.00%
13.Rytíř Jiří, Šítal RomanTJ Dolní Třebonín10100.00%
14.Mácha Karel, Kuba LukášTJ Spartak Kaplice D10100.00%
15.Kodym František, Tichý VáclavTJ Sokol Benešov nad Černou10100.00%
16.Rytíř Jiří, Soukup PavelTJ Dolní Třebonín10100.00%
17.Kratochvílová Mirka, Mácha KarelTJ Spartak Kaplice D10100.00%
18.Mašek Josef, Wolowiec JaroslavTJ Spartak Kaplice D10100.00%
19.Fleischmann Karel, Šítal RomanTJ Dolní Třebonín10100.00%
20.Rytíř Jiří, Cipín VladimírTJ Dolní Třebonín10100.00%
21.Rybár Michal, Rybár PavelTJ Sokol Soběnov3175.00%
22.Beran Pavel, Chadim DavidHraničář Malonty2166.67%
23.Jaroš Pavel, Vach RenéKST Vltavan Loučovice2166.67%
24.Chaloupka Pavel, Mandát JiříTJ Sokol Křemže - Holubov C2166.67%
25.Pešel Jan, Matuš JaroslavHraničář Malonty2250.00%
26.Slovák Marek, Andrle VáclavKST Český Krumlov1150.00%
27.Socha František st., Socha František ml.Senior Club Český Krumlov B1150.00%
28.Jakeš Jan, Hembera VladimírTJ Spartak Kaplice E1150.00%
29.Šimon František, Rybár Pavel ml.TJ Sokol Soběnov1150.00%
30.Rychlý Pavel, Javoříková DagmarOST Velešín D1150.00%
31.Příchovský Karel, Salon JanSenior Club Český Krumlov A010.00%
32.Chadim David, Matuš FrantišekHraničář Malonty010.00%
33.Hladík František, Ondra TomášSenior Club Český Krumlov B010.00%
34.Vraspír Martin, Peterka VilémOST Velešín C010.00%
35.Jakeš Jan, Neckář LadislavTJ Spartak Kaplice E010.00%
36.Čáp Josef, Dibitanzl FrantišekKST Vltavan Loučovice010.00%
37.Peterka Vilém, Borovský MatyášOST Velešín C010.00%
38.Krauskopf Pavel, Rychlý PavelOST Velešín D010.00%
39.Rolník Martin, Bendl ZbyněkOST Velešín D010.00%
40.Richter Milan, Jiráň JiříTJ Sokol Křemže - Holubov C010.00%
41.Blaženec Dušan, Ferenčík FrantišekOST Velešín C010.00%
42.Chaloupka Pavel, Vondrák Zdeněk st.TJ Sokol Křemže - Holubov C010.00%
43.Javořík Miroslav, Peterka VilémOST Velešín C010.00%
44.Štrob Otto, Socha František st.Senior Club Český Krumlov B010.00%
45.Krauskopf Pavel, Rolník MartinOST Velešín D020.00%
46.Ondra Tomáš, Socha František ml.Senior Club Český Krumlov B020.00%
47.Skypala Jan, Neckář LadislavTJ Spartak Kaplice E020.00%
48.Kůzl Stanislav, Rybár Pavel ml.TJ Sokol Soběnov020.00%
49.Sitta Richard, Andrle VáclavKST Český Krumlov020.00%
50.Vítek Viliam, Šváb Miroslav st.SK Holubov030.00%
51.Vondrák Zdeněk st., Richter MilanTJ Sokol Křemže - Holubov C030.00%
52.Lepeška Antonín, Kočan JanKST Český Krumlov040.00%
53.Sobol Daniel, PROCHÁZKA PETRSK Holubov040.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy