Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Regionální přebor III. třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Vondrák Radim, Hron JiříSK Bítovčice20100.00%
2.Trutna Jan, Souček JanTJ Sokol Kamenice D20100.00%
3.Tereza Habrová, Hradecký JanTJ Sokol Batelov B20100.00%
4.Strašil Jaromír, Strašil VojtěchSlavoj Polná D10100.00%
5.Trutna Pavel, Trutna TomášTJ Sokol Kamenice D10100.00%
6.Melichar Adam, Horký AlešSlavoj Polná D10100.00%
7.Dorážka Jaroslav, Trávník MilanTělocvičná jednota Sokol Puklice C10100.00%
8.Dorážka Jaroslav, Drastich MichalTělocvičná jednota Sokol Puklice C10100.00%
9.Trutna Tomáš, Semrádová NelaTJ Sokol Kamenice D10100.00%
10.Průša Dominik, Eliáš AdamSK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou B10100.00%
11.Pecka Vladimír, Grégr PetrTJ Sokol Batelov C10100.00%
12.Hons David, Rambousek JanSportovní klub Jihlava D10100.00%
13.Hons Karel, Motáček TomášSportovní klub Jihlava D10100.00%
14.Lang Lukáš, Francálek MilanTJ Kozlov B1150.00%
15.Šťáva Miroslav, Matula DanielSK Bítovčice1150.00%
16.Havelka Jiří, Krejzlík MichalTJ Sokol Batelov B1150.00%
17.Zvolánek Petr, Pavlíček Petr ml.TJ Zhoř B010.00%
18.Součková Nikola, Smejkalová PavlaSK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou B010.00%
19.Eliáš Adam, Vrzáček MichalSK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou B010.00%
20.Povýšil Vladko, Trávník MilanTělocvičná jednota Sokol Puklice C010.00%
21.Vrzáček Michal, Smejkalová PavlaSK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou B010.00%
22.Doležal Bohumír, Havlíček LadislavTJ Sokol Batelov C010.00%
23.Zvolánek Petr, Oberreiter DanielTJ Zhoř B010.00%
24.Klimeš Luboš, Parůžek TomášTJ Zhoř B010.00%
25.Pavlíček Jiří, Irha AndrejSK Telč D010.00%
26.Jirásek Radim, Vetýška PetrSK Telč D010.00%
27.Myšková Markéta, Kopečná AdélaTJ Sokol Kamenice E020.00%
28.Muška Dominik, Muška JanTJ Sokol Kamenice E020.00%
29.Procházka Michal, Musil OldřichTJ Kozlov B020.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy