Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Okresní přebor I. třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Vilímek Zdeněk, Kyselý ŠtěpánTJ Mořkov "A"20100.00%
2.Fabík Vítězslav, Bača JaroslavTJ ODRY C20100.00%
3.Kunc Patrik, Kudělka TomášTJ Mořkov "A"20100.00%
4.Kletenský Lubomír, Návedla MatyášTělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s A20100.00%
5.Bosák Martin, Filko DanielTělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s A20100.00%
6.Jakubec Ondřej, Peichel StanislavTělocvičná jednota Sokol Příbor B2166.67%
7.Stillner David, Hanyš PetrTělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s.1150.00%
8.Hüttl Adolf, Lorenc MartinTJ Frenštát pod Radhoštěm D1150.00%
9.Lakomý Roman, Gajdičiar OndřejTJ ODRY C1150.00%
10.Zaoral David, Falhar PřemyslTělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s.1233.33%
11.Černoch Petr, Kyselý RadimTJ Mořkov "B"1233.33%
12.Kántor Lukáš, Mezerová AndreaTJ Frenštát pod Radhoštěm D020.00%
13.Skapka Jiří, Hüttl MarianTJ Frenštát pod Radhoštěm C020.00%
14.Pavlín Petr, Kyselý OndřejTJ Mořkov "B"020.00%
Dvojice, které odehrály méně než 2 zápasy
1.Kántor Lukáš, Milata RadekTJ Frenštát pod Radhoštěm D10100.00%
2.Kubík Tomáš, Lakomý RomanTJ ODRY C10100.00%
3.Popadič Kamil, Lachký Petr st.Tělovýchovná jednota Fulnek, z.s.10100.00%
4.Fojtík Luděk, Pešat TomášTělocvičná jednota Sokol Příbor B10100.00%
5.Langer Tomáš, Sommer JanTělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. B10100.00%
6.Beier David, Kozák AlexandrKST NOVÝ JIČÍN D10100.00%
7.Hazuka Pavel, Sobota MartinTJ Frenštát pod Radhoštěm C10100.00%
8.Kratochvíl Roman, Kopecký Stanislav st.KST NOVÝ JIČÍN D10100.00%
9.Hendrych Pavel, Hendrych RadekTJ ODRY C10100.00%
10.Loukota Dušan, Kopecký Stanislav st.KST NOVÝ JIČÍN D10100.00%
11.Juroška Radan, Hazuka PavelTJ Frenštát pod Radhoštěm C10100.00%
12.Kypr Tomáš, Pešat TomášTělocvičná jednota Sokol Příbor B10100.00%
13.Merenda Ladislav, Pařil OndřejAsociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B"10100.00%
14.Vavroš Štěpán, Langer TomášTělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. B010.00%
15.Klečka Miroslav, Mičola ČestmírAsociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice"B"010.00%
16.Stillner David, Stillner PetrTělovýchovná jednota Sokol Slatina, z.s.010.00%
17.Bosák Vítězslav, Sedlák MilanTělovýchovná jednota Fulnek, z.s.010.00%
18.Fojtík Luděk, Kypr TomášTělocvičná jednota Sokol Příbor B010.00%
19.Málek Martin, John FilipTělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. B010.00%
20.Šimíčková Martina, Málek MartinTělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. B010.00%
21.Jakubec Michal, Kelnar MiroslavKST NOVÝ JIČÍN D010.00%
22.Hüttl Adolf, Milata RadekTJ Frenštát pod Radhoštěm D010.00%
23.John Filip, Vavroš ŠtěpánTělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. B010.00%
24.Stoklasa Pavel, Takáč RomanTělovýchovná jednota Fulnek, z.s.010.00%
25.Sommer Jan, Málek MartinTělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. B010.00%
26.Pavlín Petr, Kyselý TomášTJ Mořkov "B"010.00%
27.Bosák Vítězslav, Jurča LubomírTělovýchovná jednota Fulnek, z.s.010.00%
28.Loukota Dušan, Beier DavidKST NOVÝ JIČÍN D010.00%
29.Kratochvíl Roman, Knopová NatálieKST NOVÝ JIČÍN D010.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy