Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Okresní přebor II. třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Peichel Stanislav, Krompolc JiříTělocvičná jednota Sokol Příbor D30100.00%
2.Soušková Silvie, Štefánik VladimírOrel Veřovice20100.00%
3.Sedlář Dominik, Král ZdeněkTJ Frenštát pod Radhoštěm E20100.00%
4.Gajdičiar Ladislav, Rozkopal VojtěchTJ ODRY, z.s. E20100.00%
5.Pivka Patrik, Šimeček JakubTělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. C20100.00%
6.Botek Josef, Hendrych PavelTJ ODRY, z.s. D20100.00%
7.Lišková Tereza, Knopová NatálieKST NOVÝ JIČÍN E1150.00%
8.Pařil Zdeněk, Bajer ŠimonTělocvičná jednota Sokol Příbor C1150.00%
9.Pařilová Marie, Studený JosefTělocvičná jednota Sokol Příbor C1150.00%
10.Krahulík Jaroslav, Mikoška IvoTJ ODRY, z.s. E1150.00%
11.Volek Ondřej, Kyselý OndřejTJ Mořkov "C"1233.33%
12.Macíček Jan, Kudělka AdamTJ Mořkov "C"1233.33%
13.Hura Tomáš, Tashev MichailTJ ODRY, z.s. D1233.33%
14.Jakubec Michal, Bilíček DanKST NOVÝ JIČÍN E020.00%
15.Vojtěšek Martin, Žigmund DanielTJ MSV STUDÉNKA B020.00%
16.Sedlář Kryštof, Pargač AdamTJ Frenštát pod Radhoštěm E030.00%
Dvojice, které odehrály méně než 2 zápasy
1.Janda Miroslav, Tobiáš JiříOrel Veřovice10100.00%
2.Kuboš Daniel, Křivánek BohumilOrel Veřovice10100.00%
3.Pařil Stanislav, Polášek BohuslavTělocvičná jednota Sokol Příbor D10100.00%
4.Milata Radek, Sobota MartinTJ Frenštát pod Radhoštěm F10100.00%
5.Kuboš Daniel, Tobiáš JiříOrel Veřovice10100.00%
6.Hýl Jiří, Jachym ZdeněkTělocvičná jednota Sokol Příbor D10100.00%
7.John Filip, Šimeček JakubTělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. C10100.00%
8.Pařil Stanislav, Jachym ZdeněkTělocvičná jednota Sokol Příbor D10100.00%
9.Kozák Alexandr, Jiřík FilipKST NOVÝ JIČÍN E10100.00%
10.Tichavský Vojtěch, Sedlář DominikTJ Frenštát pod Radhoštěm E10100.00%
11.Vařák Luděk, Pustowková ZuzanaTělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. C010.00%
12.Mezerová Andrea, Michna MatyášTJ Frenštát pod Radhoštěm F010.00%
13.Pustowková Zuzana, Pivka PatrikTělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. C010.00%
14.Mezerová Andrea, Milata RadekTJ Frenštát pod Radhoštěm F010.00%
15.Bilíček David, Tončík OliverKST NOVÝ JIČÍN E010.00%
16.Milata David, Michna MatyášTJ Frenštát pod Radhoštěm F010.00%
17.Vavřík Lukáš, Olajoš PatrikTJ MSV STUDÉNKA B010.00%
18.Vařák Luděk, Bilíčková NoraTělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s. C010.00%
19.Kuboš Daniel, Janda MiroslavOrel Veřovice010.00%
20.Jakubec Vladimír, Ronge JiříTJ ODRY, z.s. E010.00%
21.Rozkopal Vojtěch, Jakubec VladimírTJ ODRY, z.s. E010.00%
22.Botek Josef, Hendrych RadekTJ ODRY, z.s. D010.00%
23.Vodný Stanislav, Vlk DavidTJ MSV STUDÉNKA B010.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy