Úspěšnost čtyřher - Okresní soutěž 5.třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Marosz Ivo, Marosz VítBeskyd Líštná B30100.00%
2.Fabián Tobiáš, Běčák MatějTTC Frýdek-Místek B30100.00%
3.Šurík Miroslav, Holeksa JaromírTTC Vendryně D20100.00%
4.Kalenda Pavel, Skarka JanSokol Dobrá D20100.00%
5.Konvička Vojtěch, Čuraj MartinSokol Staré Město C20100.00%
6.Blahuta Petr, Štefek DominikSK Frýdlant C20100.00%
7.Šancer Jindřich, Šancer Jindřich ml.Sokol Ropice F2166.67%
8.Novák Petr, Tobola KamilTTC Frýdek-Místek B1150.00%
9.Byrtus Martin, Štóc MartinTTC Vendryně D1150.00%
10.Šimek Petr, Vráblík JosefSokol Metylovice D1150.00%
11.Bubík Libor, Bubík LukášSokol Dobrá D1150.00%
12.Pail František, Šulák JanTTC Bystřice D1150.00%
13.Fuchsík Šimon, Bezecný TOMÁŠSK Frýdlant C1233.33%
14.Kahánek Petr, Šimeček SamuelTTC Frýdlant F020.00%
15.Šancer Matouš, Stavarský JakubSokol Ropice F030.00%
16.Ondračková Zuzana, Fuchsíková HanaSK Frýdlant D030.00%
Dvojice, které odehrály méně než 2 zápasy
1.Marosz Daniel, Marosz MilanTTC Bystřice D10100.00%
2.Motyčka Ivo, Čuraj MartinSokol Staré Město C10100.00%
3.Kociánová Natálie, Geldner GabrielTTC Frýdlant F10100.00%
4.Fárek Vojtěch, Búlik ViktoriaTTC Frýdek-Místek C10100.00%
5.Fárková Kateřina, Šimek OndřejTTC Frýdek-Místek C10100.00%
6.Blahoňovský Marek, Pail FrantišekTTC Bystřice D10100.00%
7.Maroszová Eva, Mendreková NatálieBeskyd Líštná B10100.00%
8.Šimek Ondřej, Kapolka JanTTC Frýdek-Místek C10100.00%
9.Richter Lubomír, Sikora RomanSokol Staré Město C10100.00%
10.Niedoba Richard, Štóc MartinTTC Vendryně D10100.00%
11.Bařina Pavel, Bubík LukášSokol Dobrá D10100.00%
12.Zientek Zbyněk, Šulgan FilipSC Smilovice C10100.00%
13.Blahoňovský Marek, Marosz MilanTTC Bystřice D10100.00%
14.Ondračka Richard, Menšík MartinSK Frýdlant D10100.00%
15.Blahuta Petr, Novotný MichaelSK Frýdlant C10100.00%
16.Zientek Zbyněk, Ježowicz JanSC Smilovice C10100.00%
17.Chodura Roman, Korta PavelSC Smilovice C10100.00%
18.Motyčka Ivo, Sikora RomanSokol Staré Město C10100.00%
19.Šimeček Petr, Šimeček Marija JindřichTTC Frýdlant F010.00%
20.Somr Daniel, Menšík MartinSK Frýdlant D010.00%
21.Bařina Pavel, Skarka JanSokol Dobrá D010.00%
22.Búlik Viktoria, Mokrošová AmandaTTC Frýdek-Místek C010.00%
23.Zvrtková Magdaléna, Čmiel AdamSK Návsí - Milíkov E010.00%
24.Majetný Jan, Sikora PetrSK Návsí - Milíkov E010.00%
25.Schmidt René, Luňáček ZbyněkSokol Metylovice D010.00%
26.Chodura Roman, Zientek ZbyněkSC Smilovice C010.00%
27.Karteczka Martin, Luňáček ZbyněkSokol Metylovice D010.00%
28.Zvrtková Magdaléna, Kluz MilanSK Návsí - Milíkov E010.00%
29.Čmiel Adam, Majetný JanSK Návsí - Milíkov E010.00%
30.Ponczová Adéla, Ponczová SilvieBeskyd Líštná B010.00%
31.Blahoňovský Marek, Marosz DanielTTC Bystřice D010.00%
32.Bolek Václav, Zvrtková MagdalénaSK Návsí - Milíkov E010.00%
33.Majetný Tomáš, Sikora PetrSK Návsí - Milíkov E010.00%
34.Menšík Martin, Filip MatoušSK Frýdlant D010.00%
35.Schmidt René, Kvarda ĽubošSokol Metylovice D010.00%
36.Kubala David, Potiorek ŠtěpánSC Smilovice C010.00%
37.Šimeček Marija Jindřich, Kociánová NatálieTTC Frýdlant F010.00%
38.Kaňák Adam, Fárek VojtěchTTC Frýdek-Místek C010.00%
39.Ponczová Adéla, Mendreková NatálieBeskyd Líštná B010.00%
40.Káňa Jiří, Stiksa ZdeněkTTC Vendryně D010.00%
41.Vráblík Josef, Kvarda ĽubošSokol Metylovice D010.00%
42.Kopečný Adam, Kopečný OndřejTTC Frýdek-Místek C010.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy