Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Městský přebor 1.třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Zeman Karel, Reška Vladislav ml.VSK VŠB-TU Ostrava30100.00%
2.Bílý Michal, Pecha PavelSSVČ Don Bosco30100.00%
3.Fabián Tomáš, Fabián MilošOrel Stará Bělá30100.00%
4.Mikula Libor, Mikula DavidTJ B. Š. Mariánské Hory30100.00%
5.Korbel Richard, Novák MilošTTC ENFIREEX OSTRAVA B20100.00%
6.Hájko Marian, Demek JakubSK Vřesina LT20100.00%
7.Muroň David, Rinka AlfredTJ Sokol Radvanice-Bartovice B20100.00%
8.Mihula Radim, Vylegala TomášTJ Sokol Polanka20100.00%
9.Pavlínek Zdeněk, Topinka BohumírTJ Sokol Radvanice-Bartovice B20100.00%
10.Kursa Jiří, Adamčík JiříTJ Sokol Horní Lhota3175.00%
11.Lodňan Josef, Kolenčiak IvanTJ Sokol Radvanice-Bartovice C2166.67%
12.Korbel Karol, Cigánek TomášTTC ENFIREEX OSTRAVA B2166.67%
13.Jankovič Jan, Bartoš JiříTJ Sokol Klimkovice1150.00%
14.Lysek Tomáš, Kus OndřejSK - SVINOV E1150.00%
15.Folvarčný Petr, Vylegala TomášTJ Sokol Polanka1150.00%
16.Zajac Radek, Fabián MiroslavSK Vřesina LT1150.00%
17.Milkov Tomáš, Lysek TomášSK - SVINOV E1150.00%
18.Stempak Tomáš, Stempak LukášTJ Sokol Hrabůvka B1150.00%
19.Osvald David, Stempak LukášTJ Sokol Hrabůvka B1233.33%
20.Venclík Lumír, Stibor DavidTJ Sokol Polanka1325.00%
21.Hejl Petr ml., Hrbáč RomanTJ Sokol Horní Lhota020.00%
22.Henžel Miroslav, Oborný DominikSK - SVINOV E020.00%
23.Hrbáček Josef, Kožušník JiříTJ Sokol Radvanice-Bartovice C020.00%
24.Osvald Petr, Vavrečka Radomír ml.TJ Sokol Hrabůvka B030.00%
Dvojice, které odehrály méně než 2 zápasy
1.Lodňan Josef, Hrbáček JosefTJ Sokol Radvanice-Bartovice C10100.00%
2.Hejl Petr ml., Bedry JakubTJ Sokol Horní Lhota10100.00%
3.Korbel Richard, Cigánek TomášTTC ENFIREEX OSTRAVA B10100.00%
4.Oborný Dominik, Kus OndřejSK - SVINOV E10100.00%
5.Demek Jakub, Cikryt MichalSK Vřesina LT10100.00%
6.Bílý Michal, Ščuka RostislavSSVČ Don Bosco10100.00%
7.Fabián Tomáš, Dostál RadimOrel Stará Bělá10100.00%
8.Staffin Petr, Zíka MilanVSK VŠB-TU Ostrava10100.00%
9.Ščuka Rostislav, Zapletal JiříSSVČ Don Bosco10100.00%
10.Hájko Marian, Bzonek MartinSK Vřesina LT10100.00%
11.Novák Miloš, Krupa DanielTTC ENFIREEX OSTRAVA B10100.00%
12.Hrbáček Josef, Chobot PavelTJ Sokol Radvanice-Bartovice C10100.00%
13.Jankovič Jan, Zbořil PetrTJ Sokol Klimkovice10100.00%
14.Zeman Karel, Mayrhofer JindřichVSK VŠB-TU Ostrava10100.00%
15.Štůsek Dušan, Válek PetrTTC MG Odra GAS Vratimov C10100.00%
16.Štelar Petr, Jankovič JanTJ Sokol Klimkovice10100.00%
17.Reška Vladislav ml., Kurial PatrikVSK VŠB-TU Ostrava10100.00%
18.Milkov Tomáš, Oborný DominikSK - SVINOV E10100.00%
19.Teichmann Tomáš, Rybář VáclavTJ B. Š. Mariánské Hory10100.00%
20.Plaček Lumír, Gronych JiříSK Vřesina LT10100.00%
21.Bzonek Martin, Fabián MiroslavSK Vřesina LT10100.00%
22.Mička Jaroslav, Lysek TomášSK - SVINOV E10100.00%
23.Pavlínek Zdeněk, Muroň DavidTJ Sokol Radvanice-Bartovice B010.00%
24.Pavelek Ondřej, Röder JiříOrel Stará Bělá010.00%
25.Kupec Rostislav, Lodňan JosefTJ Sokol Radvanice-Bartovice C010.00%
26.Juchelka Miroslav, Bartoš JiříTJ Sokol Klimkovice010.00%
27.Teichmann Tomáš, Kuchař AndrejTJ B. Š. Mariánské Hory010.00%
28.Vláha Jiří, Kurial PatrikVSK VŠB-TU Ostrava010.00%
29.Vicher Roman, Chobot PavelTJ Sokol Radvanice-Bartovice C010.00%
30.Buroň Jiří, Vylegala TomášTJ Sokol Polanka010.00%
31.Pawlas Nikolas, Štec AlexanderSSVČ Don Bosco010.00%
32.Kožušník Jiří, Kupec RostislavTJ Sokol Radvanice-Bartovice C010.00%
33.Vlček Patrik, Frančík MiroslavTTC MG Odra GAS Vratimov C010.00%
34.Ščuka Rostislav, Grundza MartinSSVČ Don Bosco010.00%
35.Korbel Karol, Bělík PetrTTC ENFIREEX OSTRAVA B010.00%
36.Zeman Karel, Zeman TomášVSK VŠB-TU Ostrava010.00%
37.Fabián Miloš ml., Kučera RadekOrel Stará Bělá010.00%
38.Kubín Jaromír, Topinka BohumírTJ Sokol Radvanice-Bartovice B010.00%
39.Jurčík Lukáš, Hejl Petr ml.TJ Sokol Horní Lhota010.00%
40.Bartoš Jiří, Štelar PetrTJ Sokol Klimkovice010.00%
41.Zajíc Filip, Kolpak TomášTTC MG Odra GAS Vratimov C010.00%
42.Osvald Petr, Osvald DavidTJ Sokol Hrabůvka B010.00%
43.Bzonek Martin, Zajac RadekSK Vřesina LT010.00%
44.Teichmann Tomáš, Kočí DavidTJ B. Š. Mariánské Hory010.00%
45.Fabián Miloš ml., Fabián TobiášOrel Stará Bělá010.00%
46.Pavlínek Zdeněk, Rinka AlfredTJ Sokol Radvanice-Bartovice B010.00%
47.Barták Tomáš, Oborný DominikSK - SVINOV E010.00%
48.Buroň Jiří, Stibor DavidTJ Sokol Polanka010.00%
49.Zapletal Jiří, Caha JiříSSVČ Don Bosco010.00%
50.Stempak Vasil, Schneider OndřejTJ Sokol Hrabůvka B010.00%
51.Fabián Miloš, Kučera RadekOrel Stará Bělá010.00%
52.Hejl Petr ml., Černý VojtěchTJ Sokol Horní Lhota010.00%
53.Štolba Miroslav, Mikula LiborTJ B. Š. Mariánské Hory010.00%
54.Novák Miloš, Bělík PetrTTC ENFIREEX OSTRAVA B010.00%
55.Zeman Tomáš, Kurial PatrikVSK VŠB-TU Ostrava010.00%
56.Merta Marek, Štelar PetrTJ Sokol Klimkovice010.00%
57.Neuvirth Jan, Topinka BohumírTJ Sokol Radvanice-Bartovice B010.00%
58.Staffin Petr, Reška Vladislav ml.VSK VŠB-TU Ostrava010.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy