Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Městský přebor 2.třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Hranická Jana, Hinšt FrantišekTJ Sokol Výškovice40100.00%
2.Vilím Stanislav, Jankovič JanTJ Sokol Klimkovice B3175.00%
3.Jurčík Lukáš, Jurčík PetrTJ Sokol Horní Lhota B3175.00%
4.Bódiová Milena, Mojžíš PavelTJ Sokol Krásné Pole3175.00%
5.Lysek Tomáš, Vereš BohumilSK - SVINOV F2166.67%
6.Kočí David, Rybář VáclavTJ B. Š. Mariánské Hory B2166.67%
7.Ryška Petr, Chodurek JiříTJ B. Š. Mariánské Hory B2166.67%
8.Stempak Tomáš, Stempak LukášTJ Sokol Hrabůvka C2166.67%
9.Válek Petr, Zajíc FilipTTC MG Odra GAS Vratimov D2166.67%
10.Marek Martin, Plhák OndřejTJ Sokol Krásné Pole2340.00%
11.Dokoupil Jiří, Zíka MilanVSK VŠB-TU Ostrava B1233.33%
12.Štec Alexander, Pawlas NikolasSSVČ Don Bosco B030.00%
Dvojice, které odehrály méně než 3 zápasy
1.Pavelek Ondřej, Kučera RadekOrel Stará Bělá B20100.00%
2.Merta Marek, Kotala RomanTJ Sokol Klimkovice B20100.00%
3.Mončka Petr, Dyba DanielTJ Sokol Hrabůvka C20100.00%
4.Fabián Miloš, Fabián Miloš ml.Orel Stará Bělá B10100.00%
5.Schneider Ondřej, Mončka PetrTJ Sokol Hrabůvka C10100.00%
6.Ryška Petr, Kočí DavidTJ B. Š. Mariánské Hory B10100.00%
7.Kunz Martin, Frais RenéTJ Sokol Proskovice10100.00%
8.Röder Jiří, Šimko TomášOrel Stará Bělá B10100.00%
9.Fabián Miloš ml., Hejneš JanOrel Stará Bělá B10100.00%
10.Zapletal Jiří, Miko DavidSSVČ Don Bosco B10100.00%
11.Stempak Lukáš, Stempak VasilTJ Sokol Hrabůvka C10100.00%
12.Kalina František, Hrubý LukášTTC MG Odra GAS Vratimov D10100.00%
13.Bedry Jakub, Velký Dalibor ml.TJ Sokol Horní Lhota B1150.00%
14.Mička Jaroslav, Barták TomášSK - SVINOV F1150.00%
15.Kunz Martin, Sahaj JaroslavTJ Sokol Proskovice1150.00%
16.Broskevič Jan, Kurial PatrikVSK VŠB-TU Ostrava B1150.00%
17.Kolpak Tomáš, Hrubý LukášTTC MG Odra GAS Vratimov D1150.00%
18.Sojka Radim, Knop JakubTJ Sokol Proskovice010.00%
19.Kreisinger Rostislav, Kokeš MartinTJ Sokol Výškovice010.00%
20.Bala Jiří, Merta MarekTJ Sokol Klimkovice B010.00%
21.Hrubý Lukáš, Adamec PetrTTC MG Odra GAS Vratimov D010.00%
22.Effenberger Jan, Grundza MartinSSVČ Don Bosco B010.00%
23.Havrlant Tomáš, Bódiová MilenaTJ Sokol Krásné Pole010.00%
24.Frais René, Sojka RadimTJ Sokol Proskovice010.00%
25.Sahaj Jaroslav, Knop JakubTJ Sokol Proskovice010.00%
26.Chaleplis Christos, Rybář VáclavTJ B. Š. Mariánské Hory B010.00%
27.Ryška Petr, Kožušník MilanTJ B. Š. Mariánské Hory B010.00%
28.Dokoupil Jiří, Kurial PatrikVSK VŠB-TU Ostrava B010.00%
29.Mončka Petr, Stempak VasilTJ Sokol Hrabůvka C010.00%
30.Václavík Vojtěch, Mayrhofer JindřichVSK VŠB-TU Ostrava B010.00%
31.Barták Tomáš, Henžel MiroslavSK - SVINOV F010.00%
32.Jahoda Dušan, Merta MarekTJ Sokol Klimkovice B010.00%
33.Zíka Milan, Václavík VojtěchVSK VŠB-TU Ostrava B010.00%
34.Kreisinger Rostislav, Mroz JaroslavTJ Sokol Výškovice010.00%
35.Caha Jiří, Miko DavidSSVČ Don Bosco B010.00%
36.Kuchař Andrej, Rybář VáclavTJ B. Š. Mariánské Hory B010.00%
37.Caha Jiří, Grundza MartinSSVČ Don Bosco B020.00%
38.Velký Dalibor ml., Velký DaliborTJ Sokol Horní Lhota B020.00%
39.Benedík Jaroslav, Kreisinger RostislavTJ Sokol Výškovice020.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy