Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Městský přebor 3.třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Plaček Lumír, Fabián MiroslavSK Vřesina LT B30100.00%
2.Mališ Petr, Návrat TomášTJ Sokol Hrabůvka D30100.00%
3.Kubas Marcel, Bajgerová KristýnaTJ Ostrava KST G30100.00%
4.Röder Jiří, Režný TomášOrel Stará Bělá C3175.00%
5.Zajíc Filip, Kolpak TomášTTC MG Odra GAS Vratimov E2166.67%
6.Štolba Miroslav, Kožušník MilanTJ B. Š. Mariánské Hory C2166.67%
7.Kožušník Jiří, Neuvirth JanTJ Sokol Radvanice-Bartovice D2166.67%
8.Černý Zdeněk, Černý VojtěchTJ Sokol Horní Lhota C3260.00%
Dvojice, které odehrály méně než 3 zápasy
1.Plhák Ondřej, Havrlant TomášTJ Sokol Krásné Pole B20100.00%
2.Kolenčiak Ivan, Hrbáček JosefTJ Sokol Radvanice-Bartovice D20100.00%
3.Smieško Tomáš, Brumla DavidTJ Sokol Hrabůvka D10100.00%
4.Břečka David, Lotrek KryštofSK Vřesina LT B10100.00%
5.Bartoš Václav, Vereš BohumilSK - SVINOV G10100.00%
6.Seget Viktor, Hlista MartinTJ Sokol Krásné Pole B10100.00%
7.Kuchta Miroslav, Hlista MartinTJ Sokol Krásné Pole B10100.00%
8.Mališ Petr, Brázdil RomanTJ Sokol Hrabůvka D10100.00%
9.Šustek Antonín, Hrbáček JosefTJ Sokol Radvanice-Bartovice D10100.00%
10.Peřina Jan, Folwarczny TobiášTJ Sokol Horní Lhota C10100.00%
11.Folwarczny Jan, Peřina JanTJ Sokol Horní Lhota C1150.00%
12.Šimko Tomáš, Pražák TomášOrel Stará Bělá C1150.00%
13.Šimko Tomáš, Hejneš JanOrel Stará Bělá C1150.00%
14.Kronberg Alfréd, Lochman OndřejOrel Třebovice1150.00%
15.Dyba Daniel, Brumla DavidTJ Sokol Hrabůvka D1150.00%
16.Dobřanský Václav ml., Kronberg AlfrédOrel Třebovice010.00%
17.Konrád Marek, Pravda AdamTTC MG Odra GAS Vratimov E010.00%
18.Konrád Marek, Kolpak TomášTTC MG Odra GAS Vratimov E010.00%
19.Pleva Jiří, Břečka DavidSK Vřesina LT B010.00%
20.Frančík Miroslav, Zajíc FilipTTC MG Odra GAS Vratimov E010.00%
21.Polášek Petr, Henžel MiroslavSK - SVINOV G010.00%
22.Pajurek Josef, Broskevič LumírOrel Třebovice010.00%
23.Kronberg Alfréd, Trojek OndřejOrel Třebovice010.00%
24.Levický Matěj, Havrlantová KláraTJ Ostrava KST G010.00%
25.Pravda Adam, Kolpak TomášTTC MG Odra GAS Vratimov E010.00%
26.Vavřinová Petra, Koláček DušanTJ Ostrava KST G010.00%
27.Beňuš Martin, Volný JakubSK - SVINOV G010.00%
28.Peřina Jan, Hrbáč DominikTJ Sokol Horní Lhota C010.00%
29.Polášek Petr, Volný JakubSK - SVINOV G010.00%
30.Koláček Dušan, Herman OndřejTJ Ostrava KST G010.00%
31.Lukša Zdeněk, Pajurek JosefOrel Třebovice010.00%
32.Vlček Patrik, Konrád MarekTTC MG Odra GAS Vratimov E010.00%
33.Havrlant Tomáš, Hlista MartinTJ Sokol Krásné Pole B010.00%
34.Pleva Jiří, Lazar JiříSK Vřesina LT B010.00%
35.Grobař Ondřej, Konrád MarekTTC MG Odra GAS Vratimov E010.00%
36.Brázdil Roman, Brumla DavidTJ Sokol Hrabůvka D010.00%
37.Seget Viktor, Černý JiříTJ Sokol Krásné Pole B020.00%
38.Lukša Zdeněk, Broskevič LumírOrel Třebovice020.00%
39.Chaleplis Christos, Pokojský ČestmírTJ B. Š. Mariánské Hory C020.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy