Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Městský přebor 4.třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Hricenko Jan, Kobolka DanOrel Stará Bělá D30100.00%
2.Bittalová Kateřina, Brumla DavidTJ Sokol Hrabůvka E20100.00%
3.Břečka Václav, Břečka DavidSK Vřesina LT C20100.00%
4.Mrázek Zdeněk, Kučera JiříTJ Sokol Horní Lhota D20100.00%
5.Pokojský Čestmír, Chaleplis ChristosTJ B. Š.Mariánské Hory D3175.00%
6.Vedmoch Michal, Štefek MartinOstrava Zábřeh3175.00%
7.Levický Jakub, Křenek LukášOstrava Zábřeh2166.67%
8.Lébl Zdeněk, Kokeš MartinTJ Sokol Výškovice B2166.67%
9.Makovička Vladimír, Kludka JiříTJ B. Š.Mariánské Hory D2166.67%
10.Jurdin Tomáš, Patoraj MiroslavTTC TJ Baník Rychvald2166.67%
11.Herman Petr, Plhák JiříTJ Sokol Krásné Pole D2250.00%
12.Prokop Radomír, Ulmann RomanTJ Sokol Krásné Pole C1233.33%
13.Drozd Alan, Knápek VladimírTJ Sokol Výškovice B1233.33%
14.Lotrek Kryštof, Cikryt MichalSK Vřesina LT C1233.33%
15.Štec Alexander, Pawlas NikolasSSVČ Don Bosco C1233.33%
16.Herold Jiří, Kozelský VladimírTJ Sokol Krásné Pole C1325.00%
17.Pandularis Jan, Hlista MartinTJ Sokol Krásné Pole D030.00%
18.Volný Jakub, Lysek JakubSK - SVINOV H030.00%
Dvojice, které odehrály méně než 2 zápasy
1.Levický Jakub, Linka VitězslavOstrava Zábřeh10100.00%
2.Mroz Jaroslav, Drozd AlanTJ Sokol Výškovice B10100.00%
3.Gronych Jiří, Pleva JiříSK Vřesina LT C10100.00%
4.Zavřelová Miroslava, Brumla DavidTJ Sokol Hrabůvka E10100.00%
5.Gronych Jiří, Cikryt MichalSK Vřesina LT C10100.00%
6.Cikryt Michal, Pleva JiříSK Vřesina LT C10100.00%
7.Miko David, Pawlas LeonSSVČ Don Bosco C10100.00%
8.Martinko Martin, Chovancová MarkétaSK - SVINOV H10100.00%
9.Velký Dalibor, Hrbáč DominikTJ Sokol Horní Lhota D10100.00%
10.Vavřač Petr, Janeček RomanTJ Sokol Hrabůvka E10100.00%
11.Moldřík Milan, Zavřelová MiroslavaTJ Sokol Hrabůvka E10100.00%
12.Velký Dalibor, Folwarczny TobiášTJ Sokol Horní Lhota D10100.00%
13.Lébl Zdeněk, Mroz JaroslavTJ Sokol Výškovice B10100.00%
14.Pleva Jiří, Břečka DavidSK Vřesina LT C10100.00%
15.Šustek Marek, Řepka MiroslavOrel Stará Bělá D010.00%
16.Patoraj Miroslav, Crha BřetislavTTC TJ Baník Rychvald010.00%
17.Jurdin Tomáš, Čáslava PetrTTC TJ Baník Rychvald010.00%
18.Hlista Martin, Vojkůvka RostislavTJ Sokol Krásné Pole D010.00%
19.Chovancová Markéta, Kozar PetrSK - SVINOV H010.00%
20.Čáslava Petr, Crha BřetislavTTC TJ Baník Rychvald010.00%
21.Tomalová Jana, Vojkůvka RostislavTJ Sokol Krásné Pole D010.00%
22.Plhák Jiří, Vojkůvka RostislavTJ Sokol Krásné Pole D010.00%
23.Miko David, Srněnský AlanSSVČ Don Bosco C010.00%
24.Čáslava Petr, Kaliničenko RomanTTC TJ Baník Rychvald010.00%
25.Velký Dalibor, Kučera JiříTJ Sokol Horní Lhota D010.00%
26.Kratoš Adam, Řepka MiroslavOrel Stará Bělá D010.00%
27.Makovička Vladimír, Hejtmánek AdolfTJ B. Š.Mariánské Hory D010.00%
28.Prokop Radomír, Kuchta MiroslavTJ Sokol Krásné Pole C010.00%
29.Srněnský Alan, Pawlas LeonSSVČ Don Bosco C010.00%
30.Řepka Miroslav, Kobolka DanOrel Stará Bělá D010.00%
31.Kolačko Libor, Pražák TomášOrel Stará Bělá D010.00%
32.Vavřač Petr, Polauf JiříTJ Sokol Hrabůvka E010.00%
33.Krobot Ondřej, Kaliničenko RomanTTC TJ Baník Rychvald010.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy