Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Městský přebor 5.třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Ogrodník Matěj, Krkoška MatyášTJ Sokol Radvanice-Bartovice E2166.67%
2.Andrejko Jaroslav, Zbořil ZdeněkKST Zengrovka3260.00%
3.Štefela Jakub, Kotlár RobinSSVČ Don Bosco D2250.00%
4.Řežáb Tomáš, Pelíšek TomášKST Zengrovka2250.00%
5.Kupková Petra, Válek PavelTJ Sokol Horní Lhota E1325.00%
6.Štecová Miroslava, Štecová AndreaSSVČ Don Bosco D030.00%
Dvojice, které odehrály méně než 3 zápasy
1.Adámek Aleš, Mentznerová BeátaSK Vřesina LT D20100.00%
2.Szarowski Daniel, Pšenica VladislavOrel Stará Bělá E20100.00%
3.Knop Jakub, Vidlička JanTJ Sokol Proskovice B20100.00%
4.Adámek Vít, Adámková MarkétaTJ Sokol Proskovice B20100.00%
5.Kunz Michal, Adámková MarkétaTJ Sokol Proskovice B10100.00%
6.Molin Tomáš, Plachý LukášTJ Sokol Hrabůvka F10100.00%
7.Paleta Petr, Lazar JiříSK Vřesina LT D10100.00%
8.Adámková Markéta, Adámek VojtěchTJ Sokol Proskovice B10100.00%
9.Pilch Daniel, Plachý LukášTJ Sokol Hrabůvka F10100.00%
10.Baláž Jakub, Czina PavelSSVČ Don Bosco D10100.00%
11.Zavadinka Ludevít, Šimoňák JindřichOrel Třebovice B10100.00%
12.Pajurek Josef, Štulík MichalOrel Třebovice B10100.00%
13.Bělík Petr, Krupa DanielTTC ENFIREEX OSTRAVA C10100.00%
14.Mentznerová Beáta, Hora AntonínSK Vřesina LT D10100.00%
15.Broskevič Lumír, Pajurek JosefOrel Třebovice B10100.00%
16.Kozelský Martin, Skyba PetrSK Vřesina LT E10100.00%
17.Molin Tomáš, Vavrečka JiříTJ Sokol Hrabůvka F10100.00%
18.Ševěček Jiří, Pleva JiříSK Vřesina LT D10100.00%
19.Hřivnová Anežka, Tanistra MartinTJ Sokol Radvanice-Bartovice E10100.00%
20.Krkoška Matyáš, Kučera PavelTJ Sokol Radvanice-Bartovice E10100.00%
21.Teufel Reinhold, Plachý LukášTJ Sokol Hrabůvka F10100.00%
22.Menkina Bohuslav, Hřivnová AnežkaTJ Sokol Radvanice-Bartovice E1150.00%
23.Skyba Radek, Kozelský ŠtěpánSK Vřesina LT E1150.00%
24.Lazar Jiří, Lazar TomášSK Vřesina LT D1150.00%
25.Kunz Lukáš, Knop JakubTJ Sokol Proskovice B1150.00%
26.Vavrečka Jiří, Pilch DanielTJ Sokol Hrabůvka F1150.00%
27.Řezníček Marcel, Mentznerová BeátaSK Vřesina LT D1150.00%
28.Kupková Petra, Faruzel MatyášTJ Sokol Horní Lhota E010.00%
29.Kožušník Jiří, Čajčík MichalOrel Stará Bělá E010.00%
30.Kolačko Libor, Szarowski DanielOrel Stará Bělá E010.00%
31.Pšenica Vladislav, Darin KyrylOrel Stará Bělá E010.00%
32.Papayova Pavla, Hořín ViktorTJ Sokol Horní Lhota E010.00%
33.Šimoňák Jindřich, Sokol JiříOrel Třebovice B010.00%
34.Duben Jiří, Heroldová KarolínaSK Vřesina LT E010.00%
35.Pápay Lukáš, Václavík JiříTTC ENFIREEX OSTRAVA C010.00%
36.Lazar Tomáš, Hora AntonínSK Vřesina LT D010.00%
37.Chalupa Dominik, Richter DominikTTC ENFIREEX OSTRAVA C010.00%
38.Kupec Rostislav, Menkina BohuslavTJ Sokol Radvanice-Bartovice E010.00%
39.Skyba Petr, Duben JiříSK Vřesina LT E010.00%
40.Břečka Václav, Lotrek RadomilSK Vřesina LT E010.00%
41.Duben Jiří, Kozelský ŠtěpánSK Vřesina LT E010.00%
42.Kratoš Adam, Čajčík MichalOrel Stará Bělá E010.00%
43.Papayova Pavla, Faruzel MatyášTJ Sokol Horní Lhota E010.00%
44.Skyba Radek, Dubnová TerezaSK Vřesina LT E010.00%
45.Borik Jan, Chalupa DominikTTC ENFIREEX OSTRAVA C010.00%
46.Faruzel Matyáš, Hořín ViktorTJ Sokol Horní Lhota E020.00%
47.Václavík Jiří, Borik JanTTC ENFIREEX OSTRAVA C020.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy