Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Okresní soutěž 1. třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Hlaváč František, Homolka MiroslavKlášterec nad Ohří C20100.00%
2.Kočvara Ivan, Merxbauer MartinKST Jirkov E20100.00%
3.Bartl Michal, Otruba MarekKST Kadaň20100.00%
4.Tichý Jiří, Kratochvíl JiříBaník Březenecká C20100.00%
5.Kratochvíl Petr, Skala AntonínTJ SLOVAN Vejprty20100.00%
6.Starý Ladislav, Mikeska RadekVTŽ Chomutov A10100.00%
7.Wojtowicz Marek, Vaverka MiroslavBaník Vysoká Pec A10100.00%
8.Strejcovský Antonín, Martykiewiecz DušanVTŽ Chomutov A10100.00%
9.Pail Jáchym, Šmíd JiříBaník Březenecká D10100.00%
10.Šabík Kamil, Vašíček RadekKST Kadaň10100.00%
11.Mikeska Radek, Martykiewiecz DušanVTŽ Chomutov A10100.00%
12.Svoboda Petr, Šafář FrantišekTJ Sokol Spořice B10100.00%
13.Šimek Libor, Bigar JanKlášterec nad Ohří C10100.00%
14.Procházka Oldřich, Novák AntonínTJ Sokol Spořice B10100.00%
15.Brůha Oldřich, Apko LiborBaník Březenecká C10100.00%
16.Sojka Theodor, Klíma KarelBaník Březenecká D10100.00%
17.Hroza Rostislav, Žilka FilipKST Jirkov E10100.00%
18.Budjač René, Súkeník JozefTJ SLOVAN Vejprty2166.67%
19.Sadílek Stanislav, Wojtowicz MarekBaník Vysoká Pec A1150.00%
20.Pail Jáchym, Hurník VladimírBaník Březenecká D1150.00%
21.Galo Luboš, Kršek StanislavBaník Vysoká Pec A1233.33%
22.Majoroš Alexandr, Judák JiříKST Jirkov E010.00%
23.Klíma Karel, Štěpán PetrBaník Březenecká D010.00%
24.Bigar Jan, Studnička PetrKlášterec nad Ohří C010.00%
25.Svoboda Zbyněk, Magna StanislavTJ Sokol Spořice B010.00%
26.Starý Ladislav, Vohradník MilošVTŽ Chomutov A010.00%
27.Kočvara Ivan, Žilka FilipKST Jirkov E010.00%
28.Jiroušek Miroslav, Merxbauer MartinKST Jirkov E010.00%
29.Pavlišová Viktorija st., Flach TomášSK Strupčice A010.00%
30.Nemazal Zdeněk ml., Nemazal Zdeněk st.SK Strupčice A010.00%
31.Ujváry Miroslav, Ujváry AdamKlášterec nad Ohří B010.00%
32.Hlaváč Jiří, Hlaváč VítKlášterec nad Ohří B010.00%
33.Vaško Zdeněk, Šabík KamilKST Kadaň010.00%
34.Tlustý Adam, Runt TomášBaník Březenecká E010.00%
35.Pavlů Karel, Patřičný TomášKlášterec nad Ohří B010.00%
36.Hurník Vladimír, Klíma KarelBaník Březenecká D010.00%
37.Sučík David, Zhaxybekov ArsenBaník Březenecká E010.00%
38.Kratochvíl Petr, Čajan AntonínTJ SLOVAN Vejprty010.00%
39.Tlustý Adam, Tlustý JiříBaník Březenecká E010.00%
40.Runt Tomáš, Zhaxybekov ArsenBaník Březenecká E010.00%
41.Svoboda Zbyněk, Procházka OldřichTJ Sokol Spořice B010.00%
42.Boukal Ondřej, Mouřenec JanSK Strupčice A020.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy