Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - KRAJSKÝ PŘEBOR II. třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Koudelka Tomáš, Hitzger PavelHB Ostrov F40100.00%
2.Palán Tomáš, Peštál JaroslavSKST Třešť B9281.82%
3.Zvolánek Zdeněk, Přádová BlankaTJ CHS Chotěboř C10376.92%
4.Palík Radek, Nosek PavelTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A6275.00%
5.Nečas František, Krontorád VítTJ Nové Město na Moravě A3175.00%
6.Holub Martin, Vondrák RadimTJ Sokol Kamenice A8372.73%
7.Kmoch Petr st., Hájek JaroslavTJ Jiskra Humpolec B8372.73%
8.Smíšek František st., Mička LukášTJ Slavoj Pacov A7370.00%
9.Kmoch Petr ml., Trnka TomášTJ Jiskra Humpolec B7370.00%
10.Piálek Ivan, Zelinková DagmarTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A6366.67%
11.Poskočil Dominik, Novotný VojtěchTJ Třebíč B4266.67%
12.Nečas Tomáš, Mazel DušanTJ Nové Město na Moravě A5362.50%
13.Hitzger Marek, Staněk ŠtěpánHB Ostrov F3260.00%
14.Fňukal Radek, Vavřík LukášTJ Žďár nad Sázavou B5455.56%
15.Sáblík Petr ml., Hitzger MarekHB Ostrov F2250.00%
16.Hadrava Josef ml., Staněk MilanTJ Chmelná B2250.00%
17.Hadrava Josef ml., Přibyl JosefTJ Chmelná B4450.00%
18.Fiala Jiří, Plocek Jaroslav ml.TJ Sokol Moravské Budějovice A3442.86%
19.Zadražil Vojtěch, Staněk MilanTJ Chmelná B2340.00%
20.Macháč Jan, Šalanda VítSKST Třešť B3537.50%
21.Benáček Petr, Kos ZdeněkTJ Sokol Moravské Budějovice A4736.36%
22.Wiederlechner Marek, Kaisler VlastimilTJ Sokol Kamenice A3633.33%
23.Fiala Jiří, Živný FrantišekTJ Sokol Moravské Budějovice A1325.00%
24.Voldán Jiří, Pokorný RadimTJ CHS Chotěboř C1325.00%
25.Job Štefan, Pokorný RadimTJ CHS Chotěboř C2625.00%
26.Štola Miroslav, Kysilka VáclavTJ Žďár nad Sázavou B2625.00%
27.Lískovec Josef, Tůma JanTJ Slavoj Pacov A1420.00%
28.Zadražil Vojtěch, Přibyl JosefTJ Chmelná B040.00%
29.Novotný Tomáš, Hronek JiříTJ Třebíč B050.00%
30.Tůma Jan, Sovka MartinTJ Slavoj Pacov A070.00%
31.Krontorád Vít, Kupka PetrTJ Nové Město na Moravě A070.00%
Dvojice, které odehrály méně než 4 zápasy
1.Macháč Jan, Nešpor LadislavSKST Třešť B20100.00%
2.Nosek Pavel, Štork MartinTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A20100.00%
3.Kmoch Petr ml., Pros OndřejTJ Jiskra Humpolec B20100.00%
4.Fňukal Radek, Štola MiroslavTJ Žďár nad Sázavou B20100.00%
5.Svoboda Vítězslav, Benáček PetrTJ Sokol Moravské Budějovice A10100.00%
6.Kmoch Petr st., Pros OndřejTJ Jiskra Humpolec B10100.00%
7.Hertl Jiří, Jírek JanTJ Žďár nad Sázavou B10100.00%
8.Malina Vítězslav, Růžička JakubHB Ostrov F10100.00%
9.Sáblík Petr ml., Růžička JakubHB Ostrov F10100.00%
10.Živný František, Benáček PetrTJ Sokol Moravské Budějovice A10100.00%
11.Kupka Petr, Nečas FrantišekTJ Nové Město na Moravě A10100.00%
12.Vaigl Martin, Staněk ŠtěpánHB Ostrov F10100.00%
13.Vaigl Martin, Sáblík Petr ml.HB Ostrov F10100.00%
14.Jírek Jan, Vaněk JosefTJ Žďár nad Sázavou B10100.00%
15.Němeček František, Jírek JanTJ Žďár nad Sázavou B10100.00%
16.Svoboda Vítězslav, Šimeček LubošTJ Sokol Moravské Budějovice A10100.00%
17.Jinek Matyáš, Staněk ŠtěpánHB Ostrov F10100.00%
18.Dolák Jan, Štork MartinTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A10100.00%
19.Malina Vítězslav, Hitzger PavelHB Ostrov F10100.00%
20.Nečas František, Nečas TomášTJ Nové Město na Moravě A2166.67%
21.Vodička Bohuslav, Zadražil MiloslavTJ Chmelná B1150.00%
22.Hitzger Pavel, Jinek MatyášHB Ostrov F1150.00%
23.Kaisler Vlastimil, Hovorka ZdeněkTJ Sokol Kamenice A1150.00%
24.Němeček František, Vaněk JosefTJ Žďár nad Sázavou B1150.00%
25.Smíšek František st., Pešek VítekTJ Slavoj Pacov A1150.00%
26.Šalanda Vít, Neuman JiříSKST Třešť B1150.00%
27.Kysilka Václav, Němeček FrantišekTJ Žďár nad Sázavou B1150.00%
28.Macháč Jan, Havel MiloslavSKST Třešť B1233.33%
29.Durda Pavel, Novotný TomášTJ Třebíč B010.00%
30.Havlová Zuzana, Česnek JiříTJ Třebíč B010.00%
31.Piálek Ivan, Zerzánek IvoTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A010.00%
32.Poskočil Dominik, Poskočil KarelTJ Třebíč B010.00%
33.Piálek Ivan, Štork VítězslavTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A010.00%
34.Hronek Jiří, Havlová ZuzanaTJ Třebíč B010.00%
35.Hitzger Pavel, Svoboda LukášHB Ostrov F010.00%
36.Novotný Tomáš, Horký MaximTJ Třebíč B010.00%
37.Nečas Tomáš, Lempera LukášTJ Nové Město na Moravě A010.00%
38.Havlová Zuzana, Formánek MiloslavTJ Třebíč B010.00%
39.Hronek Jiří, Novotný VojtěchTJ Třebíč B010.00%
40.Holub Martin, Hovorka ZdeněkTJ Sokol Kamenice A010.00%
41.Nečas František, Lempera LukášTJ Nové Město na Moravě A010.00%
42.Hitzger Pavel, Hejkal FilipHB Ostrov F010.00%
43.Staněk Štěpán, Gallerachová IvaHB Ostrov F010.00%
44.Svoboda Vítězslav, Fiala JiříTJ Sokol Moravské Budějovice A010.00%
45.Holub Martin, Lély JanTJ Sokol Kamenice A010.00%
46.Krontorád Vít, Lempera LukášTJ Nové Město na Moravě A010.00%
47.Piálek Ivan, Dolák JanTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A010.00%
48.Hronek Jiří, Poskočil KarelTJ Třebíč B010.00%
49.Staněk Milan, Pisinger VáclavTJ Chmelná B010.00%
50.Hovorka Zdeněk, Wiederlechner MarekTJ Sokol Kamenice A020.00%
51.Nosek Pavel, Štork VítězslavTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A030.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy