Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Divize
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Pažma Lukáš, Březovský PetrSKST Cheb B50100.00%
2.Hrnčiřík Karel, Minařík JiříTJ Sokol Velká Hleďsebe A11191.67%
3.Völgyesi Zdeňek, Kotál JakubKlub stolního tenisu Karlovy Vary A5183.33%
4.Ženíšek Jiří, Daniel PavelSK Toužim A12475.00%
5.Drahokoupil Jakub, Visinger JakubTTC Sokolov A13572.22%
6.Vála Bohuslav, Tonhauser RobertSKST Chodov B9469.23%
7.Gavlas Petr, Březovský PetrSKST Cheb B8466.67%
8.Švec Jan, Ďurža KarelTJ Slovan Karlovy Vary A6366.67%
9.Plaček Jaroslav, Skokov JaroslavSKST Chodov B4266.67%
10.Hlaváček Miloš, Pumpr JaroslavTJ Loket nad Ohří4266.67%
11.Yahodka Maksym, Čáp Ladislav ml.TJ Slovan Karlovy Vary B9564.29%
12.Čonka Martin, Vysocký IvanTělovýchovná jednota Ostrov B5362.50%
13.Provazník Karel, Pock VáclavTJ Sokol Velká Hleďsebe A8561.54%
14.Lof Milan, Tomšík JaroslavTTC Sokolov A3260.00%
15.Vařečka Pavel, Vysocký IvanTělovýchovná jednota Ostrov B4357.14%
16.Švec Jan, Čáp Ladislav st.TJ Slovan Karlovy Vary A4357.14%
17.Provazník Jan st., Provazník JiříTělovýchovná jednota Ostrov A8753.33%
18.Kročák Roman, Kopárek JiříTJ Slovan Karlovy Vary B5550.00%
19.Pohanka Jaroslav, Kheil JakubSK Toužim A6746.15%
20.Svěrák Boris, Tesař VojtěchKlub stolního tenisu Karlovy Vary A5645.45%
21.Zika Miroslav, Vyhlídka DanielTělovýchovná jednota Ostrov A5838.46%
22.Hynek Jiří, Völgyesi ZdeňekKlub stolního tenisu Karlovy Vary A4736.36%
23.Čáp Ladislav st., Teiner MartinTJ Slovan Karlovy Vary A2528.57%
24.Pumpr Jaroslav, Laurinc LudevítTJ Loket nad Ohří1127.69%
25.Lof Milan, Coma JosefTTC Sokolov A050.00%
26., SKST Cheb B050.00%
27.Hlaváček Miloš, Kotlaba JosefTJ Loket nad Ohří0120.00%
Dvojice, které odehrály méně než 5 zápasů
1.Malina Josef, Hamata PetrSKST Chodov B30100.00%
2.Malina Josef, Vála BohuslavSKST Chodov B30100.00%
3.Plaček Jaroslav, Malina JosefSKST Chodov B30100.00%
4.Tomšík Jaroslav, Paprštein LadislavTTC Sokolov A20100.00%
5.Provazník Karel, Minařík JiříTJ Sokol Velká Hleďsebe A20100.00%
6.Novák Radek, Babor VáclavTělovýchovná jednota Ostrov B20100.00%
7.Surma Radek, Ďurža KarelTJ Slovan Karlovy Vary A20100.00%
8.Surma Radek, Teiner MartinTJ Slovan Karlovy Vary A20100.00%
9.Švec Jan, Teiner MartinTJ Slovan Karlovy Vary A10100.00%
10.Tonhauser Robert, Tišer Emil ml.SKST Chodov B10100.00%
11.Hynek Jiří, Kotál JakubKlub stolního tenisu Karlovy Vary A10100.00%
12.Hynek Jiří, Svěrák BorisKlub stolního tenisu Karlovy Vary A10100.00%
13.Ďurža Karel, Čáp Ladislav st.TJ Slovan Karlovy Vary A10100.00%
14.Minařík Jiří, Pock VáclavTJ Sokol Velká Hleďsebe A10100.00%
15.Tesař Vojtěch, Kotál JakubKlub stolního tenisu Karlovy Vary A3175.00%
16.Malina Josef, Skokov JaroslavSKST Chodov B2166.67%
17.Provazník Jan st., Landiga MichalTělovýchovná jednota Ostrov A2166.67%
18.Ženíšek Jiří, Heinrich PetrSK Toužim A1150.00%
19.Novák Radek, Vařejčka JosefTělovýchovná jednota Ostrov B1150.00%
20.Yahodka Maksym, Kročák RomanTJ Slovan Karlovy Vary B1150.00%
21.Kopárek Jiří, Čáp Ladislav ml.TJ Slovan Karlovy Vary B1150.00%
22.Tomšík Jaroslav, Černý LukášTTC Sokolov A1150.00%
23.Kopárek Jiří, Novotný RomanTJ Slovan Karlovy Vary B1150.00%
24.Plaček Jaroslav, Nykl JiříSKST Chodov B1150.00%
25.Pohanka Jaroslav, Kokeš JanSK Toužim A1150.00%
26.Dvořák Jindřich, Vařečka PavelTělovýchovná jednota Ostrov B1150.00%
27.Minařík Jiří, Urban MiroslavTJ Sokol Velká Hleďsebe A1150.00%
28.Novák Radek, Vysocký IvanTělovýchovná jednota Ostrov B1150.00%
29.Kotlaba Josef, Laurinc LudevítTJ Loket nad Ohří1233.33%
30.Lof Milan, Paprštein LadislavTTC Sokolov A1233.33%
31.Zika Miroslav, Landiga MichalTělovýchovná jednota Ostrov A010.00%
32.Kuchař Ondřej, Oláh MichalTělovýchovná jednota Ostrov A010.00%
33.Svěrák Boris, Kotál JakubKlub stolního tenisu Karlovy Vary A010.00%
34.Plaček Jaroslav, Tonhauser RobertSKST Chodov B010.00%
35.Ježek Tomáš, Vařejčka JosefTělovýchovná jednota Ostrov B010.00%
36.Gavlas Petr, Průcha PetrSKST Cheb B010.00%
37.Provazník Jan st., Vyhlídka DanielTělovýchovná jednota Ostrov A010.00%
38.Kopárek Jiří, Daněk ZdeněkTJ Slovan Karlovy Vary B010.00%
39.Čonka Martin, Vařečka PavelTělovýchovná jednota Ostrov B010.00%
40.Kouba Marek, Schön ŠtefanTJ Sokol Velká Hleďsebe A010.00%
41.Gavlas Petr, Gavlas Anton st.SKST Cheb B010.00%
42.Heřman Jaroslav, Novotný RomanTJ Slovan Karlovy Vary B010.00%
43.Gavlas Petr, Trgo MichaelSKST Cheb B010.00%
44.Provazník Karel, Urban MiroslavTJ Sokol Velká Hleďsebe A010.00%
45.Fencl Karel, Beránek HenrykTJ Sokol Velká Hleďsebe A010.00%
46.Daněk Zdeněk, Yahodka MaksymTJ Slovan Karlovy Vary B010.00%
47.Kotlaba Miroslav, Laurinc LudevítTJ Loket nad Ohří010.00%
48.Kuchař Ondřej, Vyhlídka DanielTělovýchovná jednota Ostrov A010.00%
49.Černý Petr, Gavlas Anton st.SKST Cheb B010.00%
50.Ježek Tomáš, Vařečka PavelTělovýchovná jednota Ostrov B010.00%
51.Lof Milan, Černý LukášTTC Sokolov A010.00%
52.Heřman Jaroslav, Nohýnek JanTJ Slovan Karlovy Vary B010.00%
53.Malina Josef, Tonhauser RobertSKST Chodov B010.00%
54.Provazník Jan st., Zika MiroslavTělovýchovná jednota Ostrov A010.00%
55.Kotlaba Josef, Dostál StanislavTJ Loket nad Ohří020.00%
56.Vařečka Pavel, Vařejčka JosefTělovýchovná jednota Ostrov B020.00%
57.Daniel Pavel, Kheil JakubSK Toužim A020.00%
58.Kheil Jakub, Kokeš JanSK Toužim A020.00%
59.Coma Josef, Koryťák JanTTC Sokolov A020.00%
60.Novák Radek, Vařečka PavelTělovýchovná jednota Ostrov B020.00%
61.Vyhlídka Daniel, Landiga MichalTělovýchovná jednota Ostrov A030.00%
62.Čonka Martin, Novák RadekTělovýchovná jednota Ostrov B040.00%
63.Růžička Vladimír, Teiner MartinTJ Slovan Karlovy Vary A040.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy