Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Krajský přebor 2. třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Vonšovský Miroslav, Chalupný LubošNK BFB Bochov70100.00%
2.Kostroun Jiří, Pechman VladimírSK Děravý pálky Jenišov50100.00%
3.Malý Karel ml., Šoupal JanSK Děravý pálky Jenišov40100.00%
4.Malý Karel ml., Červenka AnatolSK Děravý pálky Jenišov30100.00%
5.Kořínek Jan, Tonhauser MartinSKST Chodov D30100.00%
6.Černík Jaroslav, Pechman VladimírSK Děravý pálky Jenišov20100.00%
7.Vohryzka Jiří, Mašek MarekSK Toužim B20100.00%
8.Zika Petr, Vařejčka JosefTělovýchovná jednota Ostrov C4266.67%
9.Nykl Jiří, Boči LukášSKST Chodov D2166.67%
10.Malý Karel, Horvát MilanTJ Baník Vintířov B3260.00%
11.Blažek František, Mašek MarekSK Toužim B3260.00%
12.Zika Petr, Ježek TomášTělovýchovná jednota Ostrov C1150.00%
13.Ludrovský Josef, Jaroš VladimírTJ Baník Vintířov B1150.00%
14.Vohryzka Jiří, Šindelář FrantišekSK Toužim B1150.00%
15.Skála Tomáš st., Skála Tomáš ml.TJ Luby B2250.00%
16.Babor Václav, Vařejčka JosefTělovýchovná jednota Ostrov C1150.00%
17.Pěnkava Jan, Čácha DavidTJ Luby A2340.00%
18.Kokeš Jan, Šindelář FrantišekSK Toužim B2340.00%
19.Ludrovský Josef, Špecián KarelTJ Baník Vintířov B2340.00%
20.Špryňar Milan, Nalezenec JaroslavTJ Luby A2340.00%
21.Nalezenec Jaroslav, Pěnkava JanTJ Luby A1233.33%
22.Babor Václav, Landiga MichalTělovýchovná jednota Ostrov C1233.33%
23.Egert Miroslav, Šťovíček MiroslavNK BFB Bochov1325.00%
24.Špryňar Milan, Šabík VladimírTJ Luby A020.00%
25.Kořínková Nela, Hupfer MatyášSKST Chodov D020.00%
26.Čáchová Lucie, Skála Tomáš st.TJ Luby B020.00%
27.Babor Václav, Ježek TomášTělovýchovná jednota Ostrov C020.00%
28.Svoboda Dominik, Kořínková NelaSKST Chodov D020.00%
29.Manoch Jan, Hupfer MatyášSKST Chodov D030.00%
30.Kočárník Jaroslav, Sucharda JiříTJ Luby B050.00%
Dvojice, které odehrály méně než 2 zápasy
1.Ševc Jozef, Jaroš VladimírTJ Baník Vintířov B10100.00%
2.Stellner Karel ml., Špecián KarelTJ Baník Vintířov B10100.00%
3.Malý Karel, Jaroš VladimírTJ Baník Vintířov B10100.00%
4.Špryňar Milan, Winkler VladimírTJ Luby A10100.00%
5.Červenka Anatol, Záhorec MichaelSK Děravý pálky Jenišov10100.00%
6.Landiga Michal, Dvořák JindřichTělovýchovná jednota Ostrov C10100.00%
7.Sucharda Jiří, Čáchová LucieTJ Luby B10100.00%
8.Malý Karel, Stellner Karel ml.TJ Baník Vintířov B010.00%
9.Pechman Vladimír, Holeček PetrSK Děravý pálky Jenišov010.00%
10.Kokeš Jan, Mašek MarekSK Toužim B010.00%
11.Manoch Jan, Preložníková AdélaSKST Chodov D010.00%
12.Svoboda Dominik, Manoch JanSKST Chodov D010.00%
13.Kořínková Nela, Preložníková AdélaSKST Chodov D010.00%
14.Skála Tomáš ml., Čáchová LucieTJ Luby B010.00%
15.Šťovíček Miroslav, Kajzar RobertNK BFB Bochov010.00%
16.Šťovíček Miroslav, Vonšovský MiroslavNK BFB Bochov010.00%
17.Chalupný Luboš, Egert MiroslavNK BFB Bochov010.00%
18.Hanačík Karel, Kraus Václav nejml.TJ Luby B010.00%
19.Kočárník Jaroslav, Kočárníková SnižanaTJ Luby B010.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy