Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Divize muži
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Roubíček Jan, Šperl JakubTJ Dobřany A70100.00%
2.Korbel Petr, Peckert DanielSKUŘ Plzeň B18194.74%
3.Bultas Miroslav, Šperl JakubTJ Dobřany A13192.86%
4.Mazura Pavel, Láriš PetrKOC Sušice A8188.89%
5.Protiva Lukáš, Ulbrich OndřejTJ Sokol Lhůta A13286.67%
6.Michal Jan st., Ulman MiroslavTJ Sokol Domažlice A6185.71%
7.Čech Roman, Protiva JanTJ Sokol Lhůta A16384.21%
8.Macháček Radek, Pachner JanUnion Plzeň C12475.00%
9.Čákora Ladislav, Kysela MartinSKUŘ Plzeň C6366.67%
10.Lehner Vladimír, Jícha PavelTJ Sokol Břasy A7463.64%
11.Nechutný Petr st., Janda PavelTJ Sokol Horní Bělá A15962.50%
12.Pangrác Martin, Baštář OndřejSK Jiskra Domažlice A10662.50%
13.Sommer Patrik, Láriš PetrKOC Sušice A5362.50%
14.Michal Jan st., Gabriel KarelTJ Sokol Domažlice A5362.50%
15.Vyleta Michal ml., Jánský MarekTJ Sokol Plzeň V. A12957.14%
16.Vycudilík Jan, Mašek PetrTJ Sokol Plzeň V. B8657.14%
17.Michal Jan st., Látka JanTJ Sokol Domažlice A4357.14%
18.Dietl Luboš, Kunst PetrSKUŘ Plzeň C4357.14%
19.Vyskočil Marek, Lopata VladimírTJ Sokol Mirošov A121054.55%
20.Vladyka Jakub, Vohradský MarekTJ Dobřany A5550.00%
21.Nechutný Petr ml., Nechutný MarekTJ Sokol Horní Bělá A111247.83%
22.Soukup Miloš, Mandík PetrSKUŘ Plzeň B111345.83%
23.Kašper Petr, Gabriel KarelTJ Sokol Domažlice A5741.67%
24.Krieger Ladislav, Noha MiroslavTJ Sokol Bor B81240.00%
25.Čákora Ladislav ml., Dietl LubošSKUŘ Plzeň C3537.50%
26.Holý Pavel ml., Mazura DavidKOC Sušice A4736.36%
27.Kašper Petr, Ulman MiroslavTJ Sokol Domažlice A3633.33%
28.Horák Libor, Mareš DanielSK Jiskra Domažlice A4833.33%
29.Holý Pavel ml., Sommer PatrikKOC Sušice A2528.57%
30.Havlíček Stanislav, Mašek PetrTJ Sokol Plzeň V. B2820.00%
31.Babický Josef, Boura LukášTJ Sokol Mirošov A2918.18%
32.Auterský Václav, Hofman PetrTJ Sokol Plzeň V. B1811.11%
Dvojice, které odehrály méně než 7 zápasů
1.Roubíček Jan, Vladyka JakubTJ Dobřany A50100.00%
2.Čákora Ladislav, Čákora Ladislav ml.SKUŘ Plzeň C30100.00%
3.Roubíček Jan, Vohradský MarekTJ Dobřany A20100.00%
4.Lehner Vladimír, Pták LubošTJ Sokol Břasy A20100.00%
5.Lehner Vladimír, Matoušová AnetaTJ Sokol Břasy A10100.00%
6.Roubíček Jan, Vohradský JiříTJ Dobřany A10100.00%
7.Bacík Zdeněk, Horák LiborSK Jiskra Domažlice A10100.00%
8.Čákorová Tereza, Čákora Ladislav ml.SKUŘ Plzeň C10100.00%
9.Pachner Jan, Kylián ZdeněkUnion Plzeň C10100.00%
10.Ulman Miroslav, Gabriel KarelTJ Sokol Domažlice A10100.00%
11.Vladyka Jakub, Helus JaroslavTJ Dobřany A10100.00%
12.Matoušová Aneta, Bělohlávek LuděkTJ Sokol Břasy A10100.00%
13.Pachner Jan, Panzer TomášUnion Plzeň C10100.00%
14.Vyskočil Marek, Vyskočil MartinTJ Sokol Mirošov A10100.00%
15.Vyskočil Marek, Babický JosefTJ Sokol Mirošov A10100.00%
16.Vohradský Marek, Šperl JakubTJ Dobřany A10100.00%
17.Roubíček Jan, Pastuch JanTJ Dobřany A10100.00%
18.Havlíček Stanislav, Auterský VáclavTJ Sokol Plzeň V. B10100.00%
19.Holík Jiří, Pitra FrantišekTJ Sokol Bor B10100.00%
20.Jůza Jaroslav, Habl JakubTJ Sokol Břasy A10100.00%
21.Pangrác Martin, Ludvík RomanSK Jiskra Domažlice A10100.00%
22.Macháček Radek, Panzer TomášUnion Plzeň C10100.00%
23.Baštář Ondřej, Ludvík RomanSK Jiskra Domažlice A10100.00%
24.Kunst Petr, Horek DanielSKUŘ Plzeň C10100.00%
25.Vyleta Michal ml., Tran Duc Martin LamTJ Sokol Plzeň V. A10100.00%
26.Dietl Luboš, Čákora LadislavSKUŘ Plzeň C10100.00%
27.Pechman Petr, Fencl VáclavTJ Sokol Plzeň V. A10100.00%
28.Rolník Tomáš, Bočan MiroslavTJ Sokol Bor B10100.00%
29.Pták Luboš, Jícha PavelTJ Sokol Břasy A10100.00%
30.Mezera Petr, Kylián ZdeněkUnion Plzeň C10100.00%
31.Vladyka Jakub, Umner FilipTJ Dobřany A10100.00%
32.Vladyka Jakub, Pastuch JanTJ Dobřany A10100.00%
33.Gabriel Karel, Hromádko PavelTJ Sokol Domažlice A10100.00%
34.Kysela Martin, Čákora Ladislav ml.SKUŘ Plzeň C4180.00%
35.Čákorová Tereza, Čákora LadislavSKUŘ Plzeň C3175.00%
36.Panský Miroslav, Auterský VáclavTJ Sokol Plzeň V. B2166.67%
37.Kunst Petr, Čákora Ladislav ml.SKUŘ Plzeň C2166.67%
38.Protiva Lukáš, Roch TomášTJ Sokol Lhůta A2166.67%
39.Jůza Jaroslav, Vintr JosefTJ Sokol Břasy A2166.67%
40.Pangrác Martin, Horák LiborSK Jiskra Domažlice A2166.67%
41.Chvátal Martin, Pitra FrantišekTJ Sokol Bor B1150.00%
42.Pitra František, Krivda FrantišekTJ Sokol Bor B1150.00%
43.Macháček Radek, Uhlíř MarekUnion Plzeň C1150.00%
44.Mareš Daniel, Marešová Zdeňka ml.SK Jiskra Domažlice A1150.00%
45.Protiva Jan, Roch TomášTJ Sokol Lhůta A1150.00%
46.Vycudilík Jan, Auterský VáclavTJ Sokol Plzeň V. B3350.00%
47.Panský Miroslav, Havlíček StanislavTJ Sokol Plzeň V. B1150.00%
48.Ulbrich Ondřej, Roch TomášTJ Sokol Lhůta A3350.00%
49.Jůza Jaroslav, Sýkora DavidTJ Sokol Břasy A1150.00%
50.Matoušová Aneta, Habl JakubTJ Sokol Břasy A1150.00%
51.Jůza Jaroslav, Jícha PavelTJ Sokol Břasy A1150.00%
52.Krieger Ladislav, Hrčka JaroslavTJ Sokol Bor B1150.00%
53.Krivda František, Bočan MiroslavTJ Sokol Bor B1150.00%
54.Rolník Tomáš, Krivda FrantišekTJ Sokol Bor B1233.33%
55.Jůza Jaroslav, Bělohlávek LuděkTJ Sokol Břasy A1233.33%
56.Vyleta Michal ml., Kuncl DenisTJ Sokol Plzeň V. A1233.33%
57.Horák Libor, Marešová Zdeňka ml.SK Jiskra Domažlice A1233.33%
58.Vintr Josef, Sýkora DavidTJ Sokol Břasy A1233.33%
59.Mezera Petr, Uhlíř MarekUnion Plzeň C1233.33%
60.Sommer Patrik, Mazura DavidKOC Sušice A1233.33%
61.Kysela Martin, Čákorová TerezaSKUŘ Plzeň C1233.33%
62.Korbel Petr, Městka PetrSKUŘ Plzeň B1233.33%
63.Kuncl Denis, Pechman PetrTJ Sokol Plzeň V. A1233.33%
64.Kysela Martin, Kysela FilipSKUŘ Plzeň C1233.33%
65.Krivda František, Chvátal MartinTJ Sokol Bor B1233.33%
66.Gabriel Karel, Látka JanTJ Sokol Domažlice A1233.33%
67.Boura Lukáš, Dostál OndřejTJ Sokol Mirošov A1325.00%
68.Baštář Ondřej, Mareš DanielSK Jiskra Domažlice A1325.00%
69.Mezera Petr, Kypta MichalUnion Plzeň C1325.00%
70.Vladyka Jakub, Šperl JakubTJ Dobřany A1325.00%
71.Kuncl Denis, Hoang TonyTJ Sokol Plzeň V. A1420.00%
72.Mezera Petr, Duchoň AntonínUnion Plzeň C1420.00%
73.Kříž Michal, Panzer TomášUnion Plzeň C010.00%
74.Dědíček Jaroslav, Učík RudolfTJ Sokol Bor B010.00%
75.Krivda Daniel, Dědíček JaroslavTJ Sokol Bor B010.00%
76.Láriš Petr, Holý Pavel ml.KOC Sušice A010.00%
77.Somolík Miloš, Pták LubošTJ Sokol Břasy A010.00%
78.Pitra František, Rolník TomášTJ Sokol Bor B010.00%
79.Pour Pavel, Krivda DanielTJ Sokol Bor B010.00%
80.Holý Pavel ml., Leipelt LukášKOC Sušice A010.00%
81.Chvátal Martin, Rolník TomášTJ Sokol Bor B010.00%
82.Panzer Tomáš, Mezera PetrUnion Plzeň C010.00%
83.Noha Miroslav, Rolník TomášTJ Sokol Bor B010.00%
84.Krieger Ladislav, Učík RudolfTJ Sokol Bor B010.00%
85.Dědíček Jaroslav, Pour PavelTJ Sokol Bor B010.00%
86.Krivda František, Noha MiroslavTJ Sokol Bor B010.00%
87.Habl Jakub, Vintr JosefTJ Sokol Břasy A010.00%
88.Pangrác Jan, Horák LiborSK Jiskra Domažlice A010.00%
89.Habl Jakub, Sýkora DavidTJ Sokol Břasy A010.00%
90.Láriš Petr, Mazura DavidKOC Sušice A010.00%
91.Láriš Petr, Jarab JosefKOC Sušice A010.00%
92.Jícha Pavel, Somolík MilošTJ Sokol Břasy A010.00%
93.Chvátal Martin, Noha MiroslavTJ Sokol Bor B010.00%
94.Jůza Jaroslav, Lorenc TomášTJ Sokol Břasy A010.00%
95.Lopata Vladimír, Boura LukášTJ Sokol Mirošov A010.00%
96.Kunst Petr, Horek MartinSKUŘ Plzeň C010.00%
97.Vyskočil Marek, Dostál OndřejTJ Sokol Mirošov A010.00%
98.Baštář Ondřej, Nguyen LiborSK Jiskra Domažlice A010.00%
99.Láriš Petr, Leipelt LukášKOC Sušice A010.00%
100.Korbel Petr, Soukup MilošSKUŘ Plzeň B010.00%
101.Boura Lukáš, Lev MarekTJ Sokol Mirošov A010.00%
102.Horák Libor, Nguyen LiborSK Jiskra Domažlice A010.00%
103.Krieger Ladislav, Pitra FrantišekTJ Sokol Bor B010.00%
104.Somolík Miloš, Matoušová AnetaTJ Sokol Břasy A010.00%
105.Láriš Petr, Baierl TomášKOC Sušice A010.00%
106.Bělohlávek Luděk, Sedlecký JosefTJ Sokol Břasy A010.00%
107.Helus Jaroslav, Roubíček JanTJ Dobřany A010.00%
108.Pachner Jan, Gabriel PetrUnion Plzeň C010.00%
109.Boura Lukáš, Murlová DanaTJ Sokol Mirošov A010.00%
110.Vycudilík Jan, Panský MiroslavTJ Sokol Plzeň V. B020.00%
111.Holý Pavel ml., Baierl TomášKOC Sušice A020.00%
112.Vintr Josef, Matoušová AnetaTJ Sokol Břasy A020.00%
113.Boura Lukáš, Vyskočil MartinTJ Sokol Mirošov A020.00%
114.Horák Libor, Baštář OndřejSK Jiskra Domažlice A020.00%
115.Lorenc Tomáš, Sedlecký JosefTJ Sokol Břasy A020.00%
116.Duchoň Antonín, Uhlíř MarekUnion Plzeň C020.00%
117.Babický Josef, Murlová DanaTJ Sokol Mirošov A020.00%
118.Michal Jan st., Kašper PetrTJ Sokol Domažlice A020.00%
119.Jánský Marek, Kuncl DenisTJ Sokol Plzeň V. A020.00%
120.Marešová Zdeňka ml., Baštář OndřejSK Jiskra Domažlice A020.00%
121.Somolík Miloš, Sedlecký JosefTJ Sokol Břasy A020.00%
122.Fencl Václav, Kuncl DenisTJ Sokol Plzeň V. A020.00%
123.Nechutný Petr st., Šípek JosefTJ Sokol Horní Bělá A020.00%
124.Městka Petr, Mandík PetrSKUŘ Plzeň B020.00%
125.Nový Jaroslav, Nechutný Petr ml.TJ Sokol Horní Bělá A020.00%
126.Hoang Tony, Tran Duc Martin LamTJ Sokol Plzeň V. A030.00%
127.Kypta Michal, Duchoň AntonínUnion Plzeň C030.00%
128.Bělohlávek Luděk, Somolík MilošTJ Sokol Břasy A030.00%
129.Hofman Petr, Vycudilík JanTJ Sokol Plzeň V. B030.00%
130.Kuncl Denis, Tran Duc Martin LamTJ Sokol Plzeň V. A040.00%
131., KOC Sušice A040.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy