Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Krajský přebor 1.tř.sk.A
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Stanček Ivo, Stodola JanTJ Sokol Kdyně A200100.00%
2.Hoch Jiří, Franc ŠtěpánTJ Zdemyslice A19195.00%
3.Krejčíř Milan, Ludvík RomanSK Jiskra Domažlice B8188.89%
4.Kabát Martin, Kliment VladimírTJ Dioss Nýřany B16384.21%
5.Sladký Antonín, Reiser MiroslavKST Klatovy B13572.22%
6.Rojík Marek, Trefný JanTJ Sokol Horažďovice A14670.00%
7.Dolejš Pavel, Vohradský MarekTJ Dobřany B4266.67%
8.Korecký Filip, Gabriel PetrUnion Plzeň D4266.67%
9.Čermák Michal, Kolerus JaroslavTJ Dioss Nýřany A12763.16%
10.Hulín Jiří, Čada VladimírTJ Slavoj Stod B6460.00%
11.Jehlík Miroslav, Jehlíková PetraTJ Sokol Pocinovice A6460.00%
12.Čada Vladimír, Súkeník ZdeněkTJ Slavoj Stod B5455.56%
13.Kylián Zdeněk, Kříž MichalUnion Plzeň D6554.55%
14.Sazama Luboš, Chromek MiroslavTJ Sokol Pocinovice A7750.00%
15.Niedermayer Michal, Šimek AdamTJ Dioss Nýřany A6746.15%
16.Anetta Jan, Korecký FilipUnion Plzeň D4544.44%
17.Pangrác Jan, Bacík ZdeněkSK Jiskra Domažlice B3442.86%
18.März Miloslav, Homolka ZdeněkTJ Sokol Kdyně A81142.11%
19.Súkeník Zdeněk, Škrleta LubošTJ Slavoj Stod B3537.50%
20.Křesák Vojtěch, Vojáček Rudolf ml.TJ Sokol Horažďovice A61135.29%
21.Kollros Roman, Koval JanKST Klatovy B4833.33%
22.Švarc Václav, Švarc PavelTJ Zdemyslice A51327.78%
23.Kheil Lukáš, Zikmundovský MartinTJ Dioss Nýřany B51327.78%
24.Jarab Josef, Baierl TomášKOC Sušice B2625.00%
25.Škrleta Luboš, Kodirov KhudoyberdiTJ Slavoj Stod B2722.22%
26.Pangrác Jan, Pangrác AdamSK Jiskra Domažlice B1712.50%
27.Gabriel Petr, Kylián ZdeněkUnion Plzeň D060.00%
28.Jehlík Miroslav, Sazama AdamTJ Sokol Pocinovice A070.00%
Dvojice, které odehrály méně než 6 zápasů
1.Javorský Daniel, Kollros RomanKST Klatovy B30100.00%
2.Dienstbier Pavel, Dolejš PavelTJ Dobřany B20100.00%
3.Pangrác Jan, Marešová Zdeňka ml.SK Jiskra Domažlice B20100.00%
4.Stodola Jan, März MiloslavTJ Sokol Kdyně A20100.00%
5.Aschenbrenner Jan, Vítovec MiroslavKOC Sušice B20100.00%
6.Sazama Luboš, Svoboda LukášTJ Sokol Pocinovice A20100.00%
7.Láriš Petr st., Vítovec MiroslavKOC Sušice B20100.00%
8.Jehlík Miroslav, Haas VáclavTJ Sokol Pocinovice A10100.00%
9.Chromek Miroslav, Šmíd MartinTJ Sokol Pocinovice A10100.00%
10.Jehlík Miroslav, Koval JanKST Klatovy B10100.00%
11.Pastuch Jan, Vohradský MarekTJ Dobřany B10100.00%
12.Kříž Michal, Sýkora DavidUnion Plzeň D10100.00%
13.Jehlík Miroslav, Kollros RomanKST Klatovy B10100.00%
14.Gabriel Petr, Bistřický DavidUnion Plzeň D10100.00%
15.Krejčíř Milan, Bacík ZdeněkSK Jiskra Domažlice B10100.00%
16.Helus Jaroslav, Umner FilipTJ Dobřany B10100.00%
17.Kylián Zdeněk, Farajzl FilipUnion Plzeň D10100.00%
18.Kuneš Jaroslav st., Marešová Zdeňka ml.SK Jiskra Domažlice B10100.00%
19.Tůma Zdeněk, Křesák VojtěchTJ Sokol Horažďovice A10100.00%
20.Bacík Zdeněk, Nguyen LiborSK Jiskra Domažlice B10100.00%
21.Dolejš Pavel, Brant FrantišekTJ Dobřany B10100.00%
22.Kheil Lukáš, Kliment VladimírTJ Dioss Nýřany B10100.00%
23.Makoň Zdeněk, Šimek AdamTJ Dioss Nýřany A2166.67%
24.Vítovec Miroslav, Mazura PavelKOC Sušice B2166.67%
25.Pastuch Jan, Dienstbier PavelTJ Dobřany B2166.67%
26.Švarc Pavel, Hýsek TomášTJ Zdemyslice A2166.67%
27.Vohradský Marek, Dienstbier PavelTJ Dobřany B2166.67%
28.Sazama Luboš, Šmíd MartinTJ Sokol Pocinovice A2166.67%
29.Bacík Zdeněk, Ludvík RomanSK Jiskra Domažlice B3260.00%
30.Hrubý Petr, Dolejš PavelTJ Dobřany B1150.00%
31.Aschenbrenner Jan, Mazura PavelKOC Sušice B1150.00%
32.Leipelt Lukáš, Baierl TomášKOC Sušice B1150.00%
33.Růžička Radek, Rovňan RichardKOC Sušice B1150.00%
34.Sommer Václav, Jarab JosefKOC Sušice B1150.00%
35.Dienstbier Pavel, Helus JaroslavTJ Dobřany B1150.00%
36.Jehlíková Petra, Sazama AdamTJ Sokol Pocinovice A1150.00%
37.Pastuch Jan, Helus JaroslavTJ Dobřany B1150.00%
38.Jarab Josef, Leipelt LukášKOC Sušice B1150.00%
39.Korecký Filip, Vintr JosefUnion Plzeň D1150.00%
40.Brant František, Dienstbier PavelTJ Dobřany B1233.33%
41.Niedermayer Michal, Makoň ZdeněkTJ Dioss Nýřany A1325.00%
42.Jarab Josef, Mazura PavelKOC Sušice B1325.00%
43.Dienstbier Pavel, Umner FilipTJ Dobřany B1420.00%
44.Ludvík Roman, Kuneš Jaroslav st.SK Jiskra Domažlice B010.00%
45.Leipelt Lukáš, Mazura PavelKOC Sušice B010.00%
46.Pangrác Jan, Nguyen LiborSK Jiskra Domažlice B010.00%
47.Vojáček Rudolf ml., Buriánek MartinTJ Sokol Horažďovice A010.00%
48.Jehlík Miroslav, Šmíd MartinTJ Sokol Pocinovice A010.00%
49.Fronk Pavel, Nguyen LiborSK Jiskra Domažlice B010.00%
50.Baierl Tomáš, Vítovec MiroslavKOC Sušice B010.00%
51.Reiser Miroslav, Koval JanKST Klatovy B010.00%
52.Janda Vladimír, Zikmundovský MartinTJ Dioss Nýřany B010.00%
53.Urbanec Matěj, Hrubý PetrTJ Dobřany B010.00%
54.Vintr Josef, Sýkora DavidUnion Plzeň D010.00%
55.Hrubý Petr, Malý JosefTJ Dobřany B010.00%
56.Jarab Josef, Milfort Jiří st.KOC Sušice B010.00%
57.Alexa Vlastimil, Šlajch StanislavTJ Dioss Nýřany B010.00%
58.Sazama Luboš, Sazama AdamTJ Sokol Pocinovice A010.00%
59.Kheil Lukáš, Šlajch StanislavTJ Dioss Nýřany B010.00%
60.Kříž Michal, Farajzl FilipUnion Plzeň D010.00%
61.Vintr Josef, Kylián ZdeněkUnion Plzeň D010.00%
62.Brant František, Hrubý PetrTJ Dobřany B010.00%
63.Sazama Adam, Chromek MiroslavTJ Sokol Pocinovice A010.00%
64.Gabriel Roman, Zikmundovský MartinTJ Dioss Nýřany B010.00%
65.Niedermayer Michal, Kolerus JaroslavTJ Dioss Nýřany A010.00%
66.Čermák Michal, Makoň ZdeněkTJ Dioss Nýřany A010.00%
67.Milfort Jiří st., Vítek PetrKOC Sušice B010.00%
68.Helus Jaroslav, Sedláček ŠtěpánTJ Dobřany B010.00%
69.Kliment Vladimír, Šlajch StanislavTJ Dioss Nýřany B010.00%
70.Sedláček Štěpán, Hrubý PetrTJ Dobřany B010.00%
71.Marešová Zdeňka, Pangrác AdamSK Jiskra Domažlice B010.00%
72.Aschenbrenner Jan, Jarab JosefKOC Sušice B010.00%
73.Růžička Radek, Vítovec MiroslavKOC Sušice B010.00%
74.Šmíd Martin, Jehlíková PetraTJ Sokol Pocinovice A010.00%
75.Křesák Vojtěch, Trefný JanTJ Sokol Horažďovice A020.00%
76.Rojík Marek, Vojáček Rudolf ml.TJ Sokol Horažďovice A020.00%
77.Aschenbrenner Jan, Baierl TomášKOC Sušice B020.00%
78.Niedermayer Michal, Čermák MichalTJ Dioss Nýřany A020.00%
79.Aschenbrenner Jan, Rovňan RichardKOC Sušice B020.00%
80.Mazura Pavel, Baierl TomášKOC Sušice B020.00%
81.Dolejš Pavel, Sedláček ŠtěpánTJ Dobřany B020.00%
82.Škrleta Luboš, Čada VladimírTJ Slavoj Stod B020.00%
83.Hořan Milan, Škrleta LubošTJ Slavoj Stod B020.00%
84.Hulín Jiří, Súkeník ZdeněkTJ Slavoj Stod B020.00%
85.Dolejš Pavel, Vohradský JiříTJ Dobřany B030.00%
86.Kollros Roman, Novák Milan ml.KST Klatovy B030.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy