Úspěšnost čtyřher - Krajský přebor 1.tř.sk.A
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Stanček Ivo, Stodola JanTJ Sokol Kdyně A130100.00%
2.Krejčíř Milan, Ludvík RomanSK Jiskra Domažlice B60100.00%
3.Hoch Jiří, Franc ŠtěpánTJ Zdemyslice A11191.67%
4.Reiser Miroslav, Sladký AntonínKST Klatovy B11284.62%
5.Kabát Martin, Kliment VladimírTJ Dioss Nýřany B10283.33%
6.Kylián Zdeněk, Kříž MichalUnion Plzeň D5271.43%
7.Kolerus Jaroslav, Čermák MichalTJ Dioss Nýřany A7370.00%
8.Trefný Jan, Rojík MarekTJ Sokol Horažďovice A6366.67%
9.Hulín Jiří, Čada VladimírTJ Slavoj Stod B6460.00%
10.Bacík Zdeněk, Ludvík RomanSK Jiskra Domažlice B3260.00%
11.Niedermayer Michal, Šimek AdamTJ Dioss Nýřany A4357.14%
12.Chromek Miroslav, Sazama LubošTJ Sokol Pocinovice A5455.56%
13.März Miloslav, Homolka ZdeněkTJ Sokol Kdyně A6746.15%
14.Anetta Jan, Korecký FilipUnion Plzeň D4544.44%
15.Zikmundovský Martin, Kheil LukášTJ Dioss Nýřany B4544.44%
16.Vojáček Rudolf ml., Křesák VojtěchTJ Sokol Horažďovice A3537.50%
17.Súkeník Zdeněk, Škrleta LubošTJ Slavoj Stod B3537.50%
18.Dienstbier Pavel, Umner FilipTJ Dobřany B1420.00%
19.Kollros Roman, Koval JanKST Klatovy B2820.00%
20.Pangrác Jan, Pangrác AdamSK Jiskra Domažlice B1614.29%
21.Švarc Václav, Švarc PavelTJ Zdemyslice A1910.00%
22.Jehlík Miroslav, Sazama AdamTJ Sokol Pocinovice A050.00%
Dvojice, které odehrály méně než 4 zápasy
1.Javorský Daniel, Kollros RomanKST Klatovy B30100.00%
2.Aschenbrenner Jan, Vítovec MiroslavKOC Sušice B20100.00%
3.Pangrác Jan, Marešová Zdeňka ml.SK Jiskra Domažlice B20100.00%
4.Láriš Petr st., Vítovec MiroslavKOC Sušice B20100.00%
5.Gabriel Petr, Korecký FilipUnion Plzeň D20100.00%
6.Gabriel Petr, Bistřický DavidUnion Plzeň D10100.00%
7.Chromek Miroslav, Šmíd MartinTJ Sokol Pocinovice A10100.00%
8.Jehlík Miroslav, Haas VáclavTJ Sokol Pocinovice A10100.00%
9.Pastuch Jan, Vohradský MarekTJ Dobřany B10100.00%
10.Kříž Michal, Sýkora DavidUnion Plzeň D10100.00%
11.Krejčíř Milan, Bacík ZdeněkSK Jiskra Domažlice B10100.00%
12.Dolejš Pavel, Brant FrantišekTJ Dobřany B10100.00%
13.Tůma Zdeněk, Křesák VojtěchTJ Sokol Horažďovice A10100.00%
14.Kheil Lukáš, Kliment VladimírTJ Dioss Nýřany B10100.00%
15.Bacík Zdeněk, Nguyen LiborSK Jiskra Domažlice B10100.00%
16.Švarc Pavel, Hýsek TomášTJ Zdemyslice A2166.67%
17.Leipelt Lukáš, Baierl TomášKOC Sušice B1150.00%
18.Sommer Václav, Jarab JosefKOC Sušice B1150.00%
19.Vohradský Marek, Dolejš PavelTJ Dobřany B1150.00%
20.Jehlíková Petra, Sazama AdamTJ Sokol Pocinovice A1150.00%
21.Dienstbier Pavel, Helus JaroslavTJ Dobřany B1150.00%
22.Pastuch Jan, Helus JaroslavTJ Dobřany B1150.00%
23.Hrubý Petr, Dolejš PavelTJ Dobřany B1150.00%
24.Růžička Radek, Rovňan RichardKOC Sušice B1150.00%
25.Šimek Adam, Makoň Zdeněk ml.TJ Dioss Nýřany A1150.00%
26.Jehlíková Petra, Jehlík MiroslavTJ Sokol Pocinovice A1233.33%
27.Mazura Pavel, Jarab JosefKOC Sušice B1233.33%
28.Makoň Zdeněk ml., Niedermayer MichalTJ Dioss Nýřany A1233.33%
29.Brant František, Dienstbier PavelTJ Dobřany B1233.33%
30.Bacík Zdeněk, Pangrác JanSK Jiskra Domažlice B1233.33%
31.Marešová Zdeňka, Pangrác AdamSK Jiskra Domažlice B010.00%
32.Janda Vladimír, Zikmundovský MartinTJ Dioss Nýřany B010.00%
33.Vintr Josef, Kylián ZdeněkUnion Plzeň D010.00%
34.Gabriel Roman, Zikmundovský MartinTJ Dioss Nýřany B010.00%
35.Brant František, Hrubý PetrTJ Dobřany B010.00%
36.Sazama Adam, Chromek MiroslavTJ Sokol Pocinovice A010.00%
37.Čada Vladimír, Súkeník ZdeněkTJ Slavoj Stod B010.00%
38.Sazama Luboš, Sazama AdamTJ Sokol Pocinovice A010.00%
39.Sedláček Štěpán, Hrubý PetrTJ Dobřany B010.00%
40.Kříž Michal, Farajzl FilipUnion Plzeň D010.00%
41.Aschenbrenner Jan, Mazura PavelKOC Sušice B010.00%
42.Vintr Josef, Sýkora DavidUnion Plzeň D010.00%
43.Mazura Pavel, Leipelt LukášKOC Sušice B010.00%
44.Urbanec Matěj, Hrubý PetrTJ Dobřany B010.00%
45.Aschenbrenner Jan, Rovňan RichardKOC Sušice B010.00%
46.Hrubý Petr, Malý JosefTJ Dobřany B010.00%
47.Niedermayer Michal, Kolerus JaroslavTJ Dioss Nýřany A010.00%
48.Čermák Michal, Makoň Zdeněk ml.TJ Dioss Nýřany A010.00%
49.Alexa Vlastimil, Šlajch StanislavTJ Dioss Nýřany B010.00%
50.Šmíd Martin, Jehlíková PetraTJ Sokol Pocinovice A010.00%
51.Kheil Lukáš, Šlajch StanislavTJ Dioss Nýřany B010.00%
52.Jarab Josef, Milfort Jiří st.KOC Sušice B010.00%
53.Dolejš Pavel, Sedláček ŠtěpánTJ Dobřany B020.00%
54.Niedermayer Michal, Čermák MichalTJ Dioss Nýřany A020.00%
55.Aschenbrenner Jan, Baierl TomášKOC Sušice B020.00%
56.Hořan Milan, Škrleta LubošTJ Slavoj Stod B020.00%
57.Rojík Marek, Vojáček Rudolf ml.TJ Sokol Horažďovice A020.00%
58.Křesák Vojtěch, Trefný JanTJ Sokol Horažďovice A020.00%
59.Škrleta Luboš, Čada VladimírTJ Slavoj Stod B020.00%
60.Hulín Jiří, Súkeník ZdeněkTJ Slavoj Stod B020.00%
61.Jarab Josef, Baierl TomášKOC Sušice B030.00%
62.Gabriel Petr, Kylián ZdeněkUnion Plzeň D030.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy