Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Krajský přebor 1.tř.sk.B
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Hofman Petr ml., Ruckauf MichalTJ Sokol Skomelno A17480.95%
2.Kovanda Jiří, Kotva PavelTJ Město Zbiroh A15575.00%
3.Egermaier Jakub, Havránek PetrTJ Sokol Plzeň V. C9375.00%
4.Tran Duc Martin Lam, Hoang TonyTJ Sokol Plzeň V. C6275.00%
5.Kubík Libor, Vild JanTJ Sokol Klabava A14573.68%
6.Hach Václav, Hodek MartinTJ Sokol Nezvěstice A14573.68%
7.Šilhánek Martin, Zoubele Slavomír ml.TJ Sokol Nezvěstice A13572.22%
8.Kalavský Marcel, Sýkora FrantišekST DDM Stříbro A4266.67%
9.März Tomáš, Hořan MarekTJ Slavoj Stod A5362.50%
10.Šiška Petr, Nálevka JaroslavSK Nevid A9660.00%
11.Hofman Martin, Šmíd JosefTJ Sokol Skomelno A11857.89%
12.Adam Ondřej, Hošťálek JosefST DDM Stříbro A4357.14%
13.März Tomáš, Rauner VáclavTJ Slavoj Stod A6554.55%
14.Mudra Jan, Hobl PavelTJ Hrádek A10952.63%
15.Dobrý Václav, Ungr Jan II.TJ Sokol Těně A9950.00%
16.Poch Pavel, Dvořák JaroslavTJ Sokol Těně A8850.00%
17.Krákora Tomáš, Soukup LukášTJ Hrádek A5550.00%
18.Toman Josef, Hájek MilanTJ Sokol Klabava A4450.00%
19.Adam Ondřej, Sýkora FrantišekST DDM Stříbro A3442.86%
20.Jerling Jaroslav, Kotva DavidTJ Město Zbiroh A71041.18%
21.Čada Zdeněk, Matějka MartinSK Nevid A71236.84%
22.Zábranský Hynek, März OndřejTJ Slavoj Stod A4736.36%
23.Poch Pavel, Lysák StanislavTJ Sokol Těně A2433.33%
24.Krejčí Antonín, Vasilečko MichalTJ Slavoj Chodová Planá A2433.33%
25.Šrámek Martin, Skyba AntonínTJ Sokol Kralovice A2722.22%
26.Soukup Zdeněk, Haišman JaroslavTJ Slavoj Chodová Planá A2820.00%
27.Kalavský Marcel, Hošťálek JosefST DDM Stříbro A1516.67%
Dvojice, které odehrály méně než 6 zápasů
1.Hájek Milan, Kozelka MartinTJ Sokol Klabava A20100.00%
2.Kolena Jakub, Malčikov PavelTJ Sokol Kralovice A10100.00%
3.Lysák Stanislav, Dobrý VáclavTJ Sokol Těně A10100.00%
4.Šrámek Martin, Habl JakubTJ Sokol Kralovice A10100.00%
5.Malík Roman, Soukup ZdeněkTJ Slavoj Chodová Planá A10100.00%
6.Habl Jakub, Kolena JakubTJ Sokol Kralovice A10100.00%
7.Havránek Petr, Nguyen Hai KimTJ Sokol Plzeň V. C10100.00%
8.Kubovský Jiří, Hošťálek MilanST DDM Stříbro A10100.00%
9.Hořan Marek, Rauner VáclavTJ Slavoj Stod A10100.00%
10.Havránek Petr, Fencl VáclavTJ Sokol Plzeň V. C10100.00%
11.März Ondřej, Šleis PetrTJ Slavoj Stod A10100.00%
12.Skyba Martin, Šrámek MartinTJ Sokol Kralovice A4180.00%
13.Hájek Milan, Šauer DavidTJ Sokol Klabava A3175.00%
14.Janík Ladislav, Soukup LukášTJ Hrádek A3175.00%
15.Kalavský Marcel, Kubovský JiříST DDM Stříbro A3175.00%
16.Fencl Václav, Klimeš DanielTJ Sokol Plzeň V. C2166.67%
17.Šrámek Martin, Csukás KarolTJ Sokol Kralovice A2166.67%
18.Janík Ladislav, Krákora TomášTJ Hrádek A3260.00%
19.Hájek Milan, Bradna ZdeněkTJ Sokol Klabava A3260.00%
20.Tran Duc Martin Lam, Klimeš DanielTJ Sokol Plzeň V. C1150.00%
21.Tran Duc Martin Lam, Fencl VáclavTJ Sokol Plzeň V. C1150.00%
22.Šrámek Martin, Kolena JakubTJ Sokol Kralovice A1150.00%
23.Krejčí Antonín, Soukup ZdeněkTJ Slavoj Chodová Planá A1150.00%
24.Havránek Petr, Klimeš DanielTJ Sokol Plzeň V. C1150.00%
25.Hoang Tony, Fencl VáclavTJ Sokol Plzeň V. C1150.00%
26.Hoang Tony, Egermaier JakubTJ Sokol Plzeň V. C1150.00%
27.Kalavský Marcel, Adam OndřejST DDM Stříbro A1150.00%
28.Krejčí Antonín, Haišman JaroslavTJ Slavoj Chodová Planá A1150.00%
29.Adam Ondřej, Kubovský JiříST DDM Stříbro A1150.00%
30.Šleis Petr, Konrady VladimírTJ Slavoj Stod A1150.00%
31.Habl Jakub, Skyba AntonínTJ Sokol Kralovice A1150.00%
32.Hošťálek Josef, Sýkora FrantišekST DDM Stříbro A1325.00%
33.Habl Jakub, Skyba MartinTJ Sokol Kralovice A1325.00%
34.Nálevka Jaroslav, Pezlar RomanSK Nevid A1420.00%
35.März Ondřej, Hořan MarekTJ Slavoj Stod A1420.00%
36.Haišman Jaroslav, Alexa MarcelTJ Slavoj Chodová Planá A010.00%
37.Skyba Martin, Csukás KarolTJ Sokol Kralovice A010.00%
38.Hobl Pavel, Janík LadislavTJ Hrádek A010.00%
39.Hájek Milan, Kubík LiborTJ Sokol Klabava A010.00%
40.Ungr Jan II., Lysák StanislavTJ Sokol Těně A010.00%
41.Egermaier Jakub, Le Thanh TungTJ Sokol Plzeň V. C010.00%
42.Duraj Vojtěch, Kubík LiborTJ Sokol Klabava A010.00%
43.Skyba Martin, Skyba AntonínTJ Sokol Kralovice A010.00%
44.Soukup Zdeněk, Vasilečko MichalTJ Slavoj Chodová Planá A010.00%
45.Tran Duc Martin Lam, Havránek PetrTJ Sokol Plzeň V. C010.00%
46.Dobrý Václav, Hájek DušanTJ Sokol Těně A010.00%
47.Kahovec Ladislav, Hofman MartinTJ Sokol Skomelno A010.00%
48.Hoang Tony, Havránek PetrTJ Sokol Plzeň V. C010.00%
49.Skyba Martin, Kolena JakubTJ Sokol Kralovice A010.00%
50.Krákora Tomáš, Matoušová AnetaTJ Hrádek A010.00%
51.Kahovec Ladislav, Hofman Petr ml.TJ Sokol Skomelno A010.00%
52.Šiška Petr, Pezlar RomanSK Nevid A010.00%
53.Csukás Karol, TJ Sokol Kralovice A010.00%
54.Adam Ondřej, Hošťálek MilanST DDM Stříbro A010.00%
55.Kolena Jakub, Skyba AntonínTJ Sokol Kralovice A010.00%
56.Krejčí Antonín, Alexa DavidTJ Slavoj Chodová Planá A010.00%
57.Šauer David, Vild JanTJ Sokol Klabava A010.00%
58.Krejčí Antonín, Alexa MarcelTJ Slavoj Chodová Planá A010.00%
59.Oliverius Josef, Hofman MartinTJ Sokol Skomelno A020.00%
60.Kubovský Jiří, Chalupecký ZdeněkST DDM Stříbro A020.00%
61.Vasilečko Michal, Alexa MarcelTJ Slavoj Chodová Planá A020.00%
62.Tran Duc Martin Lam, Egermaier JakubTJ Sokol Plzeň V. C020.00%
63.Csukás Karol, Kolena JakubTJ Sokol Kralovice A020.00%
64.Rousek Petr, Janík LadislavTJ Hrádek A020.00%
65.Zábranský Hynek, Rauner VáclavTJ Slavoj Stod A020.00%
66.Pezlar Roman, Matějka MartinSK Nevid A020.00%
67.Kotva Petr, Kotva DavidTJ Město Zbiroh A020.00%
68., TJ Sokol Klabava A030.00%
69.Klimeš Daniel, Lang DavidTJ Sokol Plzeň V. C030.00%
70.Malík Roman, Krejčí AntonínTJ Slavoj Chodová Planá A030.00%
71.Hořan Marek, Šleis PetrTJ Slavoj Stod A030.00%
72.Habl Jakub, Csukás KarolTJ Sokol Kralovice A030.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy