Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Krajský přebor 2.tř.sk.A
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Mandák Pavel, Mandák LukášTJ Sokol Horažďovice B16194.12%
2.Herzer Jan, Mráz VáclavTJ Dynamo Horšovský Týn A8188.89%
3.Šteffel Radek, Písařík ZdeněkTJ Dynamo Horšovský Týn A7187.50%
4.Mandík Karel, Hes VladimírTJ Sokol Staňkov A8280.00%
5.Brant František, Vohradský JiříTJ Dobřany C7277.78%
6.Nedoma Lukáš, Koval LukášKST Klatovy C12475.00%
7.Stanček Martin, Jankulík MartinTJ Sokol Kdyně B17673.91%
8.Hromádko Pavel, Látka JanTJ Sokol Domažlice B9469.23%
9.Mráz Václav, Písařík ZdeněkTJ Dynamo Horšovský Týn A8466.67%
10.Sládek Jaroslav, Stach JiříTJ Sokol Spálené Poříčí A7463.64%
11.Svoboda Lukáš, Šmíd MartinTJ Sokol Pocinovice B7463.64%
12.Šimanovský Robert, Šimanovský MarekTJ Sokol Horažďovice B12763.16%
13.Milfort Jiří st., Vítek PetrKOC Sušice C13861.90%
14.Strakoš Miroslav, Nový RadekTJ Sokol Blížejov A151157.69%
15.Kesman Karel, Belfín Karel ml.KST Klatovy C8657.14%
16.Stach Petr, Balek JanTJ Sokol Spálené Poříčí A131056.52%
17.Šleis Petr, Hořan MilanTJ Slavoj Stod C6554.55%
18.Strakoš Milan, Ševčík JiříTJ Sokol Blížejov A10952.63%
19.Stróž Vladimír, Glatz KarelSK Poběžovice A101245.45%
20.Kuneš Václav, Syrový VáclavSK Poběžovice A7943.75%
21.Plassová Jana, Hlavatý PetrTJ Sokol Kdyně B91636.00%
22.Stach Jiří, Bohdan PetrTJ Sokol Spálené Poříčí A4833.33%
23.Tochor Jiří, Dufek JanTJ Sokol Kdyně C4930.77%
24.Bauer Pavel, Oliva PetrTJ Sokol Staňkov A2625.00%
25.Dobiáš Jan, Jung MilanTJ Sokol Pocinovice B31516.67%
Dvojice, které odehrály méně než 8 zápasů
1.Dolejš Pavel, Vohradský JiříTJ Dobřany C60100.00%
2.Nedoma Lukáš, Koval JanKST Klatovy C50100.00%
3.Hromádko Pavel, Kočka PavelTJ Sokol Domažlice B50100.00%
4.Umner Filip, Hrubý PetrTJ Dobřany C30100.00%
5.Nedoma Lukáš, Belfín Karel ml.KST Klatovy C30100.00%
6.Koval Jan, Belfín Karel ml.KST Klatovy C20100.00%
7.Mandák Pavel, Trefný JanTJ Sokol Horažďovice B20100.00%
8.Kuneš Václav, Kabourek MiroslavSK Poběžovice A20100.00%
9.Šteffel Radek, Mráz VáclavTJ Dynamo Horšovský Týn A20100.00%
10.Mirvald Jan, Rovňan RichardKOC Sušice C20100.00%
11.Dobiáš Jan, Jehlíková PetraTJ Sokol Pocinovice B20100.00%
12.Růžička Radek, Vítovec MiroslavKOC Sušice C20100.00%
13.Písařík Zdeněk, Herzer JanTJ Dynamo Horšovský Týn A20100.00%
14.Látka Jan, Beneš JaroslavTJ Sokol Domažlice B10100.00%
15.Šimanovský Marek, Trefný JanTJ Sokol Horažďovice B10100.00%
16.Sommer Václav, Vítovec MiroslavKOC Sušice C10100.00%
17.Šteffel Radek, Němec JosefTJ Dynamo Horšovský Týn A10100.00%
18.Mandík Karel, Valečka JosefTJ Sokol Staňkov A10100.00%
19.Brant František, Dolejš PavelTJ Dobřany C10100.00%
20.Baksa Karel, Šleis PetrTJ Slavoj Stod C10100.00%
21.Nedoma Lukáš, Hnojská AndreaKST Klatovy C10100.00%
22.Buriánek Martin, Buriánek JanTJ Sokol Horažďovice B10100.00%
23.Hrubý Petr, Reitšpies LuděkTJ Dobřany C10100.00%
24.Svoboda Josef, Jandečka JindřichTJ Sokol Kdyně C10100.00%
25.Kesman Karel, Koval LukášKST Klatovy C10100.00%
26.Dobiáš Jan, Svoboda LukášTJ Sokol Pocinovice B10100.00%
27.Novotný Roman st., Šteffel RadekTJ Dynamo Horšovský Týn A10100.00%
28.Kodirov Khudoyberdi, Hořan MilanTJ Slavoj Stod C10100.00%
29.Šmíd Martin, Jehlíková PetraTJ Sokol Pocinovice B5183.33%
30.Helus Jaroslav, Umner FilipTJ Dobřany C5183.33%
31.Šimanovský Marek, Mandák LukášTJ Sokol Horažďovice B3175.00%
32.Šteffel Radek, Herzer JanTJ Dynamo Horšovský Týn A3175.00%
33.Sedláček Štěpán, Urbanec MatějTJ Dobřany C2166.67%
34.Hromádko Pavel, Úškrt AntonínTJ Sokol Domažlice B2166.67%
35.Leipelt Lukáš, Mirvald JanKOC Sušice C2166.67%
36.Oroš Karel, Mirvald JanKOC Sušice C3260.00%
37.Svoboda Lukáš, Jehlíková PetraTJ Sokol Pocinovice B1150.00%
38.Nováček Karel, Belfín Karel ml.KST Klatovy C1150.00%
39.Tochor Jiří, Kociánová DanaTJ Sokol Kdyně C1150.00%
40.Jung Milan, Jehlíková PetraTJ Sokol Pocinovice B2250.00%
41.Gardaš Josef, Fuchs MartinTJ Slavoj Stod C1150.00%
42.Oliva Petr, Mandík Karel st.TJ Sokol Staňkov A2250.00%
43.Helus Jaroslav, Urbanec MatějTJ Dobřany C1150.00%
44.Balek Jan, Bohdan PetrTJ Sokol Spálené Poříčí A1150.00%
45.Hnojská Andrea, Koval LukášKST Klatovy C1150.00%
46.Strakoš Milan, Rendl MiloslavTJ Sokol Blížejov A1150.00%
47.Oroš Karel, Leipelt LukášKOC Sušice C2250.00%
48.Kesman Karel, Koval JanKST Klatovy C1150.00%
49.Mandák Pavel, Šimanovský FilipTJ Sokol Horažďovice B1150.00%
50.Hrubý Petr, Brant FrantišekTJ Dobřany C1150.00%
51.Vítovec Miroslav, Leipelt LukášKOC Sušice C2250.00%
52.Kočka Pavel, Janovec Jiří st.TJ Sokol Domažlice B1150.00%
53.Němec Josef, Herzer JanTJ Dynamo Horšovský Týn A1233.33%
54.Vacíková Pavlína, Fuchs MartinTJ Slavoj Stod C1233.33%
55.Úškrt Antonín, Beneš JaroslavTJ Sokol Domažlice B1233.33%
56.Helus Jaroslav, Brant FrantišekTJ Dobřany C1233.33%
57.Baštář Vratislav, Beneš JaroslavTJ Sokol Domažlice B1233.33%
58.Kočka Pavel, Úškrt AntonínTJ Sokol Domažlice B1233.33%
59.Hes Vladimír, Bauer PavelTJ Sokol Staňkov A1325.00%
60.Beneš Jaroslav, Kočka PavelTJ Sokol Domažlice B1325.00%
61.Sedláček Štěpán, Macko MarekTJ Dobřany C010.00%
62.Šleis Petr, Konrady VladimírTJ Slavoj Stod C010.00%
63.Sedláček Štěpán, Šimek MarekTJ Dobřany C010.00%
64., TJ Sokol Kdyně C010.00%
65.Janovec Jiří st., Duffek MiroslavTJ Sokol Domažlice B010.00%
66.Vachovec Jan, Hrubý PetrTJ Dobřany C010.00%
67.Vohradský Jiří, Urbanec MatějTJ Dobřany C010.00%
68.Šmíd Martin, Šmíd JosefTJ Sokol Pocinovice B010.00%
69.Brant František, Umner FilipTJ Dobřany C010.00%
70.Svoboda Lukáš, Šmíd JosefTJ Sokol Pocinovice B010.00%
71.Vítovec Miroslav, Rovňan RichardKOC Sušice C010.00%
72.Baksa Karel, Vacíková PavlínaTJ Slavoj Stod C010.00%
73.Svoboda Josef, Kociánová DanaTJ Sokol Kdyně C010.00%
74.Konrady Vladimír, Baksa KarelTJ Slavoj Stod C010.00%
75.Konrady Vladimír, Islomov MukhammadjonTJ Slavoj Stod C010.00%
76.Sommer Václav, Leipelt LukášKOC Sušice C010.00%
77.Jandečka Jiří, Jandečka JindřichTJ Sokol Kdyně C010.00%
78.Hlavatá Jana, Jandečka JiříTJ Sokol Kdyně C010.00%
79.Beneš Jaroslav, Janovec Jiří st.TJ Sokol Domažlice B010.00%
80.Novák Petr, Strnad MiloslavTJ Sokol Domažlice B010.00%
81.Svoboda Josef, Jandečka JiříTJ Sokol Kdyně C010.00%
82.Úškrt Antonín, Strnad MiloslavTJ Sokol Domažlice B010.00%
83.März Ondřej, Fuchs MartinTJ Slavoj Stod C010.00%
84.Dufek Jan, Kociánová DanaTJ Sokol Kdyně C010.00%
85.Mandík Karel, Oliva PetrTJ Sokol Staňkov A010.00%
86.Syrový Václav, Král JanSK Poběžovice A010.00%
87.Dobiáš Jan, Šmíd JosefTJ Sokol Pocinovice B010.00%
88.Šobr Kristián, Fuchs MartinTJ Slavoj Stod C010.00%
89.Jung Milan, Šmíd MartinTJ Sokol Pocinovice B010.00%
90.Gardaš Josef, Šobr KarelTJ Slavoj Stod C010.00%
91.Herzer Jan, Plachý PavelTJ Dynamo Horšovský Týn A010.00%
92.Novák Petr, Duffek MiroslavTJ Sokol Domažlice B010.00%
93.Němec Josef, Písařík ZdeněkTJ Dynamo Horšovský Týn A010.00%
94.Vítovec Miroslav, Oroš KarelKOC Sušice C010.00%
95.Baksa Zdeněk, Gardaš JosefTJ Slavoj Stod C010.00%
96.Vacíková Pavlína, Baksa ZdeněkTJ Slavoj Stod C010.00%
97.Němec Josef, Novotný Roman st.TJ Dynamo Horšovský Týn A010.00%
98.Bauer Pavel, Mandík Karel st.TJ Sokol Staňkov A010.00%
99.Kuneš Václav, Glatz KarelSK Poběžovice A010.00%
100.Stach Petr, Bohdan PetrTJ Sokol Spálené Poříčí A010.00%
101.Beneš Jaroslav, Strnad MiloslavTJ Sokol Domažlice B020.00%
102.Šteffel Radek, Plachý PavelTJ Dynamo Horšovský Týn A020.00%
103.Stróž Vladimír, Syrový VáclavSK Poběžovice A020.00%
104.Hrubý Petr, Helus JaroslavTJ Dobřany C020.00%
105.Hrubý Petr, Sedláček ŠtěpánTJ Dobřany C020.00%
106.Baksa Karel, Baksa ZdeněkTJ Slavoj Stod C020.00%
107.Strakoš Milan, Pejsar Jiří ml.TJ Sokol Blížejov A020.00%
108.Jandečka Jiří, Dufek JanTJ Sokol Kdyně C020.00%
109.Vohradský Jiří, Hrubý PetrTJ Dobřany C020.00%
110.Konrady Vladimír, Baksa ZdeněkTJ Slavoj Stod C020.00%
111.Mirvald Jan, Vítek DavidKOC Sušice C020.00%
112.Islomov Mukhammadjon, März OndřejTJ Slavoj Stod C020.00%
113.Šobr Karel, Šobr KristiánTJ Slavoj Stod C020.00%
114.Bauer Pavel, Valečka JosefTJ Sokol Staňkov A020.00%
115.Kociánová Dana, Jandečka JiříTJ Sokol Kdyně C020.00%
116.Úškrt Antonín, Janovec Jiří st.TJ Sokol Domažlice B020.00%
117.Baksa Karel, Fuchs MartinTJ Slavoj Stod C030.00%
118.Mandík Karel st., Bauer OndřejTJ Sokol Staňkov A030.00%
119.Šleis Petr, Baksa ZdeněkTJ Slavoj Stod C030.00%
120.Valečka Josef, Mandík Karel st.TJ Sokol Staňkov A030.00%
121.Vítek Petr, Oroš KarelKOC Sušice C030.00%
122.Gardaš Josef, Baksa KarelTJ Slavoj Stod C030.00%
123.Šleis Petr, Vacíková PavlínaTJ Slavoj Stod C030.00%
124.Hes Vladimír, Oliva PetrTJ Sokol Staňkov A040.00%
125.Tochor Jiří, Jandečka JindřichTJ Sokol Kdyně C040.00%
126.Fuchs Martin, Islomov MukhammadjonTJ Slavoj Stod C040.00%
127.Svoboda Josef, Tochor JiříTJ Sokol Kdyně C050.00%
128.Kociánová Dana, Hlavatá JanaTJ Sokol Kdyně C070.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy