Úspěšnost čtyřher - 2.liga mužů sk.A
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Zlámal Jaromír, Čamr FrantišekAC Sparta Praha A11191.67%
2.Gireth Pavel, Medek JosefSKST Warmnis Liberec B7277.78%
3.Pejša Karel ml., Faktor RadovanTJ TATRAN SEDLČANY12570.59%
4.Kuba Josef, Belopotočan RomanTJ AVIA Čakovice9469.23%
5.Peko Štefan, Maruniak DominikSK Slavia Praha9469.23%
6.Kirchman Ondřej, Copák FrantišekUnion Plzeň A11568.75%
7.Žák Jan, Žaloudík JanTTC KARLOVARSKO 2020 CHEB6366.67%
8.Obertík Milan, Pour Pavel ml.TJ Sokol Bor11664.71%
9.Heinzl Lukáš, Hubáček FilipTJ Sokol Vodňany10662.50%
10.Matýsek Libor, Voňka JakubTJ Tatran KRPA Hostinné A6460.00%
11.Pinka Jan, Tschakert TomášTTC Litoměřice A7558.33%
12.Dráždil Roman, Kříž DominikTJ Sokol Bor9852.94%
13.Borovka Tomáš, Calta DavidTJ Sokol Vodňany8850.00%
14.Hervert Josef, Hruška Václav ml.TTC Litoměřice A5550.00%
15.Strejc Filip, Havlíček TomášAC Sparta Praha A6650.00%
16.Bucifal Aleš, Nejedlý PetrTJ Sokol Michle4544.44%
17.Dolejší Stanislav, Kříž Lubomír ml.TJ Sadská4544.44%
18.Kocura Jiří, Drechsler DušanTJ TATRAN SEDLČANY5838.46%
19.Pych Luděk ml., Kyncl JiříTJ Sadská3827.27%
20.Důra Matouš, Legát PetrUnion Plzeň A41126.67%
Dvojice, které odehrály méně než 9 zápasů
1.Rozínek Vojtěch, Novotný PetrSK Slavia Praha80100.00%
2.Hobl Lukáš, Žaloudík JanTTC KARLOVARSKO 2020 CHEB7187.50%
3.Levora Vojtěch, Kuchař JanTTC KARLOVARSKO 2020 CHEB4180.00%
4.Ezr Václav, Beran TomášSF SKK El Niňo Praha C5271.43%
5.Rýgl Vojtěch, Matýsek LiborTJ Tatran KRPA Hostinné A5271.43%
6.Pisár Jan, Podrazil VáclavSF SKK El Niňo Praha C5271.43%
7.Rozínek Vojtěch, Šálený DavidSK Slavia Praha5362.50%
8.Bořík Milan, Fencl JakubSKST Baník Most5362.50%
9.Pisár Jan, Ezr VáclavSF SKK El Niňo Praha C3260.00%
10.Hobl Lukáš, Levora VojtěchTTC KARLOVARSKO 2020 CHEB4357.14%
11.Voňka Jakub, Koubek VojtěchTJ Tatran KRPA Hostinné A2250.00%
12.Strejc Filip, Sochor DavidAC Sparta Praha A2250.00%
13.Bíma Miroslav, Keller FilipSKST Baník Most4450.00%
14.Benák Vít, Dvořák PetrTTC Elizza Praha B2340.00%
15.Přída Kryštof, Beran TomášSF SKK El Niňo Praha C3537.50%
16.Medek Josef, Zikmund AdamSKST Warmnis Liberec B2528.57%
17.Trajhan Miroslav, Pych Luděk ml.TJ Sadská1420.00%
18.Dolejší Stanislav, Trajhan MiroslavTJ Sadská1420.00%
19.Kočvara Martin, De Filippo MartinTJ AVIA Čakovice1516.67%
20.Gireth Pavel, Kaněra JanSKST Warmnis Liberec B1614.29%
21.Kaněra Jan, Zikmund AdamSKST Warmnis Liberec B1712.50%
22.Rýgl Vojtěch, Koubek VojtěchTJ Tatran KRPA Hostinné A070.00%
Dvojice, které odehrály méně než 4 zápasy
1.Dvořák Petr, Krameš JanTTC Elizza Praha B20100.00%
2.Krameš Jan, Benák VítTTC Elizza Praha B10100.00%
3.Rochowanski Pavel, Alka RostislavTTC Elizza Praha B10100.00%
4.Ezr Václav, Kopecký MichaelSF SKK El Niňo Praha C10100.00%
5.Pisár Jan, Beran TomášSF SKK El Niňo Praha C10100.00%
6.Kříž Lubomír ml., Pych Luděk ml.TJ Sadská10100.00%
7.Zacharda Jáchym, Knobloch MiroslavTTC Elizza Praha B10100.00%
8.Šedivý Zdeněk, Alka RostislavTTC Elizza Praha B10100.00%
9.Benák Jan, Janoštík PetrTJ Sokol Michle10100.00%
10.Pinka Jan, Woznicki PatrikTTC Litoměřice A10100.00%
11.Benák Vít, Knobloch MiroslavTTC Elizza Praha B10100.00%
12.Kočvara Martin, Hrnčiřík JanTJ AVIA Čakovice10100.00%
13.Zlámal Jaromír, Havlíček TomášAC Sparta Praha A10100.00%
14.Hrnčíř Jan, Hruška Václav ml.TTC Litoměřice A10100.00%
15.Ezr Václav, Gajda JonášSF SKK El Niňo Praha C10100.00%
16.Zacharda Jáchym, Krameš JanTTC Elizza Praha B10100.00%
17.Voňka Jakub, Voňka Karel ml.TJ Tatran KRPA Hostinné A10100.00%
18.Pisár Jan, Škalda JanSF SKK El Niňo Praha C10100.00%
19.Šálený David, Maruniak DominikSK Slavia Praha10100.00%
20.Komenda Karel, Knobloch MiroslavTTC Elizza Praha B10100.00%
21.Šedivý Zdeněk, Knobloch MiroslavTTC Elizza Praha B10100.00%
22.Hruška Václav ml., Skokan ViktorTTC Litoměřice A10100.00%
23.Bořík Milan, Holovčák JiříSKST Baník Most10100.00%
24.Benák Vít, Komenda KarelTTC Elizza Praha B2166.67%
25.Keller Filip, Fencl JakubSKST Baník Most2166.67%
26.Zacharda Jáchym, Benák VítTTC Elizza Praha B2166.67%
27.Šedivý Zdeněk, Thang Do TrongTTC Elizza Praha B2166.67%
28.Bořík Milan, Keller FilipSKST Baník Most2166.67%
29.Bíma Miroslav, Holovčák JiříSKST Baník Most1150.00%
30.Zlámal Jaromír, Sochor DavidAC Sparta Praha A1150.00%
31.Dvořák Petr, Knobloch MiroslavTTC Elizza Praha B1150.00%
32.Hobl Lukáš, Kuchař JanTTC KARLOVARSKO 2020 CHEB1150.00%
33.Peko Štefan, Novotný PetrSK Slavia Praha1150.00%
34.Šedivý Zdeněk, Benák VítTTC Elizza Praha B1150.00%
35.Ezr Václav, Podrazil VáclavSF SKK El Niňo Praha C1233.33%
36.Ambrož Adam, Janoštík PetrTJ Sokol Michle1233.33%
37.Janoštík Petr, Hořejší RadimTJ Sokol Michle1233.33%
38.Belopotočan Roman, De Filippo MartinTJ AVIA Čakovice1233.33%
39.Janoštík Petr, Kadavý OndřejTJ Sokol Michle1233.33%
40.Koubek Vojtěch, Voňka Karel ml.TJ Tatran KRPA Hostinné A010.00%
41.Trajhan Miroslav, Kříž Lubomír ml.TJ Sadská010.00%
42., TTC Litoměřice A010.00%
43.Kirchman Ondřej, Vaněček PetrUnion Plzeň A010.00%
44.Hubáček Filip, Calta DavidTJ Sokol Vodňany010.00%
45.Voňka Jakub, Drahotský TomášTJ Tatran KRPA Hostinné A010.00%
46.Kočvara Martin, Slavíček Jan ml.TJ AVIA Čakovice010.00%
47.Pinka Jan, Hruška Václav ml.TTC Litoměřice A010.00%
48.Kabelka Jakub, Kočvara MartinTJ AVIA Čakovice010.00%
49.Černoch Jan, Janoštík PetrTJ Sokol Michle010.00%
50.Medek Josef, Kaněra JanSKST Warmnis Liberec B010.00%
51.Nejedlý Petr, Janoštík PetrTJ Sokol Michle010.00%
52.Komenda Karel, Thang Do TrongTTC Elizza Praha B010.00%
53.Ambrož Adam, Hořejší RadimTJ Sokol Michle010.00%
54.Voňka Karel ml., Rýgl VojtěchTJ Tatran KRPA Hostinné A010.00%
55.Lev Lukáš, Hruška Václav ml.TTC Litoměřice A010.00%
56.Komenda Karel, Šedivý ZdeněkTTC Elizza Praha B010.00%
57.Bořík Milan, Schmoranz PavelSKST Baník Most010.00%
58.Pinka Jan, Hervert JosefTTC Litoměřice A010.00%
59.Kočvara Martin, Vaňásek JiříTJ AVIA Čakovice010.00%
60.Důra Matouš, Pachner JanUnion Plzeň A010.00%
61.Dolejší Stanislav, Suchomel TomášTJ Sadská010.00%
62.Rozínek Vojtěch, Černý JiříSK Slavia Praha010.00%
63.Slavíček Jan ml., De Filippo MartinTJ AVIA Čakovice010.00%
64.Důra Matouš, Vaněček PetrUnion Plzeň A010.00%
65.Fencl Jakub, Bartes PetrSKST Baník Most010.00%
66.Dolejší Stanislav, Špinar RostislavTJ Sadská010.00%
67.Černoch Jan, Kučala ViktorTJ Sokol Michle010.00%
68.Lev Lukáš, Tschakert TomášTTC Litoměřice A010.00%
69.Hořejší Radim, Kadavý OndřejTJ Sokol Michle020.00%
70.Hervert Josef, Woznicki PatrikTTC Litoměřice A020.00%
71.Bucifal Aleš, Hořejší RadimTJ Sokol Michle020.00%
72.Levora Vojtěch, Špalek VítTTC KARLOVARSKO 2020 CHEB020.00%
73.Šedivý Zdeněk, Walker Clement JoeTTC Elizza Praha B020.00%
74.Kuba Josef, Kočvara MartinTJ AVIA Čakovice020.00%
75.Kučala Viktor, Hořejší RadimTJ Sokol Michle020.00%
76.Kuba Josef, Vaňásek JiříTJ AVIA Čakovice020.00%
77.Bíma Miroslav, Fencl JakubSKST Baník Most030.00%
78.Bíma Miroslav, Bořík MilanSKST Baník Most030.00%
79.Kocura Jiří, Janda JaromírTJ TATRAN SEDLČANY030.00%
80.Janoštík Petr, Bucifal AlešTJ Sokol Michle030.00%
81.Vaňásek Jiří, De Filippo MartinTJ AVIA Čakovice030.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy