Úspěšnost čtyřher - 3.liga mužů sk.C
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Novotný Petr, Kodym TomášTJ Sokol Stěžery A90100.00%
2.Lučan Martin, Ramírez FranciscoDTJ Hradec Králové B50100.00%
3.Antoš Jiří, Dospíšil Jiří ml.TTC Koral Tišnov8188.89%
4.Marek David, Viesner VojtěchTJ Sokol Borová-Korouhev5183.33%
5.Bezdíček Martin, Štieber BřetislavTJ Sokol Borová-Korouhev8280.00%
6.Jelínek Michal, Mádlo MartinTJ Jiskra Holice A7277.78%
7.Novák David, Mocek JanTJ Mikulčice7370.00%
8.Darmovzal Zdeněk, Koníček MichalTJ Sokol Lanžhot6366.67%
9.Herout František, Slavík RadekSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE4266.67%
10.Flíbor Zbyněk, Vašíček JanTJ Sokol Lanžhot5455.56%
11.Slavík Jan, Dufek LukášTJ Sokol Stěžery A3442.86%
12.Kolařík Jan, Kurka MilanTJ Mikulčice2340.00%
13.Vaculík Filip, Traxler JanSK Slatina2340.00%
14.Toufar Jan, Sirbu JakubTTC MS Brno C2340.00%
15.Bako Adam, Táborský JiříTJ Jiskra Holice A2528.57%
16.Andorko Pavel, Adam PetrKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B2528.57%
17.Vitula Josef, Palát Jiří ml.TTC Koral Tišnov1516.67%
Dvojice, které odehrály méně než 5 zápasů
1.Jakubský Filip, Pozník DavidDTJ Hradec Králové B30100.00%
2.Mádr Miloslav, Sivera AdamHB Ostrov H. Brod D30100.00%
3.Juroška Ivan, Tureček PetrTTC MS Brno C30100.00%
4.Bělohlávek Dominik, Merta JakubTJ Tesla Pardubice30100.00%
5.Sedlář Jakub, Palát Jiří ml.TTC Koral Tišnov2166.67%
6.Škopek Pavel, Loudín PetrSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE2166.67%
7.Dufek Lukáš, Brož PetrTJ Sokol Stěžery A2166.67%
8.Sirbu Jakub, Nespěšný HynekTTC MS Brno C2250.00%
9.Jeřábek Vladimír, Vaculík FilipSK Slatina1233.33%
10.Novák Aleš, Mádr MiloslavHB Ostrov H. Brod D1233.33%
11.Lukeš Marek, Marel DavidTJ Tesla Pardubice1325.00%
12.Nevřela Daniel, Škopek PavelSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE1325.00%
13.Toufar Jan, Juroška IvanTTC MS Brno C030.00%
14.Kuča Jan, Jeřábek VladimírSK Slatina030.00%
15.Vybíral Matouš, Marek JaroslavKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B040.00%
Dvojice, které odehrály méně než 3 zápasy
1.Šimonek Petr, Kleprlík MichalTJ Tesla Pardubice20100.00%
2.Traxler Jan, Fila MartinSK Slatina20100.00%
3.Marek David, Stránský MatějTJ Sokol Borová-Korouhev20100.00%
4.Bělohlávek Dominik, Kleprlík MichalTJ Tesla Pardubice20100.00%
5.Marek David, Vrba JanTJ Sokol Borová-Korouhev20100.00%
6.Šimonek Petr, Bělohlávek DominikTJ Tesla Pardubice10100.00%
7.Herout František, Babka DominikSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE10100.00%
8.Mocek Jan, Lamač PetrTJ Mikulčice10100.00%
9.Stehlík Oldřich, Vaigl MartinHB Ostrov H. Brod D10100.00%
10.Merta Jakub, Kleprlík MichalTJ Tesla Pardubice10100.00%
11.Sivera Adam, Vondráček FilipHB Ostrov H. Brod D10100.00%
12.Šimonek Petr, Černík JanTJ Tesla Pardubice10100.00%
13.Vaigl Martin, Záboj MatějHB Ostrov H. Brod D10100.00%
14.Jelínek Michal, Svojanovský RadimTJ Jiskra Holice A10100.00%
15.Merta Jakub, Kudýn PetrTJ Tesla Pardubice10100.00%
16.Darmovzal Zdeněk, Baláž BranislavTJ Sokol Lanžhot10100.00%
17.Darmovzal Zdeněk, Podrazil DavidTJ Sokol Lanžhot10100.00%
18.Marek Jaroslav, Ondrovčák RadekKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B1150.00%
19.Lamač Petr, Kolařík JanTJ Mikulčice1150.00%
20.Pozník David, Klemperer JanDTJ Hradec Králové B1150.00%
21.Ramírez Francisco, Tesolin RiccardoDTJ Hradec Králové B1150.00%
22.Pozník David, Tesolin RiccardoDTJ Hradec Králové B1150.00%
23.Hitzger Jakub, Vaigl MartinHB Ostrov H. Brod D1150.00%
24.Kurka Milan, Lamač PetrTJ Mikulčice1150.00%
25.Marek Jaroslav, Šalomoun IvoKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B010.00%
26.Bako Adam, Zajíček MiroslavTJ Jiskra Holice A010.00%
27.Isach Robert, Marel DavidTJ Tesla Pardubice010.00%
28.Oleksík Václav, Kuča JanSK Slatina010.00%
29.Novák Aleš, Záboj MatějHB Ostrov H. Brod D010.00%
30.Novák Aleš, Karel FilipHB Ostrov H. Brod D010.00%
31.Marek Jaroslav, Adam PetrKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B010.00%
32.Merta Jakub, Marel DavidTJ Tesla Pardubice010.00%
33.Vybíral Matouš, Svoboda AlešKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B010.00%
34.Oleksík Václav, Fila MartinSK Slatina010.00%
35.Marek David, Škalda JanTJ Sokol Borová-Korouhev010.00%
36.Vitula Josef, Sedlář JakubTTC Koral Tišnov010.00%
37.Novák Aleš, Sivera AdamHB Ostrov H. Brod D010.00%
38.Bako Adam, Socha ZdeněkTJ Jiskra Holice A010.00%
39.Tesolin Riccardo, Klemperer JanDTJ Hradec Králové B010.00%
40.Mádr Miloslav, Bártík TomášHB Ostrov H. Brod D010.00%
41.Nespěšný Hynek, Juroška IvanTTC MS Brno C010.00%
42.Ličbinský Roman, Střítežský RomanTTC MS Brno C010.00%
43.Juroška Ivan, Skála MarekTTC MS Brno C010.00%
44.Lučan Martin, Bittner MichalDTJ Hradec Králové B010.00%
45.Bártík Tomáš, Záboj MatějHB Ostrov H. Brod D010.00%
46.Ramírez Francisco, Pozník DavidDTJ Hradec Králové B010.00%
47.Dospíšil Jiří ml., Dospíšil Pavel ml.TTC Koral Tišnov010.00%
48.Herout František, Förster VojtěchSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE010.00%
49.Novák Aleš, Bártík TomášHB Ostrov H. Brod D010.00%
50.Nevřela Daniel, Slavík RadekSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE010.00%
51.Dospíšil Pavel ml., Vitula JosefTTC Koral Tišnov010.00%
52.Novák Aleš, Hitzger JakubHB Ostrov H. Brod D010.00%
53.Sedlář Jakub, Dospíšil Jiří ml.TTC Koral Tišnov010.00%
54.Kuchta Pavel, Táborský JiříTJ Jiskra Holice A010.00%
55.Lukeš Marek, Kudýn PetrTJ Tesla Pardubice010.00%
56.Černík Jan, Marel DavidTJ Tesla Pardubice020.00%
57.Loudín Petr, Nevřela DanielSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE020.00%
58.Lučan Martin, Jakubský FilipDTJ Hradec Králové B020.00%
59.Flíbor Zbyněk, Baláž BranislavTJ Sokol Lanžhot020.00%
60.Vybíral Matouš, Adam PetrKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B020.00%
61.Jeřábek Vladimír, Traxler JanSK Slatina020.00%
62.Táborský Jindřich, Smílek ZdeněkSK Slatina020.00%
63.Hrdlička Petr, Lamač PetrTJ Mikulčice020.00%
64.Ondrovčák Radek, Vybíral MatoušKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B020.00%
65.Sivera Adam, Vaigl MartinHB Ostrov H. Brod D020.00%
66.Barč Andrej, Juroška IvanTTC MS Brno C020.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy