Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Krajská soutěž 1. třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Brát Marek, Kocián LiborTJ Sparta Úpice A9375.00%
2.Kycelt Petr, Kycelt JakubSokol Chlumec n.C.10471.43%
3.Hauschwitz Pavel, Vitvar RomanTTC KB Vrchlabí10471.43%
4.Valčík Roman, Petřivý MichalTJ Lázně Bělohrad7370.00%
5.Brázda Adam, Studecký IvanTTC KB Vrchlabí10566.67%
6.Švorc Jan, Kollár ŠtěpánSalamandr Hradec Králové8466.67%
7.Šedivý Roman, Kycelt MartinSokol Chlumec n.C.9660.00%
8.Černohorský Jindřich, Mokrejš ZbyněkSokol České Meziříčí6460.00%
9.Hanzl Matěj, Šanc PřemyslSokol Stěžery B7558.33%
10.Klejch Filip, Klejch AdamTJ Lázně Bělohrad6554.55%
11.Marx Jan, Bárta PavelTJ Náchod6650.00%
12.Sedloňová Aneta, Klimeš ZbyšekTJ Náchod4450.00%
13.Hampl Michal, Běloušek JiříSalamandr Hradec Králové6746.15%
14.Voňka Karel ml., Drahotský TomášTatran Hostinné D5838.46%
15.Lulek Radim, Polívka MarianSokol České Meziříčí4833.33%
16.Rákosník Vladimír, Loskot VáclavTJ Sokol Stěžery C - KPST1811.11%
Dvojice, které odehrály méně než 8 zápasů
1.Píše Pavel, Grešo VojtěchDTJ Hradec Králové D40100.00%
2.Kodym Tomáš, Souček MartinSokol Stěžery B6185.71%
3.Trojan Luděk, Grešo VojtěchDTJ Hradec Králové D5271.43%
4.Cibor Pavel, Příborský DavidTJ Sokol Stěžery C - KPST4266.67%
5.Matuška Petr ml., Bartoš Petr st.Tatran Hostinné D3260.00%
6.Bartoš Petr st., Buchar PetrTatran Hostinné D2340.00%
7.Nedomlel Lukáš, Kadaník MartinSokol Jaroměř-Josefov 2 B2340.00%
8.Smékal Lubomír, Novotný MilanTJ Sparta Úpice A050.00%
Dvojice, které odehrály méně než 4 zápasy
1.Bílek Luboš, Kodym TomášSokol Stěžery B30100.00%
2.Nedomlel Lukáš, Kopecký PavelSokol Jaroměř-Josefov 2 B30100.00%
3.Brett Ondřej, Žežule OndřejTělocvičná jednota Sokol Nemyčeves20100.00%
4.Kocián Libor, Oláh JanTJ Sparta Úpice A20100.00%
5.Skákal Martin, Kalenský ŠtěpánDTJ Hradec Králové D20100.00%
6.Rákosník Vladimír, Hrbek MartinTJ Sokol Stěžery C - KPST10100.00%
7.Brett Ondřej, Stejskal TomášTělocvičná jednota Sokol Nemyčeves10100.00%
8.Valčík Roman, Klejch FilipTJ Lázně Bělohrad10100.00%
9.Cibor Pavel, Hrbek MartinTJ Sokol Stěžery C - KPST10100.00%
10.Záleský Martin, Skákal DominikDTJ Hradec Králové D10100.00%
11.Hanzl Matěj, Krása JakubSokol Stěžery B10100.00%
12.Šulc Milan, Petřivý MichalTJ Lázně Bělohrad10100.00%
13.Trč Tomáš, Brett OndřejTělocvičná jednota Sokol Nemyčeves10100.00%
14.Klemperer Jan, Daněk RomanDTJ Hradec Králové D10100.00%
15.Hanzl Matěj, Bílek LubošSokol Stěžery B10100.00%
16.Drahotský Tomáš, Dymák LadislavTatran Hostinné D10100.00%
17.Brázda Adam, Brázda MartinTTC KB Vrchlabí10100.00%
18.Bílek Luboš, Krása JakubSokol Stěžery B10100.00%
19.Voňka Karel ml., Matuška Petr ml.Tatran Hostinné D10100.00%
20.Cibor Pavel, Schlappl JaroslavTJ Sokol Stěžery C - KPST10100.00%
21.Trč Roman ml., Tomi MarekTělocvičná jednota Sokol Nemyčeves10100.00%
22.Klejch Adam, Petřivý MichalTJ Lázně Bělohrad2166.67%
23.Sedloňová Aneta, Solovic MartinTJ Náchod2166.67%
24.Smékal Lubomír, Glemba AdamTJ Sparta Úpice A2166.67%
25.Skákal Martin, Daněk RomanDTJ Hradec Králové D2166.67%
26.Píše Pavel, Daněk RomanDTJ Hradec Králové D1150.00%
27.Kostelecký Jan, Švorc JanSalamandr Hradec Králové1150.00%
28.Pugzík Antonín, Klemperer JanDTJ Hradec Králové D1150.00%
29.Bláha Petr, Fiala JosefSokol České Meziříčí1150.00%
30.Bartoš Petr st., Dymák LukášTatran Hostinné D1150.00%
31.Kadaník Martin, Havrlant ZdeněkSokol Jaroměř-Josefov 2 B1150.00%
32.Píše Pavel, Záleský MartinDTJ Hradec Králové D1150.00%
33.Nedomlel Lukáš, Havrlant ZdeněkSokol Jaroměř-Josefov 2 B1150.00%
34.Krulich Miloš, Joneš PatrikSokol Jaroměř-Josefov 2 B1150.00%
35.Grešo Vojtěch, Daněk RomanDTJ Hradec Králové D1150.00%
36.Mokrejš Zbyněk, Fiala JosefSokol České Meziříčí1150.00%
37.Trč Roman ml., Pažout RadekTělocvičná jednota Sokol Nemyčeves1150.00%
38.Pažout Radek, Tomi MarekTělocvičná jednota Sokol Nemyčeves1233.33%
39.Joneš Patrik, Nedomlel LukášSokol Jaroměř-Josefov 2 B1233.33%
40.Stejskal Tomáš, Trč Roman st.Tělocvičná jednota Sokol Nemyčeves010.00%
41.Tomi Marek, Stránský MichalTělocvičná jednota Sokol Nemyčeves010.00%
42.Olejarčík Stanislav, Macek DavidTělocvičná jednota Sokol Nemyčeves010.00%
43.Černohorský Jindřich, Fiala JosefSokol České Meziříčí010.00%
44.Rákosník Vladimír, Rambousek MartinTJ Sokol Stěžery C - KPST010.00%
45.Drahotský Tomáš, Kalvach PetrTatran Hostinné D010.00%
46.Stejskal Tomáš, Stránský MichalTělocvičná jednota Sokol Nemyčeves010.00%
47.Částka David, Krása JakubSokol Stěžery B010.00%
48.Smékal Lubomír, Hejna JosefTJ Sparta Úpice A010.00%
49.Krulich Miloš, Svoboda JakubSokol Jaroměř-Josefov 2 B010.00%
50.Doubek Martin, Bartoš Petr st.Tatran Hostinné D010.00%
51.Bartoš Petr st., Sivák IvanTatran Hostinné D010.00%
52.Kadaník Martin, Krulich MilošSokol Jaroměř-Josefov 2 B010.00%
53.Skákal Martin, Záleský MartinDTJ Hradec Králové D010.00%
54.Bárta Pavel, Klimeš ZbyšekTJ Náchod010.00%
55.Příborský David, Hrbek MartinTJ Sokol Stěžery C - KPST010.00%
56.Příborský David, Schlappl JaroslavTJ Sokol Stěžery C - KPST010.00%
57.Macek David, Tomi MarekTělocvičná jednota Sokol Nemyčeves010.00%
58.Daněk Roman, Záleský MartinDTJ Hradec Králové D010.00%
59.Petružálková Anna, Drahotský TomášTatran Hostinné D010.00%
60.Píše Pavel, Skákal DominikDTJ Hradec Králové D010.00%
61.Trč Tomáš, Trč Roman st.Tělocvičná jednota Sokol Nemyčeves010.00%
62.Sucharda Antonín, Smékal LubomírTJ Sparta Úpice A010.00%
63.Pažout Radek, Stránský MichalTělocvičná jednota Sokol Nemyčeves010.00%
64.Schlappl Jaroslav, Loskot VáclavTJ Sokol Stěžery C - KPST010.00%
65.Solovic Martin, Trejtnar LadislavTJ Náchod010.00%
66.Klimeš Zbyšek, Solovic MartinTJ Náchod010.00%
67.Rákosník Vladimír, Schlappl JaroslavTJ Sokol Stěžery C - KPST010.00%
68.Kodym Tomáš, Krása JakubSokol Stěžery B010.00%
69.Nedomlel Lukáš, Krulich MilošSokol Jaroměř-Josefov 2 B010.00%
70.Kycelt Martin, Jiřička JosefSokol Chlumec n.C.010.00%
71.Píše Pavel, Kalenský ŠtěpánDTJ Hradec Králové D010.00%
72.Kycelt Jakub, Jiřička JosefSokol Chlumec n.C.010.00%
73.Trč Roman ml., Trč Roman st.Tělocvičná jednota Sokol Nemyčeves010.00%
74.Šanc Přemysl, Částka DavidSokol Stěžery B010.00%
75.Vykysalý Miroslav, Cibor PavelTJ Sokol Stěžery C - KPST020.00%
76.Klejch Adam, Šulc JanTJ Lázně Bělohrad020.00%
77.Petřivý Michal, Fejfar ZdeněkTJ Lázně Bělohrad020.00%
78.Hrbek Martin, Loskot VáclavTJ Sokol Stěžery C - KPST020.00%
79.Fejfar Zdeněk, Petřivý MilanTJ Lázně Bělohrad020.00%
80.Stránský Michal, Macek DavidTělocvičná jednota Sokol Nemyčeves020.00%
81.Trč Roman ml., Trč TomášTělocvičná jednota Sokol Nemyčeves030.00%
82.Tomanec Jan, Krulich MilošSokol Jaroměř-Josefov 2 B030.00%
83.Kadaník Martin, Joneš PatrikSokol Jaroměř-Josefov 2 B030.00%
84.Brett Ondřej, Trč Roman ml.Tělocvičná jednota Sokol Nemyčeves030.00%
85.Smékal Lubomír, Oláh JanTJ Sparta Úpice A030.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy