Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Krajská soutěž II.třídy - sk.A
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Mahdal Václav, Šopík MarekTJ ST Bystřice pod Lopeníkem11191.67%
2.Juráň Radek, Zákostelský StanislavTJ Vidče7187.50%
3.Stuppiello Claudia, Kostka MatějTJ ST Bystřice pod Lopeníkem7187.50%
4.Semela Pavel, Šubčík LeopoldTJ Rožnov pod Radhoštěm B7277.78%
5.Kubíček Martin, Mlýnek PřemyslTJ Vlčnov10376.92%
6.Kolaja Radomil, Kučera JosefTJ Vlčnov9375.00%
7.Vaculín Libor, Knébl RadovanTJ Vidče9375.00%
8.Kostka Jindřich, Fojtík TomášT.J. Sokol Vsetín A6275.00%
9.Čevela Martin, Kubík JosefT.J. Sokol Vsetín A7463.64%
10.Velan Martin, Volák MarekST AMON Kunovice C5550.00%
11.Žák Radek, Mokrý FilipTJ Sokol Mysločovice4736.36%
12.Uher Adrian, Bobčík PřemyslKST Dolní Němčí D080.00%
Dvojice, které odehrály méně než 7 zápasů
1.Krejčiřík David, Orság ErikOrel Zlín B50100.00%
2.Horsák Radomír, Zgabaj MiroslavT.J. Sokol Vsetín B30100.00%
3.Nožička Jiří, Šimůnek MartinST AMON Kunovice C30100.00%
4.Chvátal Petr st., Dědič MichalTJ Holešov B4266.67%
5.Chvátal Petr st., Hasala PetrTJ Holešov B2166.67%
6.Málek Tomáš, Ždánský VojtěchKST Zlín C2166.67%
7.Gazdoš Zdeněk, Ščepka MilanTJ Sokol Mysločovice2166.67%
8.Ježek Vít, Ježek MiroslavKST Dolní Němčí D2250.00%
9.Juráň Radek, Hráský LuděkTJ Vidče2250.00%
10.Hochfelder Tomáš, Novák JosefOrel Zlín B2340.00%
11.Nožička Jiří, Šimůnek OndřejST AMON Kunovice C2340.00%
12.Gazdoš Zdeněk, Gazdoš DominikTJ Sokol Mysločovice2340.00%
13.Dufka Zbyněk, Ježek MiroslavKST Dolní Němčí D1233.33%
14.Horsák Radomír, Provázek DavidT.J. Sokol Vsetín B2433.33%
15.Adamec Josef, Olšák MiroslavT.J. Sokol Vsetín B1325.00%
16.Liška Libor, Holík AloisTJ Holešov B1516.67%
17.Liška Libor, Chvátal Petr st.TJ Holešov B030.00%
18.Dufek Filip, Málek TomášKST Zlín C030.00%
Dvojice, které odehrály méně než 3 zápasy
1.Šimůnek Ondřej, Šimůnek MartinST AMON Kunovice C20100.00%
2.Dufek Filip, Ždánský VojtěchKST Zlín C20100.00%
3.Kostka Jindřich, Bártek DušanT.J. Sokol Vsetín A20100.00%
4.Beníček Hynek, Kostka MatějTJ ST Bystřice pod Lopeníkem20100.00%
5.Honč Vladimír, Ryl IvanTJ Rožnov pod Radhoštěm B20100.00%
6.Zámečníková Iveta, Šaur DavidOrel Zlín B10100.00%
7.Kostka Jindřich, Tydlačková SimonaT.J. Sokol Vsetín A10100.00%
8.Tydlačková Simona, Čevela MartinT.J. Sokol Vsetín A10100.00%
9.Málek Tomáš, Laštovka VojtěchKST Zlín C10100.00%
10.Mahdal Václav, Kostka MatějTJ ST Bystřice pod Lopeníkem10100.00%
11.Zgabaj Miroslav, Provázek DavidT.J. Sokol Vsetín B10100.00%
12.Krejčiřík David, Novák JosefOrel Zlín B10100.00%
13.Čevela Martin, Kostka JindřichT.J. Sokol Vsetín A10100.00%
14.Smištíková Dana, Velan MartinST AMON Kunovice C10100.00%
15.Dufek Aleš, Ždánský VojtěchKST Zlín C10100.00%
16.Kostka Jindřich, Hnátková KateřinaT.J. Sokol Vsetín A10100.00%
17.Smištíková Dana, Nožička JiříST AMON Kunovice C10100.00%
18.Bureš Petr, Šimůnek OndřejST AMON Kunovice C10100.00%
19.Kokinopulos Miroslav, Žemba VítTJ Rožnov pod Radhoštěm B10100.00%
20.Skalský Michal, Horsák RadomírT.J. Sokol Vsetín B10100.00%
21.Valenta Martin, Kostka MatějTJ ST Bystřice pod Lopeníkem10100.00%
22.Žemba Vít, Ručka VladimírTJ Rožnov pod Radhoštěm B10100.00%
23.Beníček Hynek, Stuppiello ClaudiaTJ ST Bystřice pod Lopeníkem10100.00%
24.Ščepka Milan, Gazda ZdeněkTJ Sokol Mysločovice1150.00%
25.Zgabaj Miroslav, Olšák MiroslavT.J. Sokol Vsetín B1150.00%
26.Liška Libor, Rys RudolfTJ Holešov B1150.00%
27.Orság Erik, Novák JosefOrel Zlín B1150.00%
28.Honč Vladimír, Žemba VítTJ Rožnov pod Radhoštěm B1150.00%
29.Krejčiřík David, Hochfelder TomášOrel Zlín B1150.00%
30.Gazdoš Zdeněk, Volf JiříTJ Sokol Mysločovice010.00%
31.Adamec Josef, Skalský MichalT.J. Sokol Vsetín B010.00%
32.Provázek David, Olšák MiroslavT.J. Sokol Vsetín B010.00%
33.Dufek Filip, Račák FilipKST Zlín C010.00%
34.Ježek Miroslav, Dufka JosefKST Dolní Němčí D010.00%
35.Šrom Dominik, Smištíková DanaST AMON Kunovice C010.00%
36.Zgabaj Miroslav, Kovář ZdeněkT.J. Sokol Vsetín B010.00%
37.Varaďa Marcel, Rys RudolfTJ Holešov B010.00%
38.Veselka David, Vavrys OndřejOrel Zlín B010.00%
39.Hochfelder Tomáš, Zámečníková IvetaOrel Zlín B010.00%
40.Škařupa Petr, Uher AdrianKST Dolní Němčí D010.00%
41.Kokinopulos Miroslav, Círek DanielTJ Rožnov pod Radhoštěm B010.00%
42.Círek Daniel, Baroš PetrTJ Rožnov pod Radhoštěm B010.00%
43.Březina Radovan, Dufek AlešKST Zlín C010.00%
44.Mokrý Filip, Ščepka MilanTJ Sokol Mysločovice010.00%
45.Kubját Petr, Knébl RadovanTJ Vidče010.00%
46.Dufek Aleš, Veselý JiříKST Zlín C010.00%
47.Velan Martin, Šimůnek OndřejST AMON Kunovice C010.00%
48.Bureš Petr, Juřena LiborST AMON Kunovice C010.00%
49.Veselý Jiří, Novotný Antonín st.KST Zlín C010.00%
50.Pivovarčík Matouš, Círek DanielTJ Rožnov pod Radhoštěm B010.00%
51.Liška Libor, Dědič MichalTJ Holešov B010.00%
52.Ježek Vít, Bobčík PřemyslKST Dolní Němčí D010.00%
53.Mokrý Filip, Gazdoš ZdeněkTJ Sokol Mysločovice010.00%
54.Volf Jiří, Kalup RichardTJ Sokol Mysločovice010.00%
55.Bobčík Matyáš, Ježek VítKST Dolní Němčí D010.00%
56.Uher Jaroslav, Jurásek RobinKST Dolní Němčí D010.00%
57.Guryča Petr, Kostka MatějTJ ST Bystřice pod Lopeníkem010.00%
58.Varaďa Marcel, Pidrman JosefTJ Holešov B010.00%
59.Honč Vladimír, Pivovarčík MatoušTJ Rožnov pod Radhoštěm B010.00%
60.Rys Rudolf, Dědič MichalTJ Holešov B010.00%
61.Šaur David, Novák JosefOrel Zlín B010.00%
62.Březina Radovan, Račák FilipKST Zlín C010.00%
63.Holíková Kristýna, Provázek DavidT.J. Sokol Vsetín B010.00%
64.Rys Rudolf, Chvátal Petr st.TJ Holešov B010.00%
65.Baroš Petr, Ručka VladimírTJ Rožnov pod Radhoštěm B010.00%
66.Kubját Petr, Hráský LuděkTJ Vidče010.00%
67.Dufka Josef, Jurásek RobinKST Dolní Němčí D010.00%
68.Orlita Dominik, Popeláková DanaKST Zlín C010.00%
69.Šaur David, Výmola PatrikOrel Zlín B010.00%
70.Šubčík Leopold, Honč VladimírTJ Rožnov pod Radhoštěm B010.00%
71.Baroš Petr, Žemba VítTJ Rožnov pod Radhoštěm B010.00%
72.Dufek Aleš, Dufek FilipKST Zlín C010.00%
73.Bobčík Matyáš, Baroň MartinKST Dolní Němčí D010.00%
74.Březina Radovan, Laštovka VojtěchKST Zlín C010.00%
75.Adamec Josef, Holíková KristýnaT.J. Sokol Vsetín B010.00%
76.Ryl Ivan, Círek DanielTJ Rožnov pod Radhoštěm B010.00%
77.Šaur David, Orság ErikOrel Zlín B010.00%
78.Dufek Aleš, Orlita DominikKST Zlín C010.00%
79.Kalup Richard, Ščepka MilanTJ Sokol Mysločovice010.00%
80.Dufek Aleš, Laštovka VojtěchKST Zlín C020.00%
81.Kokinopulos Miroslav, Ryl IvanTJ Rožnov pod Radhoštěm B020.00%
82.Adamec Josef, Kovář ZdeněkT.J. Sokol Vsetín B020.00%
83.Novák Josef, Zámečníková IvetaOrel Zlín B020.00%
84.Zámečníková Iveta, Výmola PatrikOrel Zlín B020.00%
85.Dufek Aleš, Novotný Antonín st.KST Zlín C020.00%
86.Kovář Zdeněk, Olšák MiroslavT.J. Sokol Vsetín B020.00%
87.Bobčík Matyáš, Jurásek RobinKST Dolní Němčí D020.00%
88.Baroň Martin, Dufka JosefKST Dolní Němčí D020.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy