Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Krajská soutěž A
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Zoubek David, Vojtěch PetrTJ Tesla Pardubice C90100.00%
2.Kadleček Radomír, Ecler MichalTJ Loko Pardubice B5183.33%
3.Hladík Miroslav, Stehlík MilanTJ Sokol Chrudim B5183.33%
4.Neufinger Petr, Neufinger IvoTJ Trojovice B15575.00%
5.Michalec Roman, Kopecký PavelTJ Trojovice A12475.00%
6.Langr Lukáš, Dušek JakubTJ Sokol Borová-Korouhev B4266.67%
7.Tesner Tomáš, Malinský MartinTJ Trojovice A12763.16%
8.Netolický Jan, Michek JakubKST Linea Chrudim B8561.54%
9.Polach Miroslav, Chlebeček MarekKST Linea Chrudim B10758.82%
10.Bureš Jaroslav, Zikmunda ZdeněkTJ Sokol Chrudim B7653.85%
11.Kučera Martin, Sychra VáclavOrel jednota Vysoké Mýto B2433.33%
12.Škarvada Vladimír, Černý StanislavTTC Hlinsko B2433.33%
13.Mattuš Milan ml., Pavlík StanislavTJ Trojovice B3827.27%
14.Kučera Martin, Stejskal JanOrel jednota Vysoké Mýto B1516.67%
15.Novák Vojtěch, Krupka JanTTC Skuteč B060.00%
Dvojice, které odehrály méně než 6 zápasů
1.Štrof Jaroslav, Viesner VojtěchTJ Sokol Borová-Korouhev B50100.00%
2.Kadleček Radomír, Václavek MichalTJ Loko Pardubice B50100.00%
3.Stránský Matěj, Viesner VojtěchTJ Sokol Borová-Korouhev B40100.00%
4.Vojnar Jiří, Kučera MartinOrel jednota Vysoké Mýto B40100.00%
5.Synek Martin, Vojnar JiříOrel jednota Vysoké Mýto B30100.00%
6.Krejčí Vladimír, Hladík MiroslavTJ Sokol Chrudim B30100.00%
7.Kudýn Vladimír, Loudil JanTJ Tesla Pardubice C20100.00%
8.Černý Stanislav, Černý RadekTTC Hlinsko B20100.00%
9.Hanousek Ondřej, Šula PetrTJ Sokol Chrudim A20100.00%
10.Rubeš Michal, Joska VojtěchTJ Sokol Chrudim A20100.00%
11.Joska Vojtěch, Hanousek OndřejTJ Sokol Chrudim A20100.00%
12.Hanousek Ondřej, Sedláčková TerezaTJ Sokol Chrudim A20100.00%
13.Miřejovský Jan, Petřík TomášTJ Tesla Pardubice C20100.00%
14.Rulík Jiří, Bureš JaroslavTJ Sokol Chrudim B20100.00%
15.Kudýn Vladimír, Zoubek DavidTJ Tesla Pardubice C10100.00%
16.Joska Vojtěch, Šula PetrTJ Sokol Chrudim A10100.00%
17.Foltýnová Laubová Žaneta, Šula PetrTJ Sokol Chrudim A10100.00%
18.Rulík Jiří, Hladík MiroslavTJ Sokol Chrudim B10100.00%
19.Pytlík Jiří, Ecler MichalTJ Loko Pardubice B10100.00%
20.Steklý Tibor, Bureš JaroslavTJ Sokol Chrudim B10100.00%
21.Stránský Matěj, Dušek RostislavTJ Sokol Borová-Korouhev B10100.00%
22.Bezdíček Bohumil, Netolický Lukáš ml.TTC Skuteč B10100.00%
23.Daneš Filip, Vojtěch PetrTJ Tesla Pardubice C10100.00%
24.Štrof Jaroslav, Stránský MatějTJ Sokol Borová-Korouhev B10100.00%
25.Vanžura Jakub, Novák VojtěchTTC Skuteč B10100.00%
26.Joska Vojtěch, Hübner LukášTJ Sokol Chrudim A10100.00%
27.Rohlík Jan ml., Krejčí VladimírTJ Sokol Chrudim B10100.00%
28.Mudruňka Karel, Pytlík JiříTJ Loko Pardubice B10100.00%
29.Stránský Matěj, Langr LukášTJ Sokol Borová-Korouhev B4180.00%
30.Licek Radim, Ecler MichalTJ Loko Pardubice B4180.00%
31.Pavlík Stanislav, Kopecký Pavel st.TJ Trojovice B3175.00%
32.Bříza Martin, Škarvada VladimírTTC Hlinsko B3175.00%
33.Synek Martin, Herel MiroslavOrel jednota Vysoké Mýto B2166.67%
34.Licek Radim, Pytlík JiříTJ Loko Pardubice B2166.67%
35.Pytlík Jiří, Špaňůr JosefTJ Loko Pardubice B2166.67%
36.Vojtěch Petr, Vitvar OndřejTJ Tesla Pardubice C2166.67%
37.Viesner Vojtěch, Dušek RostislavTJ Sokol Borová-Korouhev B3260.00%
38.Zelinka Robert, Beránek MichalTTC Skuteč B3260.00%
39.Šťava Milan st., Hubený ZdeněkTTC Skuteč B1150.00%
40.Bezdíček Bohumil, Beránek MichalTTC Skuteč B1150.00%
41.Tajovský Václav, Hort MilošTJ Sokol Chrudim B1150.00%
42.Sychra Václav, Vojnar JiříOrel jednota Vysoké Mýto B1150.00%
43.Zoubek David, Petřík TomášTJ Tesla Pardubice C1150.00%
44.Ecler Michal, Špaňůr JosefTJ Loko Pardubice B1150.00%
45.Krejčí Vladimír, Rulík JiříTJ Sokol Chrudim B1150.00%
46.Bříza Martin, Smékal PetrTTC Hlinsko B2250.00%
47.Vanžura Jakub, Andrle DavidTTC Skuteč B1150.00%
48.Pilař Jaroslav, Michek JakubKST Linea Chrudim B1150.00%
49.Dušek Rostislav, Štrof JaroslavTJ Sokol Borová-Korouhev B1150.00%
50.Chlebeček Marek, Pilař JaroslavKST Linea Chrudim B1150.00%
51.Doležal Marek, Holas PavelTTC Skuteč B1150.00%
52.Bezdíček Bohumil, Zelinka RobertTTC Skuteč B2340.00%
53.Hanousek Ondřej, Foltýn LukášTJ Sokol Chrudim A2340.00%
54.Bříza Martin, Černý RadekTTC Hlinsko B1233.33%
55.Netolický Lukáš ml., Krupka JanTTC Skuteč B1233.33%
56.Zíb Petr, Saifr VladimírTTC Hlinsko B1233.33%
57.Petřík Tomáš, Vitvar OndřejTJ Tesla Pardubice C1325.00%
58.Rulík Jiří, Stehlík MilanTJ Sokol Chrudim B1325.00%
59.Zoubek David, Isach RobertTJ Tesla Pardubice C1325.00%
60.Šula Petr, Sedláčková TerezaTJ Sokol Chrudim A1325.00%
61.Netolický Jan, Mandlík MiroslavKST Linea Chrudim B1325.00%
62.Herel Miroslav, Sychra VáclavOrel jednota Vysoké Mýto B1420.00%
63.Isach Robert, Petřík TomášTJ Tesla Pardubice C1420.00%
64.Langr Lukáš, Štrofová TerezaTJ Sokol Borová-Korouhev B1420.00%
65.Andrle David, Novák VojtěchTTC Skuteč B010.00%
66.Mudruňka Karel, Špaňůr JosefTJ Loko Pardubice B010.00%
67.Foltýn Lukáš, Hübner LukášTJ Sokol Chrudim A010.00%
68.Černý Stanislav, Saifr VladimírTTC Hlinsko B010.00%
69.Štrofová Tereza, Dušek JakubTJ Sokol Borová-Korouhev B010.00%
70.Ecler Michal, Šimůnek MichalTJ Loko Pardubice B010.00%
71.Kolář Michal, Ecler MichalTJ Loko Pardubice B010.00%
72.Foltýn Lukáš, Dus DaliborTJ Sokol Chrudim A010.00%
73.Hanousek Ondřej, Dus DaliborTJ Sokol Chrudim A010.00%
74.Kudýn Vladimír, Petřík TomášTJ Tesla Pardubice C010.00%
75.Hanousek Ondřej, Hübner LukášTJ Sokol Chrudim A010.00%
76.Sedláčková Tereza, Foltýnová Laubová ŽanetaTJ Sokol Chrudim A010.00%
77.Andrle David, Šťava Milan st.TTC Skuteč B010.00%
78.Štrof Jaroslav, Štrofová TerezaTJ Sokol Borová-Korouhev B010.00%
79.Bezdíček Bohumil, Novák VojtěchTTC Skuteč B010.00%
80.Michek Jakub, Říha ZbyněkKST Linea Chrudim B010.00%
81.Rubeš Michal, Hanousek OndřejTJ Sokol Chrudim A010.00%
82.Vojnar Jiří, Novák JanOrel jednota Vysoké Mýto B010.00%
83.Rulík Jiří, Zikmunda ZdeněkTJ Sokol Chrudim B010.00%
84.Steklý Tibor, Stehlík MilanTJ Sokol Chrudim B010.00%
85.Rubeš Michal, Sedláčková TerezaTJ Sokol Chrudim A010.00%
86.Sychra Václav, Novák JanOrel jednota Vysoké Mýto B010.00%
87.Vanžura Jakub, Doležal MarekTTC Skuteč B010.00%
88.Synek Martin, Stejskal JanOrel jednota Vysoké Mýto B010.00%
89.Petřík Tomáš, Vojtěch PetrTJ Tesla Pardubice C010.00%
90.Rubeš Michal, Foltýn LukášTJ Sokol Chrudim A010.00%
91.Chlebeček Marek, Michek JakubKST Linea Chrudim B010.00%
92.Dus Dalibor, Michek TomášTJ Sokol Chrudim A010.00%
93.Joska Vojtěch, Foltýn LukášTJ Sokol Chrudim A010.00%
94.Beránek Michal, Netolický Lukáš ml.TTC Skuteč B010.00%
95.Foltýnová Laubová Žaneta, Komárek AdamTJ Sokol Chrudim A010.00%
96.Mattuš Milan ml., Kopecký Pavel st.TJ Trojovice B010.00%
97.Joska Vojtěch, Foltýnová Laubová ŽanetaTJ Sokol Chrudim A010.00%
98.Kučera Martin, Novák JanOrel jednota Vysoké Mýto B010.00%
99.Stejskal Jan, Šimek LiborOrel jednota Vysoké Mýto B010.00%
100.Netolický Lukáš ml., Novák VojtěchTTC Skuteč B020.00%
101.Bureš Jaroslav, Krejčí VladimírTJ Sokol Chrudim B020.00%
102.Komárek Adam, Foltýn LukášTJ Sokol Chrudim A020.00%
103.Rybenský Dušan, Smékal PetrTTC Hlinsko B020.00%
104.Hubený Zdeněk, Pacetti LukášTTC Skuteč B020.00%
105.Jelínek Tomáš, Kopecký PavelTJ Trojovice A020.00%
106.Synek Martin, Šimek LiborOrel jednota Vysoké Mýto B020.00%
107.Andrle David, Pacetti LukášTTC Skuteč B020.00%
108.Synek Martin, Sychra VáclavOrel jednota Vysoké Mýto B030.00%
109.Licek Radim, Špaňůr JosefTJ Loko Pardubice B030.00%
110.Černý Radek, Smékal PetrTTC Hlinsko B030.00%
111.Dus Dalibor, Hübner LukášTJ Sokol Chrudim A040.00%
112.Zíb Petr, Boháč MilanTTC Hlinsko B040.00%
113.Kolář Michal, Špaňůr JosefTJ Loko Pardubice B040.00%
114.Kalhous Vlastimil, Petřík TomášTJ Tesla Pardubice C040.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy