Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Krajská soutěž 2.třídy B
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Hnidka Marian, Macák MilanSokol Buštěhrad6185.71%
2.Kasík Martin, Stočes LuděkSokol Dříň A14382.35%
3.Velc Tomáš, Jedlička JaroslavSokol Stochov-Honice A13381.25%
4.Krejčí Tomáš, Lafek DominikSokol Buštěhrad11473.33%
5.Rudolf Tomáš, Vojtěch DušanÚholičky13572.22%
6.Břížďala Miroslav, Křikava RichardSokol Králův Dvůr B5271.43%
7.Chrt Lukáš, Běloušek DavidSokol Lány B10566.67%
8.Slezák Václav, Flodr LeošLokomotiva Zdice B11761.11%
9.Včelička Lubomír, Mayer LukášSokol Králův Dvůr B7558.33%
10.Janoušek Zdeněk, Žák RomanSokol Stochov-Honice A11857.89%
11.Urban Jiří, Mach LiborSokol Unhošť9756.25%
12.Coubal Václav, Strejc VáclavTTC Kladno C3350.00%
13.Jansa Stanislav st., Cibulka JosefSokol Rakovník3350.00%
14.Lev Daniel, Vaculík Stanislav ml.Sokol Hudlice B7846.67%
15.Hrabár Jiří, Sklenář DavidSokol Hudlice B5645.45%
16.Čermák Luboš, Jansa Stanislav ml.Sokol Rakovník5838.46%
17.Prokop Břetislav, Praizler RomanLokomotiva Zdice B4736.36%
18.Bucek Jindřich, Fryš ZdeněkSokol Unhošť4833.33%
19.Hnidka Marian, Seibert KarelSokol Buštěhrad2528.57%
20.Pírka Josef, Tuček MiroslavTTC Kladno C2528.57%
21.Teiml Marek, Šulc JiříSokol Dříň A41225.00%
22.Novák Martin, Novosad RostislavÚholičky1811.11%
Dvojice, které odehrály méně než 6 zápasů
1.Pírka Josef, Rybička JanTTC Kladno C20100.00%
2.Moravec Milan, Szabo JiříSokol Lány B20100.00%
3.Novák Martin, Dvořák FrantišekÚholičky20100.00%
4.Jedlička Stanislav, Rybička JanTTC Kladno C10100.00%
5.Jirkovský Václav, Chalupa JanSokol Lány B10100.00%
6.Pírka Josef, Coubal VáclavTTC Kladno C10100.00%
7.Jedlička Stanislav, Lážnovský JiříTTC Kladno C10100.00%
8.Křikava Richard, Včelička LubomírSokol Králův Dvůr B10100.00%
9.Lev Daniel, Sklenář LukášSokol Hudlice B10100.00%
10.Coubal Václav, Horbaj DušanTTC Kladno C10100.00%
11.Křikava Richard, Bielčik MiroslavSokol Králův Dvůr B10100.00%
12.Břížďala Miroslav, Kračmer MatějSokol Králův Dvůr B10100.00%
13.Urban Jiří, Fryš ZdeněkSokol Unhošť10100.00%
14.Lafek Dominik, Seibert KarelSokol Buštěhrad10100.00%
15.Včelička Lubomír, Bielčik MiroslavSokol Králův Dvůr B10100.00%
16.Hrbek Jiří, Cibík PavelSokol Lány B10100.00%
17.Jedlička Stanislav, Strejc VáclavTTC Kladno C10100.00%
18.Hrbek Jiří, Szabo JiříSokol Lány B10100.00%
19.Hrbek Jiří, Moravec Petr st.Sokol Lány B10100.00%
20.Švejda Ondřej, Zbírkovský MilanSokol Unhošť10100.00%
21.Hnidka Marian, Štěpán PavelSokol Buštěhrad10100.00%
22.Fryš Zdeněk, Tájek JaroslavSokol Unhošť10100.00%
23.Jedlička Stanislav, Levenec AlexandrTTC Kladno C10100.00%
24.Bucek Jindřich, Mach LiborSokol Unhošť10100.00%
25.Lážnovský Jiří, Pachman TomášTTC Kladno C10100.00%
26.Moravec Milan, Chalupa JanSokol Lány B10100.00%
27.Jedlička Stanislav, Coubal VáclavTTC Kladno C10100.00%
28.Navrátil Tomáš, Pírka JosefTTC Kladno C10100.00%
29.Křikava Richard, Mayer LukášSokol Králův Dvůr B10100.00%
30.Mayer Lukáš, Bielčik MiroslavSokol Králův Dvůr B10100.00%
31.Bucek Jindřich, Švejda OndřejSokol Unhošť4180.00%
32.Jansa Stanislav ml., Pitař MichalSokol Rakovník2166.67%
33.Moravec Petr st., Moravec MilanSokol Lány B2166.67%
34.Hrbek Jiří, Moravec MilanSokol Lány B3260.00%
35.Jedlička Stanislav, Pachman TomášTTC Kladno C1150.00%
36.Hnidka Marian, Řezníček LukášSokol Buštěhrad2250.00%
37.Rybička Jan, Strejc VáclavTTC Kladno C1150.00%
38.Strejc Václav, Horbaj DušanTTC Kladno C1150.00%
39.Chrt Lukáš, Moravec Petr st.Sokol Lány B1150.00%
40.Slezák Václav, Praizler RomanLokomotiva Zdice B1150.00%
41.Bartůněk David, Sklenář DavidSokol Hudlice B1150.00%
42.Moravec Milan, Cibík PavelSokol Lány B1150.00%
43.Křikava Richard, Hucek FilipSokol Králův Dvůr B1150.00%
44.Vojtěch Dušan, Novák MartinÚholičky1150.00%
45.Rudolf Tomáš, Novosad RostislavÚholičky1150.00%
46.Macák Milan, Lafek DominikSokol Buštěhrad1150.00%
47.Praizler Roman, Argaláš FrantišekLokomotiva Zdice B1233.33%
48.Včelička Lubomír, Hucek FilipSokol Králův Dvůr B1233.33%
49.Jedlička Jaroslav, Krob PavelSokol Stochov-Honice A1233.33%
50.Pírka Josef, Pachman TomášTTC Kladno C1233.33%
51.Čermák Luboš, Jansa Stanislav st.Sokol Rakovník1233.33%
52.Prokop Břetislav, Argaláš FrantišekLokomotiva Zdice B1325.00%
53.Fryš Zdeněk, Švejda OndřejSokol Unhošť010.00%
54.Hrabár Jiří, Lev LeošSokol Hudlice B010.00%
55.Sklenář David, Sklenář TomášSokol Hudlice B010.00%
56.Levenec Alexandr, Pírka JosefTTC Kladno C010.00%
57.Janoušek Zdeněk, Freiman MilanSokol Stochov-Honice A010.00%
58.Břížďala Miroslav, Bielčik MiroslavSokol Králův Dvůr B010.00%
59.Lafek Dominik, Štěpán PavelSokol Buštěhrad010.00%
60.Chrt Lukáš, Hrbek JiříSokol Lány B010.00%
61.Břížďala Miroslav, Mayer LukášSokol Králův Dvůr B010.00%
62.Včelička Lubomír, Břížďala MiroslavSokol Králův Dvůr B010.00%
63.Pitař Michal, Stibor JosefSokol Rakovník010.00%
64.Sláma Jan, Lafek DominikSokol Buštěhrad010.00%
65.Chalupa Jan, Cibík PavelSokol Lány B010.00%
66.Pírka Josef, Horbaj DušanTTC Kladno C010.00%
67.Hrbek Jiří, Jirkovský VáclavSokol Lány B010.00%
68.Bartůněk David, Lev LeošSokol Hudlice B010.00%
69.Bartůněk David, Hrabár JiříSokol Hudlice B010.00%
70.Jansa Stanislav ml., Chládek DavidSokol Rakovník010.00%
71.Moravec Milan, Běloušek DavidSokol Lány B010.00%
72.Jansa Stanislav ml., Jansa Stanislav st.Sokol Rakovník010.00%
73.Jedlička Jaroslav, Hudeček JosefSokol Stochov-Honice A010.00%
74.Břížďala Miroslav, Trögler ŠimonSokol Králův Dvůr B010.00%
75.Chrt Lukáš, Jirkovský VáclavSokol Lány B010.00%
76.Šulc Jiří, Kasík Zdeněk st.Sokol Dříň A010.00%
77.Sklenář David, Vaculík Stanislav ml.Sokol Hudlice B010.00%
78.Bartůněk David, Vaculík Stanislav ml.Sokol Hudlice B010.00%
79.Prokop Břetislav, Prokop JanLokomotiva Zdice B010.00%
80.Pitař Michal, Chládek DavidSokol Rakovník010.00%
81.Navrátil Tomáš, Jedlička StanislavTTC Kladno C010.00%
82.Teiml Marek, Kasík Zdeněk st.Sokol Dříň A010.00%
83.Lážnovský Jiří, Vospálek MiroslavTTC Kladno C010.00%
84.Sklenář Lukáš, Lev LeošSokol Hudlice B010.00%
85.Kasík Zdeněk st., Hrudka PetrSokol Dříň A010.00%
86.Stočes Luděk, Teiml MarekSokol Dříň A010.00%
87.Stočes Luděk, Kasík Zdeněk st.Sokol Dříň A020.00%
88.Lev Daniel, Bartůněk DavidSokol Hudlice B020.00%
89.Hucek Filip, Rada JonášSokol Králův Dvůr B020.00%
90.Fryš Zdeněk, Mach LiborSokol Unhošť020.00%
91.Jansa Stanislav ml., Stibor JosefSokol Rakovník020.00%
92.Cibulka Josef, Pitař MichalSokol Rakovník020.00%
93.Jansa Stanislav st., Pitař MichalSokol Rakovník020.00%
94.Čierný Jan, Horbaj DušanTTC Kladno C020.00%
95.Novosad Rostislav, Hadrava MiloslavÚholičky030.00%
96.Čermák Luboš, Chládek DavidSokol Rakovník030.00%
97.Novák Martin, Kozel VilémÚholičky030.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy