Úspěšnost čtyřher - Krajská soutěž I. třídy A
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Prachař Marek, Musil OndřejTJ Sokol Brno I B120100.00%
2.Tureček Petr, Střítežský RomanTTC Moravská Slavia Brno E9190.00%
3.Pikula Radek, Železný LadislavOrel jednota Silůvky B7277.78%
4.Voráč Pavel, Kaluža TomášKST Blansko C6275.00%
5.Paták Zdeněk, Ertl JakubOrel jednota Silůvky B4357.14%
6.Bezděk Luboš, Kutil LiborTJ Šošůvka A4357.14%
7.Vojtěch Martin, Kvapil ZdeněkTJ Mokrá-Horákov A7653.85%
8.Přikryl Jiří, Skoupý MichalKST Blansko C4450.00%
9.Trávníček Tomáš, Havránek LukášTJ Brno-Bystrc B4450.00%
10.Chmelík Daniel, Novotný PetrTTC Moravská Slavia Brno E3442.86%
11.Smolík Milan, Vermouzek FrantišekSK Kuřim A3537.50%
12.Sojka Petr st., Macháček FilipKunštát A2625.00%
13.Škorpík Jan, Paták RadekTJ Mokrá-Horákov A2722.22%
Dvojice, které odehrály méně než 7 zápasů
1.Bezděk Luboš, Cetkovský MartinTJ Šošůvka A50100.00%
2.Kapusta Ján, Cetkovský MartinTJ Šošůvka A40100.00%
3.Pořízek Josef, Janík Michal ml.TJ Sokol Hlubočany B30100.00%
4.Kvíčala Josef, Štěpánek OndřejKunštát A30100.00%
5.Vybíral Matouš, Nechvátal PetrKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C30100.00%
6.Šalamoun Lubomír, Šalomoun IvoKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C3175.00%
7.Cetkovský Martin, Obalil JiříTJ Šošůvka A3175.00%
8.Ertl Jakub, Vališ PetrOrel jednota Silůvky B2166.67%
9.Lustig Adam, Lehocký VojtěchMK Řeznovice B2166.67%
10.Adam Petr, Šalamoun LubomírKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C2166.67%
11.Maštera Martin, Lehocký VojtěchMK Řeznovice B3260.00%
12.Pořízek Josef, Müller ZdeněkTJ Sokol Hlubočany B3260.00%
13.Kapusta Ján, Obalil JiříTJ Šošůvka A3260.00%
14.Fučík Petr, Šípka ZdeněkSK Kuřim A3350.00%
15.Andorko Pavel, Adam PetrKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C3350.00%
16.Rakovický Milan, Kopřiva TomášTJ Sokol Brno I B2250.00%
17.Hanák Petr, Kobolka LubošTJ Brno-Bystrc B2340.00%
18.Šmetka Miroslav, Luska PetrTJ Sokol Hlubočany B1233.33%
19.Kvíčala Josef, Pokorný MartinKunštát A1233.33%
20.Hanák Petr, Chlíbek DavidTJ Brno-Bystrc B1420.00%
21.Rotrekl Lukáš, Dohnal FrantišekMK Řeznovice B1420.00%
22.Šmetka Miroslav, Drápal PetrTJ Sokol Hlubočany B1420.00%
23.Rakovický Milan, Ryšavý FilipTJ Sokol Brno I B030.00%
24.Trávníček Tomáš, Chlíbek DavidTJ Brno-Bystrc B030.00%
Dvojice, které odehrály méně než 3 zápasy
1.Pikula Radek, Ertl JakubOrel jednota Silůvky B20100.00%
2.Ondrovčák Ladislav, Adam PetrKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C20100.00%
3.Vališ Petr, Paták ZdeněkOrel jednota Silůvky B20100.00%
4.Burda Radim, Hanák PetrTJ Brno-Bystrc B10100.00%
5.Dohnal František, Netolička LubomírMK Řeznovice B10100.00%
6.Šípka Zdeněk, Doležal JiříSK Kuřim A10100.00%
7.Bíla Jindřich, Netolička LubomírMK Řeznovice B10100.00%
8.Rotrekl Lukáš, Lehocký VojtěchMK Řeznovice B10100.00%
9.Lehocký Vojtěch, Dohnal FrantišekMK Řeznovice B10100.00%
10.Rotrekl Lukáš, Lustig AdamMK Řeznovice B10100.00%
11.Lustig Adam, Maštera MartinMK Řeznovice B10100.00%
12.Dudík Luboš, Macháček FilipKunštát A10100.00%
13.Rotrekl Lukáš, Maštera MartinMK Řeznovice B10100.00%
14.Bíla Jindřich, Rotrekl LukášMK Řeznovice B1150.00%
15.Šípka Zdeněk, Smolík MilanSK Kuřim A1150.00%
16.Skoupý Michal, Voráč PavelKST Blansko C1150.00%
17.Kaluža Tomáš, Skoupý MichalKST Blansko C1150.00%
18.Havránek Lukáš, Chlíbek DavidTJ Brno-Bystrc B1150.00%
19.Novotný Petr, Skála MarekTTC Moravská Slavia Brno E1150.00%
20.Šalamoun Lubomír, Nechvátal PetrKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C1150.00%
21.Kobolka Luboš, Chlíbek DavidTJ Brno-Bystrc B1150.00%
22.Rakovický Milan, Herník MiloslavTJ Sokol Brno I B1150.00%
23.Fučík Petr, Smolík MilanSK Kuřim A1150.00%
24.Fučík Petr, Šťastný PavelSK Kuřim A010.00%
25.Kopřiva Tomáš, Ryšavý FilipTJ Sokol Brno I B010.00%
26.Drápal Petr, Sádlík LuděkTJ Sokol Hlubočany B010.00%
27.Sojka Petr ml., Polák MartinKunštát A010.00%
28.Vojtěch Tomáš, Paták RadekTJ Mokrá-Horákov A010.00%
29.Ondrovčák Ladislav, Nechvátal PetrKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C010.00%
30.Šmetka Miroslav, Sádlík LuděkTJ Sokol Hlubočany B010.00%
31.Šťastný Pavel, Smolík TomášSK Kuřim A010.00%
32.Kaluža Tomáš, Zukal FilipKST Blansko C010.00%
33.Šplíchal Jiří, Smolík TomášSK Kuřim A010.00%
34.Záděra František, Ertl JakubOrel jednota Silůvky B010.00%
35.Kazdera Pavel, Nechvátal PetrKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C010.00%
36.Bíla Jindřich, Dohnal FrantišekMK Řeznovice B010.00%
37.Adam Petr, Nechvátal PetrKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C010.00%
38.Zemanová Simona, Barč AndrejTTC Moravská Slavia Brno E010.00%
39.Pokorný Martin, Štěpánek OndřejKunštát A010.00%
40.Ondrovčák Ladislav, Šalamoun LubomírKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C010.00%
41.Střítežský Roman, Barč AndrejTTC Moravská Slavia Brno E010.00%
42.Kvíčala David, Kvíčala JosefKunštát A010.00%
43.Janík Michal ml., Luska PetrTJ Sokol Hlubočany B010.00%
44.Záděra František, Vališ PetrOrel jednota Silůvky B010.00%
45.Drápal Petr, Luska PetrTJ Sokol Hlubočany B010.00%
46.Novotný Petr, Barč AndrejTTC Moravská Slavia Brno E010.00%
47.Šmetka Miroslav, Pořízek JosefTJ Sokol Hlubočany B010.00%
48.Novotný Petr, Střítežský RomanTTC Moravská Slavia Brno E010.00%
49.Ondrovčák Ladislav, Pop MiroslavKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C010.00%
50.Sehnal Richard, Šípka ZdeněkSK Kuřim A010.00%
51.Pokorný Martin, Polák MartinKunštát A010.00%
52.Škorpík Jan, Otych Roman st.TJ Mokrá-Horákov A010.00%
53.Vermouzek František, Doležal JiříSK Kuřim A010.00%
54.Bíla Jindřich, Pečinka LukášMK Řeznovice B010.00%
55.Fučík Petr, Smolík TomášSK Kuřim A010.00%
56.Pořízek Josef, Novák IvoTJ Sokol Hlubočany B010.00%
57.Luska Petr, Pořízek JosefTJ Sokol Hlubočany B010.00%
58.Mikula Stanislav, Přikryl JiříKST Blansko C010.00%
59.Šalomoun Ivo, Ondrovčák LadislavKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C010.00%
60.Kopřiva Tomáš, Telecká JanaTJ Sokol Brno I B010.00%
61.Bíla Jindřich, Maštera MartinMK Řeznovice B010.00%
62.Voráč Pavel, Přikryl JiříKST Blansko C020.00%
63.Janík Michal ml., Šmetka MiroslavTJ Sokol Hlubočany B020.00%
64.Macháček Filip, Polák MartinKunštát A020.00%
65.Zukal Aleš, Přikryl VojtěchKST Blansko C020.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy