Úspěšnost čtyřher - Krajská soutěž I. třídy B
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Morávek Zdeněk, Jamný PetrTJ Jiskra Strážnice A80100.00%
2.Zajíc René, Konečný JaroslavTJ Jevišovka-Drnholec A12192.31%
3.Zítka Patrik, Šimon PeterKST LVA B9190.00%
4.Jangl Marek, Šťavík OndřejTJ Sokol Kobylí A8188.89%
5.Mosnák Milan, Kubík JosefTJ Sokol Kobylí A10376.92%
6.Buriánek Patrik, Veselý JanSKST PLUS Hodonín D7463.64%
7.Himal Tomáš, Pešek OldřichTJ Jevišovka-Drnholec A5362.50%
8.Obrdlík Štěpán, Tomeček TomášTJ Jiskra Strážnice A4357.14%
9.Pelikán Jan, Šmídek RomanKST Oltec Brno A5455.56%
10.Rotrekl David, Robek PetrTJ Sokol Brno-Židenice A5550.00%
11.Tůma Pavel, Tupec PavelSK Slatina B4450.00%
12.Huták Ondřej, Pilát OndřejTJ Sokol Klobouky u Brna B070.00%
Dvojice, které odehrály méně než 7 zápasů
1.Pařízek Richard, Král OndřejSKST PLUS Hodonín D3175.00%
2.Obrdlík Štěpán, Jamný PetrTJ Jiskra Strážnice A3175.00%
3.Baláž Branislav, Podrazil DavidTJ Sokol Lanžhot B3175.00%
4.Bednařík Marcel, Hladký RostislavKST LVA B3175.00%
5.Kuchařič Jiří st., Šrédl PavelSK Baník Ratíškovice B3175.00%
6.Kosík Tomáš, Pařízek RichardSKST PLUS Hodonín D2166.67%
7.Nespěšný Hynek, Herman JaroslavTTC Moravská Slavia Brno D2166.67%
8.Novák Martin, Buk LukášTTC Moravská Slavia Brno D2166.67%
9.Morávek Zdeněk, Tomeček TomášTJ Jiskra Strážnice A2166.67%
10.Janošek Adam, Pecka KarelTTC Moravská Slavia Brno D2166.67%
11.Kouřil Přemysl, Kuchařič Jiří ml.SK Baník Ratíškovice B2166.67%
12.Kouřil Přemysl, Hrubý OttoSK Baník Ratíškovice B3260.00%
13.Bednařík Marcel, Pagáč MartinKST LVA B1233.33%
14.Tupec Pavel, Táborský JindřichSK Slatina B1233.33%
15.Zvychainyi Mykyta, Jangl MarekTJ Sokol Kobylí A1233.33%
16.Hladký Rostislav, Pagáč MartinKST LVA B1233.33%
17.Dědek Zdeněk, Tatar IvoKST Oltec Brno A2433.33%
18.Krejčí Dalibor, Ječmínek RadekTJ Sokol Brno-Židenice A1325.00%
19.Ryšavý Luděk, Sedláček ZdeněkTJ Sokol Klobouky u Brna B1325.00%
20.Sedláček Zdeněk, Slavík OndřejTJ Sokol Klobouky u Brna B1420.00%
21.Táborský Jindřich, Smílek ZdeněkSK Slatina B1516.67%
22.Šrédl Pavel, Hradil KryštofSK Baník Ratíškovice B030.00%
23.Novák Martin, Herman JaroslavTTC Moravská Slavia Brno D030.00%
24.Krejčí Dalibor, Hynšt MartinTJ Sokol Brno-Židenice A050.00%
Dvojice, které odehrály méně než 3 zápasy
1.Rotrekl David, Krejčí DaliborTJ Sokol Brno-Židenice A20100.00%
2.Jamný Petr, Frolek RadekTJ Jiskra Strážnice A10100.00%
3.Dědek Zdeněk, Pelikán JanKST Oltec Brno A10100.00%
4.Pyskatá Denisa, Wirth ImrichTJ Sokol Lanžhot B10100.00%
5.Wirth Imrich, Koníček MarekTJ Sokol Lanžhot B10100.00%
6.Polášek Michal, Hrubý PetrTJ Sokol Lanžhot B10100.00%
7.Baláž Branislav, Wirth ImrichTJ Sokol Lanžhot B10100.00%
8.Dědek Zdeněk, Šmídek RomanKST Oltec Brno A10100.00%
9.Bednařík Marcel, Mikuš JosefKST LVA B10100.00%
10.Buriánek Patrik, Kosík TomášSKST PLUS Hodonín D10100.00%
11.Konečný Rostislav, Oleksík VáclavSK Slatina B10100.00%
12.Fila Martin, Smílek ZdeněkSK Slatina B10100.00%
13.Hrbáček Milan, Kuchařič Jiří ml.SK Baník Ratíškovice B10100.00%
14.Herman Jaroslav, Drápal MetodějTTC Moravská Slavia Brno D10100.00%
15.Polášek Michal, Wirth ImrichTJ Sokol Lanžhot B10100.00%
16.Tomeček Tomáš, Frolek RadekTJ Jiskra Strážnice A10100.00%
17.Metelka Jan, Števčík SamuelKST Oltec Brno A1150.00%
18.Wirth Imrich, Hrubý PetrTJ Sokol Lanžhot B1150.00%
19.Novák Martin, Ličbinský RomanTTC Moravská Slavia Brno D1150.00%
20.Pavelka Jakub, Drápal MetodějTTC Moravská Slavia Brno D1150.00%
21.Robek Petr, Ječmínek RadekTJ Sokol Brno-Židenice A1150.00%
22.Pavelka Jakub, Janošek AdamTTC Moravská Slavia Brno D1150.00%
23.Krejčí Dalibor, Macek OndřejTJ Sokol Brno-Židenice A1150.00%
24.Himal Tomáš, Damborský BohumilTJ Jevišovka-Drnholec A1150.00%
25.Himal Tomáš, Hanák ZdeněkTJ Jevišovka-Drnholec A1150.00%
26.Pařízek Richard, Příkaský LiborSKST PLUS Hodonín D1150.00%
27.Zítka Patrik, Pagáč MartinKST LVA B1150.00%
28.Nespěšný Hynek, Drápal MetodějTTC Moravská Slavia Brno D010.00%
29.Šrédl Pavel, Kordula JiříSK Baník Ratíškovice B010.00%
30.Sláma Miroslav, Maněk MarekTJ Sokol Lanžhot B010.00%
31.Maněk Marek, Beneš LukášTJ Sokol Lanžhot B010.00%
32.Janošek Adam, Hrdlička MiroslavTTC Moravská Slavia Brno D010.00%
33.Janošek Adam, Drápal MetodějTTC Moravská Slavia Brno D010.00%
34.Zaplatil Radek, Fila MartinSK Slatina B010.00%
35.Šťavík Ondřej, Zvychainyi MykytaTJ Sokol Kobylí A010.00%
36.Buriánek Patrik, Zůbek TomášSKST PLUS Hodonín D010.00%
37.Galanda František, Prachař TomášKST Oltec Brno A010.00%
38.Konečný Rostislav, Táborský JindřichSK Slatina B010.00%
39.Peňáz Stanislav, Tatar IvoKST Oltec Brno A010.00%
40.Charvát Vít st., Hradil KryštofSK Baník Ratíškovice B010.00%
41.Pagáč Martin, Kováč JosefKST LVA B010.00%
42.Morávek Zdeněk, Frolek RadekTJ Jiskra Strážnice A010.00%
43.Grabovský Jaroslav ml., Pařízek RichardSKST PLUS Hodonín D010.00%
44.Sedláček Zdeněk, Pilát OndřejTJ Sokol Klobouky u Brna B010.00%
45.Kouřil Přemysl, Šrédl PavelSK Baník Ratíškovice B010.00%
46.Tupec Pavel, Oleksík VáclavSK Slatina B010.00%
47.Polášek Zdenek, Hrubý PetrTJ Sokol Lanžhot B010.00%
48.Maněk Marek, Němeček RadekTJ Sokol Lanžhot B010.00%
49.Nespěšný Hynek, Janošek AdamTTC Moravská Slavia Brno D010.00%
50.Smílek Zdeněk, Zaplatil RadekSK Slatina B010.00%
51.Orel Eduard, Příkaský LiborSKST PLUS Hodonín D010.00%
52.Podrazil David, Wirth ImrichTJ Sokol Lanžhot B010.00%
53.Polášek Zdenek, Tomek JanTJ Sokol Lanžhot B010.00%
54.Kalivoda Petr, Šubík JiříTJ Sokol Klobouky u Brna B010.00%
55.Tomek Jan, Němeček RadekTJ Sokol Lanžhot B010.00%
56.Janošek Adam, Buk LukášTTC Moravská Slavia Brno D010.00%
57.Pařízek Richard, Zůbek TomášSKST PLUS Hodonín D010.00%
58.Herman Jaroslav, Hrdlička MiroslavTTC Moravská Slavia Brno D010.00%
59.Kouřil Přemysl, Hradil KryštofSK Baník Ratíškovice B010.00%
60.Šubík Jiří, Pilát OndřejTJ Sokol Klobouky u Brna B010.00%
61.Hrbáček Milan, Hradil KryštofSK Baník Ratíškovice B020.00%
62.Kuchařič Jiří st., Hrubý OttoSK Baník Ratíškovice B020.00%
63.Huták Ondřej, Sedláček ZdeněkTJ Sokol Klobouky u Brna B020.00%
64.Kalivoda Petr, Ryšavý LuděkTJ Sokol Klobouky u Brna B020.00%
65.Dědek Zdeněk, Hamadeh NabilKST Oltec Brno A020.00%
66.Maněk Marek, Polášek MichalTJ Sokol Lanžhot B020.00%
67.Šrédl Pavel, Hrbáček MilanSK Baník Ratíškovice B020.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy