Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - RP 5.třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Moštěk Richard, Mlýnek TomášVlčnov E50100.00%
2.Zajíc Thomas, Habarta AlešST AMON Kunovice F5183.33%
3.Moštěk Richard, Pešl ŠimonVlčnov E7277.78%
4.Stodůlka Rostislav, Pavlíček MatyášST AMON Kunovice F5271.43%
5.Tesař Miloslav, Bartošík JosefVážany-Ořechov E3260.00%
6.Kodrla Petr, Žádník ŠimonVážany-Ořechov E3260.00%
7.Hvožďa Petr, Chmelař VladimírOrel Uherské Hradiště A3260.00%
8.Mlýnek Tomáš, Kučera FrantišekVlčnov E3350.00%
9.Grebeňová Petra, Grebeňová JanaKST Hluk C3350.00%
10.Stodůlka Rostislav, Habarta AlešST AMON Kunovice F2340.00%
11.Kedroň Jakub, Kubíček RomanZlechov C050.00%
Dvojice, které odehrály méně než 5 zápasů
1.Halíček Jan, Kovařík DominikDDM Uherský Ostroh B30100.00%
2.Halíček Jan, Konečný MichalDDM Uherský Ostroh B30100.00%
3.Hladík Lukáš, Stodůlka RostislavST AMON Kunovice F30100.00%
4.Kučera František, Mikulec VáclavVlčnov E30100.00%
5.Chmelař Vladimír, Pfeffer BohdanOrel Uherské Hradiště A30100.00%
6.Štipčáková Zuzana, Grebeňová JanaKST Hluk C20100.00%
7.Konečný Michal, Svoboda MartinDDM Uherský Ostroh B20100.00%
8.Plch Roman, Halíček JanDDM Uherský Ostroh B20100.00%
9.Klofáč Ondřej, Gottwald DavidZlechov C20100.00%
10.Moštěk Richard, Kučera FrantišekVlčnov E20100.00%
11.Kučera Pavel, Chmelař VladimírOrel Uherské Hradiště A20100.00%
12.Míšková Kateřina, Capanda JakubKST Hluk C3175.00%
13.Svoboda Martin, Vajčner JanDDM Uherský Ostroh B3175.00%
14.Pfeffer Bohdan, Slivečková LenkaOrel Uherské Hradiště A2166.67%
15.Schröder Lukáš, Pfeffer BohdanOrel Uherské Hradiště A2250.00%
16.Vajčner Jan, Halíček JanDDM Uherský Ostroh B1150.00%
17.Pešl Šimon, Moštěk FilipVlčnov E1150.00%
18.Zajíc Thomas, Pavlíček MatyášST AMON Kunovice F1150.00%
19.Škrabal David, Plch RomanDDM Uherský Ostroh B1150.00%
20.Chmelař Vladimír, Slivečková LenkaOrel Uherské Hradiště A2250.00%
21.Zubatá Veronika, Grebeňová JanaKST Hluk C1150.00%
22.Kodrla Petr, Přibyl PavelVážany-Ořechov E1150.00%
23.Kodrla Petr, Bartošík JosefVážany-Ořechov E1325.00%
24.Capanda Jakub, Grebeňová JanaKST Hluk C1325.00%
25.Stojaník Tomáš, Šebesta PavelZlechov C020.00%
26.Hrančík Ondřej, Hrančík RostislavVážany-Ořechov E020.00%
27.Machů Patrik, Mikula AlešZlechov C020.00%
28.Slivečková Lenka, Schröder LukášOrel Uherské Hradiště A020.00%
29.Kučera Pavel, Pfeffer BohdanOrel Uherské Hradiště A020.00%
30.Chmelař Vladimír, Schröder LukášOrel Uherské Hradiště A020.00%
31.Kodrla Petr, Bednařík ŠimonVážany-Ořechov E020.00%
32.Gottwald David, Mikula AlešZlechov C020.00%
33.Grebeňová Petra, Míšková KateřinaKST Hluk C020.00%
34.Kubíček Roman, Machů PatrikZlechov C020.00%
35.Capanda Jakub, Capanda TadeášKST Hluk C030.00%
36.Capanda Jakub, Grebeňová PetraKST Hluk C030.00%
Dvojice, které odehrály méně než 2 zápasy
1.Hladík Lukáš, Habarta AlešST AMON Kunovice F10100.00%
2.Žádník Šimon, Bednařík ŠimonVážany-Ořechov E10100.00%
3.Vajčner Jan, Kovařík DominikDDM Uherský Ostroh B10100.00%
4.Habarta Aleš, Rudinská ZitaST AMON Kunovice F10100.00%
5.Kovařík Dominik, Svoboda MartinDDM Uherský Ostroh B10100.00%
6.Rudinská Zita, Zajíc ThomasST AMON Kunovice F10100.00%
7.Mlýnek Tomáš, Moštěk FilipVlčnov E10100.00%
8.Kučera Pavel, Hvožďa PetrOrel Uherské Hradiště A10100.00%
9.Žádník Šimon, Pavlíček TomášVážany-Ořechov E10100.00%
10.Hrančík Rostislav, Bednařík ŠimonVážany-Ořechov E10100.00%
11.Tománek Stanislav, Gottwald DavidZlechov C10100.00%
12.Halíček Jan, Svoboda MartinDDM Uherský Ostroh B10100.00%
13.Plch Roman, Konečný MichalDDM Uherský Ostroh B10100.00%
14.Hrančík Ondřej, Pavlíček DavidVážany-Ořechov E10100.00%
15.Habarta Aleš, Kozelek DanielST AMON Kunovice F10100.00%
16.Kodrla Petr, Prostinák KarelVážany-Ořechov E10100.00%
17.Stojaník Tomáš, Gottwald DavidZlechov C10100.00%
18.Gottwald David, Šebesta PavelZlechov C10100.00%
19.Konečný Michal, Lůčný JakubDDM Uherský Ostroh B10100.00%
20.Zajíc Thomas, Stodůlka RostislavST AMON Kunovice F10100.00%
21.Zajíc Thomas, Habarta TomášST AMON Kunovice F010.00%
22.Klofáč Ondřej, Tománek StanislavZlechov C010.00%
23.Konečný Michal, Škrabal DavidDDM Uherský Ostroh B010.00%
24.Bartošík Josef, Hrančík RostislavVážany-Ořechov E010.00%
25.Prostinák Karel, Přibyl PavelVážany-Ořechov E010.00%
26.Kodrla Petr, Bartoš MatyášVážany-Ořechov E010.00%
27.Mlýnek Tomáš, Pešl ŠimonVlčnov E010.00%
28.Tesař Miloslav, Prostinák KarelVážany-Ořechov E010.00%
29.Klofáč Ondřej, Mikula AlešZlechov C010.00%
30.Kozelek Daniel, Pavlíček MatyášST AMON Kunovice F010.00%
31.Kučera Pavel, Slivečková LenkaOrel Uherské Hradiště A010.00%
32.Schröder Lukáš, Šabršula JakubOrel Uherské Hradiště A010.00%
33.Štipčáková Zuzana, Míšková KateřinaKST Hluk C010.00%
34.Kučera Pavel, Schröder LukášOrel Uherské Hradiště A010.00%
35.Štipčáková Zuzana, Koval DominikKST Hluk C010.00%
36.Zajíc Thomas, Kozelek DanielST AMON Kunovice F010.00%
37.Prostinák Karel, Bednařík ŠimonVážany-Ořechov E010.00%
38.Vajčner Jan, Konečný MichalDDM Uherský Ostroh B010.00%
39.Tománek Stanislav, Kubíček TomášZlechov C010.00%
40.Klofáč Ondřej, Kedroň JakubZlechov C010.00%
41.Žádník Šimon, Pavlíček DavidVážany-Ořechov E010.00%
42.Halíček Jan, Škrabal DavidDDM Uherský Ostroh B010.00%
43.Pešl Šimon, Kučera FrantišekVlčnov E010.00%
44.Stojaník Tomáš, Kubíček TomášZlechov C010.00%
45.Le Xuan Duc, Tománek StanislavZlechov C010.00%
46.Kodrla Petr, Tesař MiloslavVážany-Ořechov E010.00%
47.Kubíček Tomáš, Klofáč OndřejZlechov C010.00%
48.Klofáč Ondřej, Budík RadekZlechov C010.00%
49.Machů Patrik, Kedroň JakubZlechov C010.00%
50.Stojaník Tomáš, Mikula AlešZlechov C010.00%
51.Pavlíček Matyáš, Šarátek JakubST AMON Kunovice F010.00%
52.Bednařík Šimon, Pavlíček DavidVážany-Ořechov E010.00%
53.Plch Roman, Vajčner JanDDM Uherský Ostroh B010.00%
54.Grebeňová Jana, Míšková KateřinaKST Hluk C010.00%
55.Le Xuan Duc, Kedroň JakubZlechov C010.00%
56.Kubíček Roman, Kubíček TomášZlechov C010.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy