Úspěšnost čtyřher - 1.liga žen sk. B
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Jirásková Tereza, Sazimová TerezieSVS Hradec Králové B8188.89%
2.Masopustová Lucie, Juchelková LucieSKST Havířov B6185.71%
3.Ščibraniová Magdaléna, Juchelková LucieSKST Havířov B4266.67%
4.Šichanová Vendula, Kovaříčková TerezaSK Dobré B4357.14%
5.Stránská Anna, Gallerachová IvaHB Ostrov H. Brod B4357.14%
6.Viktorínová Michaela, Glücková LenkaTTC MS Brno4450.00%
7.Handlová Natálie, Jaroňová KarolínaAC Sparta Praha B3350.00%
8.Bajgerová Kristýna, Stramová EliškaSK - SVINOV2340.00%
9.Palkovská Ivana, Ondračková ZuzanaTTC WEBERSPORT Frýdek-Místek1516.67%
10.Palkovská Ivana, Daková AnetaTTC WEBERSPORT Frýdek-Místek050.00%
Dvojice, které odehrály méně než 5 zápasů
1.Grigelová Natália, Vasilenka DaryaTT Moravský Krumlov B40100.00%
2.Grigelová Natália, Šedová EliškaTT Moravský Krumlov B20100.00%
3.Pytlíková Tereza, Gallerachová IvaHB Ostrov H. Brod B20100.00%
4.Mazalová Veronika, Volkava VeraSK Přerov20100.00%
5.Bezděčíková Lenka, Chovancová MarieSK - SVINOV2166.67%
6.Šedová Eliška, Vasilenka DaryaTT Moravský Krumlov B2166.67%
7.Botková Michaela, Jaroňová KarolínaAC Sparta Praha B1150.00%
8.Šedová Eliška, Růžičková DanielaTT Moravský Krumlov B2250.00%
9.Bezděčíková Lenka, Stramová EliškaSK - SVINOV1150.00%
10.Klempererová Anna, Holubová SimonaSKST PLUS Hodonín C2250.00%
11.Klempererová Anna, Šíblová SáraSKST PLUS Hodonín C1150.00%
12.Ďuláková Kateřina, Volkava VeraSK Přerov1233.33%
13.Ďuláková Kateřina, Glücková RomanaSK Přerov1233.33%
14.Zemanová Simona, Viktorínová MichaelaTTC MS Brno1233.33%
15.Mazalová Veronika, Ďuláková KateřinaSK Přerov1325.00%
16.Kolářová Linda, Lošťáková TerezaHB Ostrov H. Brod B020.00%
17.Sazimová Terezie, Zoubková AdélaSVS Hradec Králové B020.00%
18.Bezděčíková Lenka, Bajgerová KristýnaSK - SVINOV020.00%
19.Šprtová Karolína, Šíblová SáraSKST PLUS Hodonín C020.00%
20.Gallerachová Iva, Lošťáková TerezaHB Ostrov H. Brod B020.00%
21.Nosková Adéla, Jaroňová KarolínaAC Sparta Praha B040.00%
Dvojice, které odehrály méně než 2 zápasy
1.Holubová Simona, Šíblová SáraSKST PLUS Hodonín C10100.00%
2.Klempererová Anna, Ševčíková KláraSKST PLUS Hodonín C10100.00%
3.Ševčíková Klára, Šíblová SáraSKST PLUS Hodonín C10100.00%
4.Šichanová Vendula, Macurová AndreaSK Dobré B10100.00%
5.Kovaříčková Tereza, Čermáková EliškaSK Dobré B10100.00%
6.Glücková Lenka, Zemanová SimonaTTC MS Brno10100.00%
7.Macurová Andrea, Čermáková EliškaSK Dobré B10100.00%
8.Kovaříčková Tereza, Kuchařová ElenaSK Dobré B10100.00%
9.Šichanová Vendula, Bačinová PavlaSK Dobré B10100.00%
10.Ščibraniová Magdaléna, Hanáková NelaSKST Havířov B010.00%
11.Botková Michaela, Handlová NatálieAC Sparta Praha B010.00%
12.Stramová Eliška, Březinová BarboraSK - SVINOV010.00%
13.Ducháčová Kateřina, Zoubková AdélaSVS Hradec Králové B010.00%
14.Pytlíková Tereza, Lošťáková TerezaHB Ostrov H. Brod B010.00%
15.Ciborová Natálie, Ducháčová KateřinaSVS Hradec Králové B010.00%
16.Holubová Simona, Brhelová AdélaSKST PLUS Hodonín C010.00%
17.Bezděčíková Lenka, Březinová BarboraSK - SVINOV010.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy