Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Divize mužů
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Balog Roland, Brožík KarelTTC Bělá p.B.16288.89%
2.Wagner Jaroslav st., Hendrych RomanSokol Sadská7277.78%
3.Wagner Jaroslav st., Vojáček JiříSokol Sadská7277.78%
4.Michal Jiří, Mottl PetrTJ Neratovice6275.00%
5.Nešněra Jiří, Fuka MartinAŠ Mladá Boleslav "B"-VD Work11473.33%
6.Berger Miroslav, Šubrt JaroslavTTC Brandýs n.L.15671.43%
7.Kaňka Luděk st., Zvěřina JiříTTC Bělá p.B.12570.59%
8.Uher Petr, Štus RadekSokol Kutná Hora12570.59%
9.Přibík Jan, Štepka VladimírKST Rakovník "B"-EDISON9469.23%
10.Dolejší Stanislav, Pilner JaroslavFK Kolín14766.67%
11.Ulihrach Jiří, Hrubý VlastimilSKP ARLT Kladno13765.00%
12.Beran Martin, Kyncl JiříSokol Sadská12763.16%
13.Gruber Martin, Dřevěný PetrSokol Hudlice7653.85%
14.Koros Zdeněk, Chládek LubošSokol Hořovice111052.38%
15.Hříbal Petr, Hrabár JiříSokol Hudlice4450.00%
16.Mifka Alexius, Loudín PetrTTC Brandýs n.L.111150.00%
17.Šmíd Jan, Jirouch TomášSokol Hořovice81044.44%
18.Štepka Vladimír, Rezek JanKST Rakovník "B"-EDISON3537.50%
19.Ulrich Radek, Vendl JakubFK Kolín2528.57%
20.Rujder David, Kopřiva TomášSokol Králův Dvůr "C"3925.00%
21.Dvořák Zdeněk, Beneš TomášTJ Neratovice41323.53%
22.Michal Jiří, Dvořák Jan ml.TJ Neratovice31023.08%
23.Andrt Tomáš, Kettner MartinKST Rakovník "B"-EDISON2918.18%
24.Prágr Lukáš, Štěpán PavelSKP ARLT Kladno1712.50%
Dvojice, které odehrály méně než 7 zápasů
1.Hendrych Roman, Vojáček JiříSokol Sadská20100.00%
2.Vašátko Zdeněk, Kopřiva TomášSokol Králův Dvůr "C"20100.00%
3.Hrubý Vlastimil, Heral FrantišekSKP ARLT Kladno20100.00%
4.Rujder David, Vlasák JaroslavSokol Králův Dvůr "C"20100.00%
5.Kaňka Luděk st., Řípa VladimírTTC Bělá p.B.10100.00%
6.Rujder David, Dřevěný PavelSokol Králův Dvůr "C"10100.00%
7.Jirásek Jiří, Uher PetrSokol Kutná Hora10100.00%
8.Tivodar Michal, Polák MichalSokol Kutná Hora10100.00%
9.Hendrych Roman, Kyncl JiříSokol Sadská10100.00%
10.Liberský Karel, Polák MichalSokol Kutná Hora10100.00%
11.Gruber Martin, Landa MiloslavSokol Hudlice10100.00%
12.Koros Pavel, Jirouch TomášSokol Hořovice10100.00%
13.Řípa Vladimír, Brožík KarelTTC Bělá p.B.10100.00%
14.Kouřil Lubomír, Nováček PetrAŠ Mladá Boleslav "B"-VD Work10100.00%
15.Beran Martin, Dvořák JakubSokol Sadská10100.00%
16.Serbus Tomáš, Čeřovský PetrAŠ Mladá Boleslav "B"-VD Work10100.00%
17.Vašátko Zdeněk, Flíček TomášSokol Králův Dvůr "C"10100.00%
18.Wagner Jaroslav st., Beran MartinSokol Sadská10100.00%
19.Rujder David, Flíček TomášSokol Králův Dvůr "C"10100.00%
20.Šťastný Vladislav, Čeřovský PetrAŠ Mladá Boleslav "B"-VD Work10100.00%
21.Ulihrach Jiří, Štěpán PavelSKP ARLT Kladno10100.00%
22.Včelička Lubomír, Flíček TomášSokol Králův Dvůr "C"3175.00%
23.Homolka Pavel, Drož JanSokol Hudlice2166.67%
24.Hříbal Petr, Dřevěný PetrSokol Hudlice2166.67%
25.Nováček Petr, Zahrádka MichalAŠ Mladá Boleslav "B"-VD Work2250.00%
26.Serbus Tomáš, Nešněra JiříAŠ Mladá Boleslav "B"-VD Work2250.00%
27.Čeřovský Petr, Nováček PetrAŠ Mladá Boleslav "B"-VD Work1150.00%
28.Lhoták Jakub, Ptáček František ml.FK Kolín1150.00%
29.Nováček Petr, Fuka MartinAŠ Mladá Boleslav "B"-VD Work1150.00%
30.Andrt Tomáš, Přibík JanKST Rakovník "B"-EDISON1150.00%
31.Včelička Lubomír, Kovanda MilanSokol Králův Dvůr "C"1150.00%
32.Šlapáček Martin, Kaňka Luděk st.TTC Bělá p.B.1150.00%
33.Kovanda Milan, Flíček TomášSokol Králův Dvůr "C"1150.00%
34.Gruber Martin, Hrabár JiříSokol Hudlice1150.00%
35.Šťastný Vladislav, Nováček PetrAŠ Mladá Boleslav "B"-VD Work1150.00%
36.Gruber Martin, Homolka PavelSokol Hudlice1150.00%
37.Hříbal Petr, Homolka PavelSokol Hudlice1150.00%
38.Vašátko Zdeněk, Včelička LubomírSokol Králův Dvůr "C"1150.00%
39.Kovanda Milan, Vlasák JaroslavSokol Králův Dvůr "C"2340.00%
40.Tivodar Michal, Jirásek JiříSokol Kutná Hora2340.00%
41.Dřevěný Petr, Drož JanSokol Hudlice1233.33%
42.Jirásek Jiří, Herout FrantišekSokol Kutná Hora2433.33%
43.Lhoták Jakub, Ulrich RadekFK Kolín2433.33%
44.Rezek Jan, Andrt TomášKST Rakovník "B"-EDISON1325.00%
45.Nováček Petr, Zahrádka ZdeněkAŠ Mladá Boleslav "B"-VD Work1325.00%
46.Štěpán Pavel, Heral FrantišekSKP ARLT Kladno1420.00%
47.Nešněra Jiří, Zahrádka MichalAŠ Mladá Boleslav "B"-VD Work010.00%
48.Ptáček František ml., Vendl JakubFK Kolín010.00%
49.Štus Radek, Mundil RobertSokol Kutná Hora010.00%
50.Motl Milan, Počarovský PavelSokol Sadská010.00%
51.Ulihrach Jiří, Prágr LukášSKP ARLT Kladno010.00%
52.Homolka Pavel, Landa MiloslavSokol Hudlice010.00%
53.Jirásek Jiří, Polák MichalSokol Kutná Hora010.00%
54.Lhoták Jakub, Šembera DavidFK Kolín010.00%
55.Štepka Vladimír, Andrt TomášKST Rakovník "B"-EDISON010.00%
56.Lédl Jiří, Přibík JanKST Rakovník "B"-EDISON010.00%
57.Heral František, Horský JindřichSKP ARLT Kladno010.00%
58.Štěpán Pavel, Čermák MilanSKP ARLT Kladno010.00%
59.Cikán Michal, Lhoták JakubFK Kolín010.00%
60.Šlapáček Martin, Balog RolandTTC Bělá p.B.010.00%
61.Štěpán Pavel, Šulc LadislavSKP ARLT Kladno010.00%
62.Hříbal Petr, Drož JanSokol Hudlice010.00%
63.Wagner Jaroslav st., Máka JiříSokol Sadská010.00%
64.Brožík Karel, Šlapáček MartinTTC Bělá p.B.010.00%
65.Šubrt Jaroslav, Sysel PavelTTC Brandýs n.L.010.00%
66.Kaňka Luděk st., Balcar MiroslavTTC Bělá p.B.010.00%
67.Jirásek Jiří, Mundil RobertSokol Kutná Hora010.00%
68.Ptáček František ml., Cikán MichalFK Kolín010.00%
69.Šťastný Vladislav, Zahrádka MichalAŠ Mladá Boleslav "B"-VD Work010.00%
70.Kopřiva Tomáš, Hák ZdeněkSokol Králův Dvůr "C"010.00%
71.Rujder David, Včelička LubomírSokol Králův Dvůr "C"010.00%
72.Včelička Lubomír, Hák ZdeněkSokol Králův Dvůr "C"010.00%
73.Hrabár Jiří, Stehlík Jan st.Sokol Hudlice010.00%
74.Ehl Ladislav, Dvořák ZdeněkTJ Neratovice010.00%
75.Hříbal Petr, Stehlík Jan st.Sokol Hudlice010.00%
76.Šmíd Jan, Koros PavelSokol Hořovice010.00%
77.Ulrich Radek, Cikán MichalFK Kolín010.00%
78.Ptáček František ml., Ulrich RadekFK Kolín010.00%
79.Štěpán Pavel, Horský JindřichSKP ARLT Kladno020.00%
80.Kovanda Milan, Rujder DavidSokol Králův Dvůr "C"020.00%
81.Tivodar Michal, Liberský KarelSokol Kutná Hora030.00%
82.Serbus Tomáš, Nováček PetrAŠ Mladá Boleslav "B"-VD Work030.00%
83.Jirásek Jiří, Liberský KarelSokol Kutná Hora030.00%
84.Jirásek Jiří, Štus RadekSokol Kutná Hora030.00%
85.Kettner Martin, Rezek JanKST Rakovník "B"-EDISON040.00%
86.Dvořák Zdeněk, Dvořák Jan ml.TJ Neratovice040.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy